Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frugodh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frugodh

  1. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  2. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.youtube.com/watch?v=8iPZ5MYlD6c&feature=player_embedded#!
  3. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No ja tam aerobów nie robię na siłowni, wole pobiegać po dworze, a na siłce tylko skakanka na rozgrzewkę. Śmierdzić musi na kżdej pakerni ;D PAMIĘTAJ KREW I POT
  4. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No ale chłopaki jakaś recenzja, podoba się siłka, nie podoba? coś ją boli, czegoś brakuje, czegoś za dużo itd itp ;D
  5. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dj i jak decha wygląda:>?[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 19:23_________________________________________________Kimi zdaj relacje jak Ci się Agatka podoba :>
  6. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wstawiałem to już, chyba że mi się z fb pomyliło. Dobre dziochy ;D
  7. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ok, dzięki za info :good: [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 23:00_________________________________________________ To tam jakoś od Wileńskiej się trzeba wbijać? [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 23:02_________________________________________________ O, Seba, doleciałeś już :cool1: Wiem w którym to budynku ale z której strony się wchodzi nie mam pojęcia bo ja chodziłem do Agaty jak jeszcze był na Kusocińskiego. Budynek Urzędu jest naprzeciwko ATLAS areny, i tam jest chyba brama przez którą wjeżdzasz na taki parking, ze strony parkingu chyba jest wejście. Dojazd jest dziwaczny: jak będziesz leciał włókniarzy i skręcisz tak jak na Kaliską w stronę Atlas ARENY to mijasz dworzec i z prawego pasa wjeżdrzasz na górę na wiadukt na MARATOŃSKA. Później jedziesz kawałek prosto i skręcasz w bloki w prawo po jakiś 150-200 metrach( obok stacji kontroli pojazdów)w ulicę Wileńską, lecisz prosto do skrzyżowania z Karolewską na której skręcasz w prawo i po chwili masz Urząd MIASTA. Można jeszce pojechac inną drogą( zaznaczyłem na niebiesko) ale pierwsza opcja chyba lepsza jest
  8. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chłopaki aktualnie Agatka jest na ulicy krzemienieckiej 2 za urzędem miasta bo ją przenieśli rok temu, będziecie mieli ciutkę bliżej. Lece spać elo
  9. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W energymie nigdy nie byłem, ale patrząc po zdjęciach nie podoba mi się. Mówie Wam idzcie raz go AGATKI i zobaczycie że będzie Wam odpowiadać. W karnecie open są gratis 2 mycia auta w miesiącu ;D[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 14:16_________________________________________________http://www.facebook.com/media/set/?set=a.140336666038851.31379.140126242726560&type=3
  10. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chłopaki ja jak jeszcze nie miałem siłki w domu i chodziłem do publicznych to z 5 które odwiedziłem najlepsza zdecydowanie jest AGATKA. Tu jest ich strona internetowa http://gymsystem.cba.pl/index1.html Jak dla mnie ceny wporządku, sprzętu dużo, fajne maszyny, wolnych ciężarów, stojaków ławeczek itd nie brakuje. Klimat ekstra, dużo wielkich kolesi co mnie przynajmniej bardzo motywuje, są też jakies laseczki. No i wiele znanych sław regularnie ćwiczy np. Andrzej Maszewski ( były vc Europy w kulturystyce).
  11. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak wam się w verze podobało? Dla mnie lipa ta siłka, wogóle klimatu hardcorowej pakerni nie ma i mało sprzętu.
  12. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dJ zmierz ile tej folii potrzebujesz na tą blende na klapie bo coś tam mi zostało[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 22:51_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=WRyskOXVQOA&feature=player_embedded#! Koksu rapuje ;D
  13. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie wierze... :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 23:00_________________________________________________o f*ck Dj takiego rezac chyba byś się nie podjął co?
  14. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no kawałek masz jakby nie patrzeć. To co Sebek będziesz?
  15. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema Mario, dj ma podobno w domu paprykarz szczeciński, wpadasz na kromala :>?
  16. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Myślałem tak między 12 a 16[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 20:52_________________________________________________Sebek to weź mi Olimp punkty jeżeli masz je w Łodzi
  17. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jutro z DJ malujemy deske i a6tka niedługo będzie pewnie złożona w całości
  18. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://fsmag.pl/index.php/2011/12/08/nsfw-sezon-zimowy-jeszcze-sie-nie-zaczal-i-niektorym-laskom-jeszcze-jest-za-goraco-18 Gdzie w Łodzi można to w dobrej cenie kupić jeszcze mi powiedzcie
  19. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 11:42_________________________________________________matryca mi w lapku poszła ;/ to jest jakoś kompatybilne i byle jaka o tej samej przekątnej podchodzi czy dokładnie to samo muszę kupić?
  20. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mario :bicz3:
  21. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ZAHIA - Strip-tease in The Cat Cave by Nick &Chloé (HD Official) Tyłeczek idealny ;D
  22. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a wszystko popijać wodą po parówkach
  23. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    spoko cos tam znajde troche [br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 19:48_________________________________________________ze 4 kody chyba mam na ta chwile [br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 19:50_________________________________________________Kimi mam kolejna koncepcje tym razem bez wodotryskow[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 19:58_________________________________________________daj znac jak bedziesz na gg czy cos to Ci podesle :good: Pamiętaj Seba, chcesz mieć biceps wielki i twardy jedz więcej musztardy ;D[
  24. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ktoś używa jakiś supli Olimpu? Jakby co to zbieram punkty z opakowań, jakby nie były Wam potrzebne
  25. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    barki biceps zrobione [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 18:40_________________________________________________BIEDNY DZIECIAK, OPIEKA POWINNA ZABRAĆ TO DZIECKO OD TAKICH RODZICÓW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.