Treść opublikowana przez sysek27
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Dokładkę zderzaka oczywiście na dwururkę kupiłeś? Nie na jedną, bo i tak musiałem kupić cały zderzak z dokładką w B8 nie jest tak jak w B7, że tylko dokładkę zmieniasz a ja zderzak kupiłem w bardzo dobrej cenie kompletny z czujnikami i wiązką a dokładkę mogę zawsze zmienić na podwójny wydech
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No i dzisiaj wpadl zedrzak tyl S-line kompletny pod PDC z wiazka zeby juz byc przgotownym na kolejne mody:banan:a do konca tego tygodnia mysle zapadnie decyzja o wyborze felg jak narazie albo RS6 albo S5:eusathink: ---------- Post dopisany 20-07-2012 at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2012 at 22:49 ---------- A więc tak S-line zewnętrzny "prawie" kompletny brakuje mi tylko nakładki na klapę reszta już w malowaniu felgi już też zakupione od S5, ale jeszcze muszę oponki załatwić teraz trochę kiepsko z czasem i jeśli wszystko pójdzie dobrze to około 10sierpnia będzie montaż wszystkiego:banan:
-
B8 TrOOOOp
Pany co to jest za zderzak sprzedawca podal mi tak taki numer a wg rozpiski CUBER-a nie pasuje zeby to byl s-line a sprzedawca twierdzi ze tak moze mi to ktos sprawdzic: 8K9 807 385D
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Czy ta wiazka bedzie pasowac na przod bo nie ma numeru : Instalacja parktronic Audi A4 8K0 Oryg. (2467924461) - motoAllegro dlatego pytam czy jest roznica wiazka przod i tyl, czy roznia sie tylko kostka bo tyl jest od razu podlaczany do sterownika a przod leci przez cale auto. Czy moge kupic taka wiazke i ewntualnie dokupic wtyczke ktora podejdzie pod ta co idzie dalej do sterownika do tylu wymienic ja i poprzekladac piny. Tyl wiazke juz mam bo kupilem razem ze zderzakiem.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Czyli to co wypisalem to bedzie komplet i nie bede musial nic wiecej kupowac?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Witam, jesli u mnie nie mam w ogole PDC to zeby sie nie bawic w robienie instalacji moge kupic takie gotowe wiazki: Kabelsatz PDC Steuergerät - Front Audi A4 8K- Kabelsatz PDC Steuergerät - Zentralelektrik Audi A4 8K-36315 Do tego musze dokupic sterownik 8 kanalowy wiadomo 2 glosniczki , wlacznik zespolony do PDC przod, czuniki 8sztuk oraz wiazki do zderzakow wszystko pakuje do auta podlaczam koduje i bedzie ok czy cos jeszcze, zderzaki i tak bede zmienial bo bedzie robiony S-line zew. Chodzi mi glownie o to czy cos pominalem czy to juz wszystko glownie moje pytanie dotyczy tego czy te gotowe wiazki z KUFATECA beda ok czy bede musial jeszcze sie bawic w jakies dokladanie kabli, a jeszcze jedno czy wiazka ta co jest na zderzaku do czujnikow przod i tyl sa takie same czy sa rozne?.
-
B8 TrOOOOp
Panowie jak kupie felgi z S5 takie jak ma WRCLAGUNA tylko z oponami 255/35/19 to bedzie cos przycierac cz wejdzie bez problemu bo gdzies u kogos w watku czytalem ze tyl mu przycieral:eusathink:sprawa troche pilna bo jutro konczy sie aukcja i nie wiem czy sobie wogole glowe zawracac.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja odpadam w ta niedziele mnie nie ma.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
A wracajac do felg to ja jak narazie najbardziej sklaniam sie do 1 opcji na tym zdjeciu strasznie mi sie to podoba: Google-Ergebnis für http://www.mbg-tuned.at/core/images/wbgallery/l/2010_06/127765511834957.pjpeg No chyba ze macie jeszcze jakies inne propozycje oprocz tych trzech co podalem wszelkie sugestie mile widziane.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
W sumie Tomasz niech kupuje sprężyny. Zostaniemy jedyni na gwincie w A4 w okolicy:decayed: Nie zapomnij o WhyMe?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Wiem i nie wypieram sie tego, ale juz teraz po tygodniu jazdy na tym 1BE nie widzi mi sie to i stwierdzilem ze wole ta kase przeznaczyc na cos innego tym bardziej jak widze fotki od WRCLAGUNA to opcja -40mm tez calkiem fajnie wyglada
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Hamulce beda ruszane tylko wtedy jak bedzie cos z moca robione na chwile obecna wystarcza mi to co mam:decayed: ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- KW Gewindefahrwerk Street Comfort Audi A4 Avant B8 (8K) 4250173394086 | eBay Sprężyn mi tu do gwintu nie porównuj całkiem inna jazda jest. A jak tobie na 1BE jest twardo to ja nie wiem:whistling: ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- PS. DO B6 kosztuje 700-800zł taniej:decayed: Niech Ci bedzie, ale nie wciskaj komus czegos na sile od zawsze mowilem, ze nie jestem zwolennikiem twardego:decayed:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Mlody wez nie swiruj bo dobrze wiesz ze do B8 gwint kosztuje przynajmniej raz tyle co do B6 za ta roznice moge miec sufit S-line i jeszcze pare innych fajnych rzeczy a w B7 tez mialem sprezyny -40przod -35tyl i wiele osob bylo w szoku jak fajnie usiadlo wiec mysle ze i tu taka opcja bedzie tez ok tym bardziej ze nie jestem zwolennikiem twardej jazdy juz teraz mnie wkurza to 1BE,ktore mam bo jest duzo twardsze od B7...
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Dobra Pany mam mega dylemat moze Wy cos doradzicie, ktory z tych trzech modeli wybrac: 1.RS6 Kola felgi opony Audi A5 A-5 8T0 R19 ET 33 (2434867745) - motoAllegro 2.S5 19 CALI FELGI ALUMINIOWE AUDI S5 + PIRELLI PZERO (2453517221) - motoAllegro 3. ROTOR Schnäppchen, originale Audi Rotordesign-Sommerräder 9x19 Audi A5, S5, A6, S6, A4 | eBay Aukcje, ktore wkleilem sa jako pogladowe jesli chodzi o mnie to najbardziej sklaniam sie ku pierwszemu modelowi, ale chetnie poznam Wasze opinie oczywiscie auto dostanie do zestawu sprezyny -40/35mm.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wiem, że oklepany model ale jak popatrzę jak już wyglądają na aucie to mi się podoba: Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.mbg-tuned.at/core/images/wbgallery/l/2010_06/127765511834957.pjpeg
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam Panowie mam taką prośbę ponieważ znalazłem felgi, które bym chciał kupić do mojej audi a nie za bardzo mi się uśmiecha jechać specjalnie je oglądać sprzedający mówił, że jest z Bielska i powiedział , że felgi są w bardzo dobrym stanie i opony też, twierdzi ,że zgodzi się na sprawdzenie ich na wyważarce może któryś z Was byłby tak miły i podjechał je zobaczyć czy w ogóle warto mi się tym interesować obiecuję, że na jakąś flaszeczkę odpalę za pomoc, a może ktoś w Was zna sprzedającego: Kola felgi opony Audi A5 A-5 8T0 R19 ET 33 (2434867745) - motoAllegro
-
B8 TrOOOOp
Panowie tylko się nie śmiejcie, ale gdzie mam szukać filtra paliwa w B8 2.0TDI bo w poniedziałek chcę go sobie wymienić, już go kupiłem i po kształcie domyślam się, że będzie gdzieś od spodu auta a nie chce mi się odkręcać tych wszystkich osłon i szukać w ciemno.
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
No ja to musisz poczekać aż w B8 zrobię program, ale masz rację szkoda bo chciałem sprawdzić czy masz faktycznie te 170KM
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Klient mówił, że się zalogował, ale czy będzie kontynuował wątek tego nie wiem powiedział tylko, że forum jest mega ciekawe i jest mega kopalnią wiedzy na temat A4
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Oby mu służyła tak jak mi, kurcze jeszcze nigdy mi tak ciężko nie było podjąć decyzji o sprzedaży jak tym razem mam tylko nadzieję, że B8 będzie mi się równie dobrze sprawować.
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Autko sprzedane więc wątek do zamknięcia.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
U mnie jest 1BE czyli nie będę musiał zmieniać amortyzatorów?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Właśnie, że myślałem,że on jest już fabrycznie obniżony ponieważ jest jest niższy od innych B8 i jest dużo twardszy od B7 więc myślałem ,że będę mógł wymienić same sprężyny możesz powiedzieć jaki jest kod na wlepce w książce serwisowej dla tego obniżonego zawieszenia?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No wiem, ale na chwilę obecną za tą kwotę co trzeba dać za gwint to wolę trochę dołożyć i kupić jakieś fajne koło a jak patrzę na zdjęcia od WRCLAGUNA to jego pięknie usiadła i taki efekt by mnie zadowalał A tak na marginesie to dzisiaj wpadł zderzak przód S-line, ale nie będę teraz zakładał bo chcę wszystko skompletować z pakietu S-line i dopiero wtedy będzie montaż
-
Jak z jakością felg od tego sprzedającgo?
Witam jak w temacie czy ktoś jeździ na felgach, które ma w ofercie ten sprzedawca niby są niemieckiej produkcji ale to nie ori i chciałem uzyskać opinie osób, które miały styczność z tymi felgami rozważam te dwa modele: 19" AUDI RS6 GRAFIT 5x112 A3 A4 A6 TT GERMANY (2380502277) - motoAllegro 19" AUDI TT RS 5x112 A3 8P A4 B8 GERMANY !! (2447445234) - motoAllegro Wiem, że w obu przypadkach będzie trzeba dystans założyć bo to ET trochę nie pasuje. Ale na razie chciałbym zebrać opinie innych użytkowników odnośnie jakości tych felg.