Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. Maturą się nie martw to nie jest wcale takie trudne
  2. Nie ma problemu, ale nie wcześniej jak pod koniec przyszłego tygodnia bo teraz mam dużo roboty
  3. Jak wczoraj chciałem to powiedziałeś jedź z Adamem A kto wczoraj nagrywał jak jechaliśmy rolkę z MAGIK-iem bo jeszcze mojego filmiku nie wiedziałem wszystkie są tylko mojego nie ma...
  4. grubiej http://www.youtube.com/watch?v=MZ-2Hk9vfIo&feature=youtu.be No jakby się ślizgnął na tych kamyczkach to nas fajnie przewiózł w las
  5. A kto ma filmik jak ja jechałem z MAGIK-iem ma go ta osoba co jechała z nim, mimo tego ,że dostałem lanie to i tak chcę go zobaczyć
  6. Dobra ale gdyby wyrównać wagi i poprawić mój zapłon przy starcie to może by coś z tego było :whistling:i tak twierdzę, że mój BPW jeszcze jako tako jedzie, podziękował Panowie za odwiedziny twoj naprawde jedzie jak na ta wage i pelen bak Tiaaa ty się nabijaj a ja mam noc w d*pie, że mnie B6 objechało...
  7. Powrzucajcie filmiki na youtube
  8. Dobra ale gdyby wyrównać wagi i poprawić mój zapłon przy starcie to może by coś z tego było :whistling:i tak twierdzę, że mój BPW jeszcze jako tako jedzie, podziękował Panowie za odwiedziny
  9. Musimy poczekać, aż chłopaki z Czewy wrócą do domu i załadują wszystko na serwer , ale ogólnie powiem, że spoko było Panowie przyjechali lanie wszystkim spuścili i pojechali
  10. Adam i Michał to jest patent do kupienia żeby Wam dodatkowe informacje na FIS-e wyświetlało co dzisiaj mówiłem: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?228446-VFIZ-on-Audi-B6-B7&p=2791633#post2791633 ---------- Post added at 21:19 ---------- Previous post was at 21:19 ---------- jutro po 9:kwasny: No to poczekamy...
  11. Tomasz załadujesz coś ciekawego bo widziałem, że się ciągle bawiłeś aparatem
  12. No to foty proszę :kox:bo grubo było
  13. Panowie sorki, ale ja raczej nie przyjadę dostałem właśnie telefon i muszę pilnie wyjechać może uda mi się później na chwilkę podlecieć, ale to się jeszcze okaże PUMA jak co to będę dzwonił, ale jestem zły .
  14. ktoś się będzie ścigał A ja myślałem, że chcecie się spotkać pogadać o modach bo ja się nie będę ścigał I tak nie mam z nikim szans bo były święta i mi parę kg przybyło i jeszcze auto mam do pełna zatankowane:whistling:
  15. No to gadaj czym jeździsz bo w sumie to nie wiemy czy Ty się nas boisz czy my mamy się Ciebie bać Ogólnie ciekawie się jutro zapowiada...chyba założę zimówki żeby mieć jakieś szanse z wami w kreskach bo na tych 18"mogę fajnie po d*pie dostać
  16. ---------- Post added at 12:11 ---------- Previous post was at 12:11 ---------- ---------- Post added at 12:11 ---------- Previous post was at 12:11 ---------- Głowa cię nie boli od tego .... A tak ogólnie to wesołych wszystkim
  17. U mnie w busie miałem podobne objawy i też chciałem wymienić vacum pompę, a okazało się, że jeden wężyk z podciśnienia był walnięty może tam też szukaj najpierw przyczyny.
  18. Tak jest, pisałem tu już o tym To możesz jeszcze podać jaki rezystor zastosowałeś i w którym miejscu go wpiąłeś bo mi też błąd wywala
  19. No to Panowie jak jest o której to w końcu jest ten spot planowany bo już sam nie wiem :whistling:ogólnie to szykuje się o ile dobrze policzyłem 5aut jak na razie no chyba , że śmietanka z Czewy też przyjedzie?
  20. Kurdę szkoda, że BIG TASTY wycofali bo też bym się skusił ,ale jak będzie darmocha to zjem obojętnie co
  21. Może być powinienem już wytrzeźwieć po świętach to jak MŁYN? No a co innego ---------- Post added at 20:30 ---------- Previous post was at 20:29 ---------- Znalazł się bohater czekaj jak ja Ci przez Twoja na motorze przejadę
  22. Może być powinienem już wytrzeźwieć po świętach
  23. Popołudniem tylko cholera żeby nie padało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.