Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grisiu25

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grisiu25

  1. ja jestem z Edynburgha i bylbym za spocikiem w Szkocji aby nie w pierwszej polowie lipca (wyjazd do PL) Mam tez kolege ktory bylby zainteresowany spotkaniem Pozdr
  2. Ja rowniez mam 5 biegow i jestem zadowolony z auta ogolnie. Tez szukalem z 6-stka skrzynia ale trafil sie AWX i jest super, polecam!! jezeli auto ktore znalazles jest godne uwagi to bierz bez zastanowienia:)
  3. tomekk89 mialem dokladnie tak samo jak ty, jadąc powyzej 100 km/h silnik lapal temperature 90*C, a gdy zwolnilem do ok 70-80 km/h wskazowka opadala............wymienilem termostat i problem zniknął, teraz jak juz zlapie 90*C to jakby ktos ta wskazowke przykleił :) Moze u Ciebie tez termostat.... Pozdr
  4. duch-76 milo miec ziomka na obczyznie pozdr
  5. ehhhhh............chyba pora isc spac
  6. U mnie dziala, otwieranie i domykanie, tylko szkoda ze trzeba trzymac przycisk w pilocie.............moglo by byc ze aby sie nacisnie zamykanie i szybki sie domykaja
  7. Witam serdecznie. Mam maly problem, a na forum nie moge nigdzie tego znalezc, mianowicie: przepalila mi sie zarowka STOPU (prawa) i nie wiem jaka jest ta zarowka i jak ja wymienic. Nie widze tam w srodku aby bylo jakiekolwiek wyciecie wykladziny na dostanie sie do lampy od srodka. Znajomy wspomnial mi ze wyjmuje sie cala lampe, czy to prawda? i jak to zrobic? Z gory dzieki za info.
  8. A jak jest z silnikiem AWX bo nie moge znalezc? I bardzo prosilbym jakies fotki
  9. Ja w lipcu od 10 do 24 mam urlop i bede w PL, ale w kazdym innym terminie jestem na TAK !!!
  10. Ja z Edinburgha i jestem za spocikiem w Szkocji, chetnie poznalbym kolegów z klubu Pozdrawiam
  11. http://www.powerenhancer.co.uk/product.php/80/motul-specific-505-01-5w40-vw-volkswagen---5-litres- Ja kupilem ten, MOTUL specific 505 01 Pozdrawiam
  12. Kolego Hosse88 ja w UK kupilem Motula na tej stronie www.powerenhancer.co.uk i jest orginalny:) Polecam i pozdrawiam
  13. wymienilem wczoraj olej na Motul Specyfic 505 01, oraz filtry i inne plyny. Teraz na nowym oleju jakby ciszej pracowal :) I jeszcze jedno mialem chyba bardzo zapchany filtr paliwa, bo wczesniej zanim zapalil musisl przekrecic ze 3-4 razy, tak jakby nie dostawal odrazu paliwa, a teraz z nowym filtrem pali na dotyk:) Polecam wszystkim Motula i dzieki Musashi i wszystkim z forum za ten watek o olejach:): Pozdr
  14. wielkie dzieki boguki........jutro bedzie wymiana oleju, filtrow i plynow pozdr
  15. Witam Autko posiadam od miesiac i postawnowile zmienic olej............Zakupilem MOTUL Specific 505 01 502 00 505 00 Przez pierwsze 5 lat zalewany byl Long Life, ostatnie 4 lata olej wymieniany byl co roku, z tego co wynika z ksiazki serwisowej (ale nie wiem na jaki). czy bez problemu moge teraz zalac tym MOTULEM? Z gory dziekuje za pomoc
  16. jezeli alan ...to polecam 78plus, male, dosyc stary model, ale bardzo dobry, praktycznie zero szumow i bardzo dobry zasieg do 10 km z antena ML-145 SIRIO na magnes...... polecam, jest to naprawde super zestaw
  17. czy moze mi ktos powiedziec jak w klimatroniku sprawdzic temperature plynu chlodzacego, bo u mnie wskazowka nigdy nie dochodzi do 90st ? czyli to jest prawdopodobnie wina czujnika?
  18. grisiu25 odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    Mam zamiar zmienic olej w swoim AWX-ie i az sie boje czytajac ten post. A moze zalac jakims LongLife? A jezeli juz, to jaki polecacie? W ksiazce sa wpisy, ze przy serwisie zalewany byl longlife i jak narazie rzadnego szurania nie slychac:) Pozdr
  19. B6 1,9tdi 130 przebieg 114 KMILL (ok.182 kKM) pokryty z ksiazka, kupiony od pierwszego wlsciciela Smiga jak nowy, ubytku oleju nie zauwazylem, posiadam go dopiero od tygodnia
  20. Witam wszystkich i pozdrawiam. Jestem posiadaczem Audi A4 b6 1,9 TDI sport (wersja brytyjska) Bardzo licze na pomoc ludzi doswiadczonych, gdyz ja jestem laikiem w motoryzacji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.