Treść opublikowana przez felipe.avant
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nowek po co ci audi jak tak go chcesz szpecic.. do zobaczyska jutro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
teraz wszyscy złodzieje i lumpstwo ze śródmieścia przeprowadziło sie do fordonu, gadałem z gliniarzem auta giną z parkingów i dużo dewastacjii/radia,koła itp/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dawać fotki naszego klubowego Labradora
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
1. Reniu 2. jedrekx 3. Tomek4don 4. hbd 5. Peras 6. Newman 7. nowekbdg 8. strobo 9. felipe + 2 nowicjuszy 10. ...
-
[B5 AFN] Proszę o opinię na temat wahaczy DENCKERMANN. FEBI okazały się szmelcem.
przejadą 20 tys.napewno jak założy dobrymechanik
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dawac foty bo drink mi sie konczy;)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bede bede,podoba mi sie ten pomysł z wizytówkami
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie wiem co "binek" widzi tam z a4 w bydgoszczy też widze tego badziewia coraz wiecej, jak dla mnie lift deawoo nubira. "dropsone" myśle że powinniśmy zostać przy literce "A"
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja pierdyle ale kaszanka te podświetlenie już mnie bolą oczy
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
co za kaszanki, wszystko jedna fabryka "made in china"
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
260 być może 360 chwale sobie auto
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
binek
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
są nowe ale bez końcówek drążka, w Bydgoszczy nowe kosztują kpl z końcówkami. 1350 w sklepie polecam MOTOMAR Bydgoszcz- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kolego "jedrekx" serdecznie zapraszam na spot w bydgoszczy, jeżeli jeszcze ktoś cię czai inną "A" nie mam przeciwskazań żeby się pojawił, Pozdrawiam- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
obserwuje forum obserwuje ale ostatnio brak mi czasu, zabiegany jestem i kryzysu też nie widać jakoś, trzeba pracować na avanta B6 kolor "dubaj"- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
kolego SWAG, bardzo dobre wahacze zaprzyjażniony mechanik również to wkłada i ludzie nie narzekają- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nareszcie konkrety otóż - 9.08 mamy spokojny wjazd na parking strzeżony ośrodka niezaleznie od ilości autek/cena 3zł od auta/ + dodatkowe 5zł od osoby, grill jest na terenie ośrodka,ławki, stoliczki itp z tego możemy korzystać gratis, zaraz przy samej wodzie, cena awentualnego ogniska to 100zł jak to pani powiedziała tyle to kosztuje bo musi poinformować straż pożarną mysle że zostaniemy przy tym grillu,co do jedzonka każdy zabiera coś według własnego uznania. Myśle że cenowo to wszystkim odpowiada . Prosze się wpisywać na liste obecności,Pozdro!!! KUJAWSKO POMORSKI SPOT WAKACYJNY - 9.08.2009 1. felipe 2. Newman ? 3. Reniu 4. dropsone 5. Komar?! (jak tylko kupie bilet lotniczy to potwierdze) 6. Tomek4don 7. Strobo 8. djbinek 9. karwat ( na 90 % ale sie postaram ) 10. Grzegorz76 11. ...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
podejżanie znajome autko- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
sie narobiło, najlepiej od razu zrobić pranie środka- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
KUJAWSKO POMORSKI SPOT WAKACYJNY - 9.08.2009 1. felipe 2. Newman ? 3. Reniu 4. dropsone 5. Komar?! (jak tylko kupie bilet lotniczy to potwierdze) 6. Tomek4don 7. Strobo 8. djbinek 9. karwat ( na 90 % ale sie postaram ) 10 ...- [B5 APU] Audi A4 Avant 1.8T
piękny nic dodać nic ująć, czarny jest czarny!!!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
polecam firme na ul.3-maja w Bydgoszczy widziałem już pare kierowniczek obszytych właśnie przez nich- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
KUJAWSKO POMORSKI SPOT WAKACYJNY - 9.08.2009 1. felipe 2. Newman ? 3. Reniu 4. dropsone 5. Komar?! (jak tylko kupie bilet lotniczy to potwierdze) 6. Tomek4don 7. Strobo 8. djbinek 9. ...[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 21:08_________________________________________________- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bede się wybierał do ośrodka załatwić sprawe organizacyjną,na miejscu przewidziany grill lub ognicho, alkohole we własnym zakresie - Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?