Treść opublikowana przez gizmus2006
-
Spociki Łódzkie
Madziu nowe autko nam pokazujesz?
-
Trochę o N75 i Notlaufie
A takie pytanko... Wspomniałeś o tym, że najczęściej wyprzedzanie i przy 120 ( mój przypadek ) a czy jakieś rady odnośnie biegu prędkości obrotowej silnika? czy to się dzieje np jak ciągniemy od dołu na 4 załadowanym autkiem bo nam się nie chciało redukować czy bezpieczniej np przeciągać silnik do 4k i wtedy ryzyko notlaufa mniejsze?
-
Spociki Łódzkie
Szkoda, że nie powiedziałeś wcześniej... bo dało by rade taki znaleźć...
-
Spociki Łódzkie
Och losie dotarłem do Łodzi. Niech szlak trafi te Kielce zmarnowałem tam od cholerę czasu paliwa i sprzęgła :facepalm: ponad godzinę w korku stałem...
-
Spociki Łódzkie
Seba jestem ---------- Post added at 15:46 ---------- Previous post was at 15:46 ---------- Odpoczynek po obiadku
-
Spociki Łódzkie
Wesołych Świąt i smacznego jajka życzy Kris z Gór Świętokrzyskich:wink:
-
Odgłos turbinki
Coś mi się wydaje, że w każdym silniku z turbo jest blow off bo coś musi upuścić nadmiar ciśnienia który nie pójdzie na gary...
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
i cego zemby susys
-
Spociki Łódzkie
:hi: Doobra kto mi powie jak zrobić, żebym miał tak jak na starym forum. Chce, żeby kliknąć sobie linka do wątku i pokazywał mi się od pierwszego nie przeczytanego postu.
-
Spociki Łódzkie
Ale czasu forumowego
-
Spociki Łódzkie
http://www.youtube.com/watch?v=1a3YGOoQLHg&feature=player_embedded Chyba jeden z lepszych poradników dla majsterkowiczów
-
Spociki Łódzkie
Bruno_74, DeeJay_Kill, frugodh, J3rzyK, Panda z Teksasu, Panton, rem1k, smol, tomek881025 Jeszcze nie wystartowali
-
Spociki Łódzkie
A mogła tym gównem prostopadle i z bańki
-
Spociki Łódzkie
Nie ma po co mnie kobita wyciągneła i cały jej godzinny czas spędziłem bawiąc się Sony alfa w RTV. Ludzi w cholerę stoją po trawnikach nawet aby bliżej wejścia. W środku nie da się chodzić, do przymierzalni nie da wejść, a zniżki nawet na flaszkę nie starczy... Ostatni raz
-
Spociki Łódzkie
Qrde po trzykroć NIE dla nocnych zakupów... Seba będziesz jutro? Bo się zatęskniłem za Twymi opowieściami ---------- Post added at 20:48 ---------- Previous post was at 20:45 ---------- BTW czarne B5 Avant na światłach w kierunku aleksandrowa ( pierwsze na światłach przy aleksandrowska / rydzowa ) Nie widziałem wcześniej... Nie kłysek to nie Ty:naughty:
-
Polerowanie- parę pytań początkującego
Masz ciemne autko? Jak masz kasę niech zrobi to ktoś z głową. Jak nie masz to możesz to zrobić ręcznie pastą lekko ścierną i miękką ściereczką z całym autem trochę roboty będzie ale myśle, że za 20 zł opitolisz. afekt jakiś na pewno będzie. Ja tak opitoliłem ciągniki ojcu wyglądały naprawdę dobrze. Moją furkę polerował kumpel maszynką. Efekt był świetny jednak robiliśmy to tylko wspomnianą Farecle G3 i wg mnie do ciemniejszych aut trzeba się troszkę przyłożyć gdyż widać koła po maszynie( no może to nie jest tak, że rzucają się w oczy na kilometr, a może widzę je tylko dlatego, że wiem jak to było robione). Ogólnie polecam spróbować jakąś lekkościerną np w zagłębieniach pod klamkami zobaczysz efekt ocenisz.
-
Spociki Łódzkie
Weekend !!!:banan:
-
Spociki Łódzkie
zapraszamy do zakupów
-
Spociki Łódzkie
Tomek ile lecisz łódź - uniejów?
-
Spociki Łódzkie
Cześć Tomek !!!
-
Spociki Łódzkie
Ech jak taki dysk SSD kosztuje tyle co mój laps
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie