Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MarianekZg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MarianekZg

  1. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie wydaj mi się aby program miał wpływ na pompę - troszkę ludzi robiło programy i nigdy nie czytałem aby ktoś to stwierdził (ewentualnie mało czytałem ) więc chyba zbieg okoliczności. Bardziej bym się bał o sprzęgło bo głównie Nm potrafi dawać w kość skrzyni/sprzęgle
  2. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W sumie podczas programu delikatnie czasem się ślizgnęło ale nie było to nagminne a ostatnio zaczęło mnie to denerwować ---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ---------- Poleciało fakt, ale po kolejnych 200.000 robiłem niedawno przy 400.000 bo się troszku uślizgiwało jakby moje tyle wytrzymało to byłbym mega happy czyli mówisz że zrobić korekte na więcej ? wszystko zależy w jakiej kondycji są Twoje podzespoły nie pamiętam ile wytrzymuje max seryjne sprzęgło :eusathink:ale nie będzie to chyba Dużo więcej niż masz a ten Twój wynik chyba nie jest zły swoją drogą
  3. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Poleciało fakt, ale po kolejnych 200.000 robiłem niedawno przy 400.000 bo się troszku uślizgiwało
  4. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no panie aż sobie zdjęcie w bukowinie zrobiłem żeby pokazywać że b6 na pompkach też potrafi przekroczyć 4.. bo większość twierdzi że 350 to maks i nowy silnik , także szacun A z ciekawości Marianek jaki program masz u siebie ? jeśli pytasz kto robił to nie powiem bo to znajomy stanley-a z pod Płocka a wynik to 176KM i 374Nm (zrobione przy 200.000)
  5. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Od Ciebie dojechałem jeszcze pod Łowicz i na wyższych obrotach zaczęła chodzić mysza - jak Ursus normalnie dojechałem z sercem na ramieniu do Zgierza
  6. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    weź tu się nie łam jak to w sumie nie tylko wałek, jak wszystko rozebrane to sam rozrząd też poleciał do wymiany ( za 10kkm wychodził ) i jeszcze zaczęła w sumie gwizdać mi troszkę "suszarka" (niby diagnoza że prawdopodobnie rozszczelniona ale to się zobaczy) Summa summarum w sumie to ..ujowa kumulacja, do tego przed świętami Jak żyć Panie Premierze, się pytam jak żyć
  7. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wałek rozrządu wytarty praktycznie na okrągło i jedna ze szklanek dziurka na wylot Przez chwilkę myślałem nad tym co piszesz ale nie ogarnę $$$$ za żadne skarby a jak by to robić to bez Q by się nie obeszło więc dodatkowo $$$$ Marianek ogarnąłeś już części ? bo mam własnie do oddania cały komplet. kupiłem w wyniku błędnej diagnozy do siebie Praktycznie tak czekam jeszcze na 6 szklanek bo bez sensu wymienić dwie sztuki ( koszta też żadne w porównaniu do całej roboty) - jutro do południa składanie.
  8. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wałek rozrządu wytarty praktycznie na okrągło i jedna ze szklanek dziurka na wylot Przez chwilkę myślałem nad tym co piszesz ale nie ogarnę $$$$ za żadne skarby a jak by to robić to bez Q by się nie obeszło więc dodatkowo $$$$
  9. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    taka sytuacja :kwasny:
  10. Gratki zakupu Miron - Biały kolor :kox:
  11. Zapytałem bo myślałem, że stoi w Waszym garażu jeszcze jakiś ciekawy "statek" a z numerkami lecicie po prostu kolei
  12. Czarny bedzie mial taka sama tyle ze W2. Jeden spacer do parku i od razu zdjecia Tak z Ciekawości, jest też W0 ...
  13. Witaj w Klubie
  14. Witaj w Klubie Zapraszamy http://a4-klub.pl/lodzkie-84/spociki-lodzkie-14602/index2896.html
  15. MarianekZg odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    domin i jak, mrugało wczoraj
  16. MarianekZg odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Radziu szkoda, że nie podjechałeś Pozdro dla wszystkich którzy dotarli, Prezes fajnie było Cię znów widzieć dzięki za smacznego gilika for all
  18. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Radek jak najbardziej na tą chwilkę Malinka o 15.00 ale zaglądaj tu jutro do południa bo czasem coś się może zmienić
  19. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wypadałoby aby reszta się troszkę wypowiedziała w temacie i jutro do południa można ogarnąć zakupy
  20. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chyba lekuchno się zagalopowałaś ale Goły na pewno podleci jeśli wszystko dojdzie do skutku ...
  21. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Malinka ja i tak ok 15.00 najwcześniej bo mój drajwer na wykładach jutro
  22. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja na grilla bardzo chętnie tylko gdzie i o której
  23. Witaj w Klubie
  24. Witaj w Klubie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.