Treść opublikowana przez grisiu25
-
Wymiana czujnika światła stopu
Odświeżę troche temat, gdyż mam problem ze światłami stopu, i świecą się kontrolki ABS i ESP, a vag wyrzucił błąd: przełącznik stopu/hamulca. na samym początku autor tego wątku wsatwił fotki do fotostory, które się nie wczytują. Czy ktoś może wrzucić te fotki jeszcze raz? Pozdr Grzesiek
-
Problem z poziomem paliwa / wskaznikiem paliwa
Kolego miałem podobny problem, po padnięciu AKU źle wskazywało mi paliwo. Zatankowałem do pełna i u mnie wskazówka podniosła sie do końca i już jest OK
-
Czujnik pedalu hamulca
czy ktos może wrzucić fotkę, gdzie ten czujnik jest zamontowany i jak dokładnie wygląda?
-
Czujnik pedalu hamulca
Siemka, opis spoko, tylko, że ja nigdzie nie modę znaleźć tego czujnika. Poniżej zamieszczam fotki mojego pedała hamulca, jeżli ktoś mi powie gdzie on powinien byc, będę bardzo wdzięczny: Na dolnym zdjęciu pedał wchodzi w jakies urządzonko i na tym koniec, nie widac tam żadnego czujnika, a przynajmniej ja nie widze
-
Czujnik pedalu hamulca
ja mieszkam w UK, ale dzieki POWER-KRIS za wszelkie info, sprawdze najpierw czy stary moze gdzies nie styka czy cos takiego i przy okazji spisze sobie nr. części
-
Czujnik pedalu hamulca
Dzieki kolego, jutro czeka mnie rezanko A moze zna ktos nr tego czujnika ? Ale najpierw spróbuje podociskać, bo raz swiecą światła stopu a raz nie i po kilku naciśnieciu pedału hamulca znowu świecą. Mam nadzieje, że to ten czujnik
-
Czujnik pedalu hamulca
Panowie, moze ktoś opisac gdzie sie znajduje dokładnie ten czujnik i jak go wymienić, niestety mi równiez padł Z góry dzieki
-
[ALL] Dodatki do olejów i paliw
Och sie zaczytałem, dosyc sporo jest w tym wątku o dodatkach do oleju, a konkretnie o ceramizerze, a ja chciałbym zapytac jaki dodatek polecacie do paliwa ON, do przeczyszczenia wtrysków itp. Na samym początku tego wątku ktoś polecił Performance Formul firmy Stanadyne, co o tym sądzicie, stosował ktoś ten preparat? z góry dzieki za odpowiedzi Pozdr Grzesiek
-
Drzwi od S-line(b6) do zwykłego(b6)
Wielkie dzięki koledzy Pozdrówki
-
Drzwi od S-line(b6) do zwykłego(b6)
Dzieki za szybka odpowidź a jak możesz to jeszcze powiedz mi kolego, czy jest różnica, (chodzi o przednie drzwi) sedan a kombi?
-
Drzwi od S-line(b6) do zwykłego(b6)
Witam, potrzebuje pilnie kupic drzwi do mojej Niuni, jedyne co znalazłem to od modelu S-line, a moje auto jest wersją Sport, czy te od S-line będą pasowac? Czy wszystkie drzwi w b6 są takie samę i czy np. od kombi będą pasowały do sedana? Dziekuję za wszelką pomoc Grzesiek
-
[B6 AVF] Błąd 18008 coolant fan control 1: open or short to ground
robiłeś już coś? daj znać
-
[B6 AVF] Błąd 18008 coolant fan control 1: open or short to ground
A może masz wodę w obudowie ECU, a tam jest jak sie nie mylę jeden przekaźnik od tegoż własnie wentylatora(nie pamietam teraz numeru). Miałem ten sam problem, wentylator chodził całaą noc aż padała bateria. Po podłączeniu Vag-a miałem ten sam błąd. Zanim zaczniesz cokolwiek wymieniać sprawdź najpierw tą obudowę Pozdrawiam Grzesiek
-
[B6 AWX] Silnik zgasł podczas jazdy i nie chce odpalić.
Miałem ten sam problem. Wymienione przekaźniki 219 i 395 w obudowie ECU pod przednią szybą i jest GIT U mnie ktoś wcześniej chciał sie dostać do środka obudowy, a nie chciało się, leniowi zdjąć wycieraczki, żeby odkręcić tylne dwie śróbki obudowy, więc wyłamał kawałek obudowy i tak zbierała mi sie tam woda, aż zaśniedziały całe przekaźniki i trzeba było je wymienić. Pozdr
-
[ALL B6] Obudowa komputera ECU
Witam, mam ten sam problem musze wymienić obudowę ECU. Z postu Góral.zt wynika, że ta obudowa z b7 bedzie pasować do b6. Czy dobrze to zrozumiałem?? Proszę o odpowiedź Z góry dzieki Koledzy
-
[B6 AWX] Wymiana baku- co i jak?
No cóż, szkoda. Trzeba będzie do magika zaprowadzić auto. Dzięki grand za odpowiedź pozdr
-
[B6 AWX] Wymiana baku- co i jak?
Witam wszystkich. Mam taki problem, że zrobiła mi się dziura w baku i musze go wymienić, a nie wiem jak sie do tego zabrać. Proszę o pomoc, a najlepiej porady z fotostory. Jeżeli wątek utworzyłem w złym miejscu to proszę o przeniesienie go. Za wszelką pomoc bardzo dziękuję. Grzesiek
-
[B6 AWX] AUDI B6 glośny przy ok 2000-2100 obrotów ?
Zwróciłem uwage dzisiaj na prace mojego silnika i jest tak jak u Ciebie Maciek.... Więc myśle, że jest OK Pozdr
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Przegonilem swoja Niunie dwa razy po 2500 km Edinburgh (UK) - Lublin (PL) i ku mojemu zdziwieniu dziwne szuranie umilklo na tyle, zeby go uslyszec trzeba wyłączyć radio i bardzo sie wsluchac w prace silnika. Turbawka dostala troszke po d*pie, ale mysle ze dzieki temu sie przeciscila i zasrany dzwiek zniknął. Moze to jest jakies rozwiazanie, bez ponoszenia jakis dodatkowych kosztow, na pozbycie sie "szurania". Poprostu przegonic auto na dluzszej trasie przy wiekszych predkosciach. Pozdrawiam Grzesiek
-
Spotkania w Szkocji- Zapraszamy
No termin trzeba jakos wspolnie ustalic. Niech kazdy chetny napisze kiedy by mu pasowalo i wtedy wspolnie dojdziemy do jakiegos porozumienia, oraz niech ktos moze zaproponuje jakies ciekawe miejsce:)
-
Spotkania w Szkocji- Zapraszamy
To moze niech jeszcze raz wpisza sie osoby chetne na spocik w szkocji, to wtedy zobaczymy ile bedzie osob..........Ja oczywscie jestem za :)
-
[B6 AVF] Niepokojący dzwięk po naglym ujeciu gazu
Jak juz ktos pisal na forum, " ten dzwiek jest zbyt powszechny, aby byl szkodliwy"........wiec przyczepnosci i but.....
-
[B5 AVG] Termostat - wahania temperatury 80-90st
Temperatura po osiagnieciu 90*C nie powinna spadac. Sprawdz klimatronikiem jaka masz temp. Jezeli bedzie roznica niz na blacie, prawdopodobnie masz walniety czujnik. Pozdr.
-
[B6 AVF] Niepokojący dzwięk po naglym ujeciu gazu
Kolego poczytaj sobie ten wątek, bylo juz cos podobnego na forum: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_niepokojacy_dzwiek-t17053.0.html
-
[ALL B6] Brak części ??
Ja mam tak samo, tez sie zastanawialem, czy tam nie powinno cos byc, ale chyba nie. Moj kolega w AVB tez ma puste to miejsce. Wiec jezdzij spokojnie:)