Treść opublikowana przez gizmus2006
-
Spociki Łódzkie
Ech ja też zacząłem pisać... w dziale magiczny klawisz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=245636.new#new :polew:
-
[ALL B5] Co to za przełącznik/przycisk ?
Na pewno nie jest to fabrycznie montowany przycisk... Może ktoś miał dzienne albo jakiś inny wynalazek po czym to odłączył i zostawił pstryczek, żeby dziury nie było.
-
Spociki Łódzkie
Kłysek wytłumacz mi dlaczego taka cena... bo ja to bym się nie zastanawiał taka alfe 159 za 20 tysi
-
Spociki Łódzkie
Kupuj Kłyś czytałem, że myślą nad legalizacją rejestracji aut z kierą po prawej...
-
Spociki Łódzkie
Ale mało tego kolega od S4 zawitał :gwizdanie: :gwizdanie: Fajne autko.
-
Spociki Łódzkie
Ale dziś była frekwencja :gwizdanie: :gwizdanie:. Za to Seba opowiadał życiowe historie - kto nie był niech żałuje :polew:
-
Spociki Łódzkie
Mi wsio ryba
-
Spociki Łódzkie
dzisiaj moze byc co dla niektorych ciezko ja to chodze po mieszkaniu od lozka do lozka i miejsca nie moge sobie znalesc zamiast chodzić po mieszkaniu do Portu już byś zaszedł :polew: Jadę na Spota... Tomek jak chcesz ( bo Ty z Teo chyba) to mogę Cie zgarnąć
-
Spociki Łódzkie
dzisiaj moze byc co dla niektorych ciezko Domyślam się, i rozumiem "niektórych" ale trzeba być twardym. Poza tym moze nie "niektórzy" się stawią
-
Spociki Łódzkie
To super, że było super A gdzie dziś spocimy? Port pewnie?
-
Spociki Łódzkie
:hi: Potańczyli?
-
Spociki Łódzkie
Tak jak frugo jestem zdania, że następna moja będzie Q koniecznie, tylko kłyś jakoś nie podziela naszego zdania. O E39 też kiedyś myslałem, ale na chwilę obecną ciut za duże nie potrzebowałbym. A E 46 podobno 2.0 D jest niezła... I rada Mariusza - powoli... ale co ja Ci tam bede mówił jak Ty samochody jak dziewczyny tfu rękawiczki zmieniasz :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
- Halo, dzień dobry, pańska żona przyjechała do naszego warsztatu... - Wiem, zapłacę za remont auta. - Wiem, ale kto zapłaci za remont warsztatu?!
-
Spociki Łódzkie
DJ ogarnij skrzynkę Tak BTW spocik myślę będzie? Chyba, że część tak zapije, że za kółko nie wsiądzie.
-
Spociki Łódzkie
Jak kupiłem Swoja pojechaliśmy z ekpią do Cisnej 4 osoby i cały bagażnik. Mój rekord 1236 km na zbiorniku. Także dojechaliśmy do Cisnej troszkę po górach i powrót do Łodzi na jednym zbiorniku. Też byłem zdziwiony ale tak jest naprawdę ze spalaniem w AFN także da się. Zresztą sporo zależy też nie tylko od nogi ale też od trasy. Mieliśmy Pajero pinin 1.8 i do lublina 7.5 - 8 litrów brał. A do łodzi no nijak poniżej 10 :naughty:. Kłysek qrde kupuj coś z quattro :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Kłyś mi wychodzi w granicach 5.6 litra w cyklu mieszanym 60% trasa i 40% po łodzi ale w trasie czy po mieście w żółwim tempie? bo w trasie nawet 5-6 a po mieście 9 w porywach do 10 dokładnie musiałabym zerknąć, bo szczerze mówiąc teraz w mrozy to jak spojrzałam rano ile bierze na start to włosy ze łba mi leciały- heheh mówię o spalaniu chwilowym Madzia no ja mówie z dystrybutora 1000 km na 56 litrach... jak stary dziadek nie jeżdże ale jakos szybko zapierdzielać też nie w granicach 110 czasem troche wiecej. Nie spieszy mi się. A co do miasta nie trąbią za mna jak ruszam ze świateł to chyba jest ok ;p. Fis mam w domu w skodzie to wole nie patrzeć na chwilowe
-
Spociki Łódzkie
Kłyś mi wychodzi w granicach 5.6 litra w cyklu mieszanym 60% trasa i 40% po łodzi
-
Spociki Łódzkie
Piotrkowska trip i tyle. Ja niestety mam inne plany na wieczór
-
Spociki Łódzkie
Twoja świadomość jest tak ograniczona, że nawet nie pojmujesz w jak ogromnym jesteś błędzie. Może i tak ale nie będę słuchać kogoś z kropką :tongue4: Pod Manu jest fajnie jak się wyjdzie z kina po 23 od strony "Liroya" wtedy tam puściutko jak cholercia.
-
Spociki Łódzkie
Panowie ile za takie felgi jak moje moge krzyknąć. Z oponami 4mm? Chriss dobre wieści przynosisz uważam, że RS tylko jako KOmbi powinno wychodzić
-
Spociki Łódzkie
Cóż złego się stało???!!! Ale Ty cały?
-
Spociki Łódzkie
Mnie w tych czasach kogut za dzyndzla po podwórku ciągał :polew:
-
Spociki Łódzkie
po pierwsze auta były wolniejsze, było ich sporo mniej, ruch znacznie mniejszy... nie to co teraz opony były całoroczne :> i RWD dawało radę (polonez, 125p, 126p) Zwłaszcza z workiem albo dwoma ziemniaków trzymanych w bagażniku Ech a tak naprawde to co Ci drogowcy maja odśnieżać jak napitala non stop. skończy padać to się za to wezmą. Chociaż z drugiej strony jak się to ujeździ :gwizdanie: :gwizdanie: A Quattro i zimówki fajnie ale jak nie masz prześwitu to i tak utkniesz...
-
Spociki Łódzkie
Nie pocieszyles mnie...
-
Spociki Łódzkie
No zima zima ja wracam jutro do Łodzi może się trochę ogarną na krajówce. Co prawda jeszcze nie sezon ale przygotowania można już zaczać