Treść opublikowana przez sysek27
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Maturą się nie martw to nie jest wcale takie trudne
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie ma problemu, ale nie wcześniej jak pod koniec przyszłego tygodnia bo teraz mam dużo roboty
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jak wczoraj chciałem to powiedziałeś jedź z Adamem A kto wczoraj nagrywał jak jechaliśmy rolkę z MAGIK-iem bo jeszcze mojego filmiku nie wiedziałem wszystkie są tylko mojego nie ma...
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
grubiej http://www.youtube.com/watch?v=MZ-2Hk9vfIo&feature=youtu.be No jakby się ślizgnął na tych kamyczkach to nas fajnie przewiózł w las
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A kto ma filmik jak ja jechałem z MAGIK-iem ma go ta osoba co jechała z nim, mimo tego ,że dostałem lanie to i tak chcę go zobaczyć
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dobra ale gdyby wyrównać wagi i poprawić mój zapłon przy starcie to może by coś z tego było :whistling:i tak twierdzę, że mój BPW jeszcze jako tako jedzie, podziękował Panowie za odwiedziny twoj naprawde jedzie jak na ta wage i pelen bak Tiaaa ty się nabijaj a ja mam noc w d*pie, że mnie B6 objechało...
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Powrzucajcie filmiki na youtube
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dobra ale gdyby wyrównać wagi i poprawić mój zapłon przy starcie to może by coś z tego było :whistling:i tak twierdzę, że mój BPW jeszcze jako tako jedzie, podziękował Panowie za odwiedziny
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Musimy poczekać, aż chłopaki z Czewy wrócą do domu i załadują wszystko na serwer , ale ogólnie powiem, że spoko było Panowie przyjechali lanie wszystkim spuścili i pojechali
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Adam i Michał to jest patent do kupienia żeby Wam dodatkowe informacje na FIS-e wyświetlało co dzisiaj mówiłem: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?228446-VFIZ-on-Audi-B6-B7&p=2791633#post2791633 ---------- Post added at 21:19 ---------- Previous post was at 21:19 ---------- jutro po 9:kwasny: No to poczekamy...
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tomasz załadujesz coś ciekawego bo widziałem, że się ciągle bawiłeś aparatem
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No to foty proszę :kox:bo grubo było
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Panowie sorki, ale ja raczej nie przyjadę dostałem właśnie telefon i muszę pilnie wyjechać może uda mi się później na chwilkę podlecieć, ale to się jeszcze okaże PUMA jak co to będę dzwonił, ale jestem zły .
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
:polew:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
ktoś się będzie ścigał A ja myślałem, że chcecie się spotkać pogadać o modach bo ja się nie będę ścigał I tak nie mam z nikim szans bo były święta i mi parę kg przybyło i jeszcze auto mam do pełna zatankowane:whistling:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No to gadaj czym jeździsz bo w sumie to nie wiemy czy Ty się nas boisz czy my mamy się Ciebie bać Ogólnie ciekawie się jutro zapowiada...chyba założę zimówki żeby mieć jakieś szanse z wami w kreskach bo na tych 18"mogę fajnie po d*pie dostać
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
---------- Post added at 12:11 ---------- Previous post was at 12:11 ---------- ---------- Post added at 12:11 ---------- Previous post was at 12:11 ---------- Głowa cię nie boli od tego .... A tak ogólnie to wesołych wszystkim
-
[ALL B6] 3+ nacisniecia pedała i twardy pedał ! czy to normalne ?
U mnie w busie miałem podobne objawy i też chciałem wymienić vacum pompę, a okazało się, że jeden wężyk z podciśnienia był walnięty może tam też szukaj najpierw przyczyny.
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Tak jest, pisałem tu już o tym To możesz jeszcze podać jaki rezystor zastosowałeś i w którym miejscu go wpiąłeś bo mi też błąd wywala
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No to Panowie jak jest o której to w końcu jest ten spot planowany bo już sam nie wiem :whistling:ogólnie to szykuje się o ile dobrze policzyłem 5aut jak na razie no chyba , że śmietanka z Czewy też przyjedzie?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Kurdę szkoda, że BIG TASTY wycofali bo też bym się skusił ,ale jak będzie darmocha to zjem obojętnie co
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Może być powinienem już wytrzeźwieć po świętach to jak MŁYN? No a co innego ---------- Post added at 20:30 ---------- Previous post was at 20:29 ---------- Znalazł się bohater czekaj jak ja Ci przez Twoja na motorze przejadę
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Spoko ja się dostosuję.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Może być powinienem już wytrzeźwieć po świętach
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Popołudniem tylko cholera żeby nie padało