Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gizmus2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gizmus2006

  1. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak nie przyjedzie to go namierzymy i ściągniemy siłą !!
  2. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Widze, że nie tylko ja się staram zwiększyć frekwencję na spotach . Kłysek gratuluje bystrego oka do obserwowania przeglądających wątek :naughty:
  3. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wiesz na wsi ciężko teraz zwykłą kure i swojskie jajko a Tobie się dyliżansów zachciewa :polew:
  4. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    moge przywieźć skrzynke jakiegoś dobrego drewna. Będzie ognicho znów :tongue4:
  5. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Oznajmiam, że 10 jade w moje rodzinne strony i kolega ( sry ale jeszcze was nie wszystkich znam z imienia i nick`a ) który chciał, żebym mu przywiózł małe co nieco niech skrobnie mi PW :>
  6. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    irc.freenode.net tak jak zawsze
  7. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja jestem na IRCu działa jak ta lala
  8. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  9. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A tak btw wracając do Pand... koleżanka ma 4x4 pandzioche niby fajna ale jak ja nie lubie nia jeździć... Jedyny jej plus jest taki, że nie boją się krawężników - ani Panda ani koleżanka.
  10. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dj wczoraj mieliśmy pasterkę dziś się odpoczywa :gwizdanie: :gwizdanie:
  11. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No wiem wiem poprostu mi się spodobało. chriss ja myślałem, że ten pachołek był wisienka i BMW się na nią połasiło :>
  12. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    "Cześć Tak jak w temacie 04.02.2012 o 00:00 na parkingu tesco na pojezierskiej 93 ( przy włókniarzy) odbędzie się nocny spot wszystkich marek. Chciałbym aby sporo roverków / MG przyjechało tej nocy. Wiem, że dużo pewnie bezie VW itp., ale to nasze auta będą taka wisienka na torcie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Proponuje, żebyśmy się wcześniej gdzieś spotkali i pojechali sobie kolumna Pozdrawiam Harry" Z Forum Rovera
  13. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Też widziałem... świetnie to koleś przedstawia Fajny jest też ten o dziale IT
  14. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Już wiem co zrobić, żeby przy -20 nie było zimno Laski łowią ryby rozebrać się do stanika :polew:
  15. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A wyhaczyliśmy... Ciekawe czy się na spota stawi czy potraktuje naklejke jak ta babka z A5 w porcie :gwizdanie: :gwizdanie: Dobrej nocki wszystkim !!
  16. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ile autek moglo byc najskromniej to ze 250
  17. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I ja jestem... chłodnawo ale fajnie Qrde a ja ile razy nie jade zawsze sobie mysle sprawdze ile na wiadukcie... I zawsze zapominam
  18. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wy jeszcze tutaj?? do skrobania szybek się zabierać
  19. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi prądu mi nie brakuje tylko nie uważam za słuszne kręcić go 6 razy... Marcin weź Vaga jak dojade to lookniemy może ten kąt wtrysku... Dzieciak fajny
  20. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    faktycznie :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 21:12_________________________________________________Gizmus a ty podjedziesz Mam taki zamiar jak mi traktor odpali... do 3 razy sztuka a jak nie to idzie na żyletki...
  21. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :> :polew:
  22. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    teraz się trochę zmieniło, teraz tankuje wszystkim auta do pełna W mordke a ja tez jeszcze wkupnego nie dalem... napewno nie chcecie tej flaszeczki ? :gwizdanie:
  23. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja tam dziś widziałem ładny koksownik na trakto/aleksandrowskiej to możemy przytachac na spota jutro żebyśmy nie marzli . Założe sie, że bedzie miał powodzenie :gwizdanie: :gwizdanie:
  24. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    myślałem ewentualnie o S4 [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 15:44_________________________________________________a S5 nie kupię tylko ewentualnie RS5 :decayed: Ładuj S5 nieduże koszta a wydaje mi się, że warto. Ja dziś 6 razy chełtałem dość długo, a rozrusznik nawet nie zwolnił...
  25. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aż pojadę sprawdzić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.