Treść opublikowana przez grisiu25
-
Spotkania w Szkocji- Zapraszamy
ja jestem z Edynburgha i bylbym za spocikiem w Szkocji aby nie w pierwszej polowie lipca (wyjazd do PL) Mam tez kolege ktory bylby zainteresowany spotkaniem Pozdr
-
[B6 AVF] Skrzynia 5 biegowa a szkrzynia sześcio biegowa?
Ja rowniez mam 5 biegow i jestem zadowolony z auta ogolnie. Tez szukalem z 6-stka skrzynia ale trafil sie AWX i jest super, polecam!! jezeli auto ktore znalazles jest godne uwagi to bierz bez zastanowienia:)
-
[ALL] Temperatura pracy silnika
tomekk89 mialem dokladnie tak samo jak ty, jadąc powyzej 100 km/h silnik lapal temperature 90*C, a gdy zwolnilem do ok 70-80 km/h wskazowka opadala............wymienilem termostat i problem zniknął, teraz jak juz zlapie 90*C to jakby ktos ta wskazowke przykleił :) Moze u Ciebie tez termostat.... Pozdr
-
Spotkania w Szkocji- Zapraszamy
duch-76 milo miec ziomka na obczyznie pozdr
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ehhhhh............chyba pora isc spac
-
Domykanie szyb z kluczyka
U mnie dziala, otwieranie i domykanie, tylko szkoda ze trzeba trzymac przycisk w pilocie.............moglo by byc ze aby sie nacisnie zamykanie i szybki sie domykaja
-
[ALL B6] Jak zmienic zarowke STOPU
Witam serdecznie. Mam maly problem, a na forum nie moge nigdzie tego znalezc, mianowicie: przepalila mi sie zarowka STOPU (prawa) i nie wiem jaka jest ta zarowka i jak ja wymienic. Nie widze tam w srodku aby bylo jakiekolwiek wyciecie wykladziny na dostanie sie do lampy od srodka. Znajomy wspomnial mi ze wyjmuje sie cala lampe, czy to prawda? i jak to zrobic? Z gory dzieki za info.
-
[AHH/1Z/AFN/AVG/AJM/ANB/ATJ] Wymiana termostatu - fotostory
A jak jest z silnikiem AWX bo nie moge znalezc? I bardzo prosilbym jakies fotki
-
Spotkania w Szkocji- Zapraszamy
Ja w lipcu od 10 do 24 mam urlop i bede w PL, ale w kazdym innym terminie jestem na TAK !!!
-
Spotkania w Szkocji- Zapraszamy
Ja z Edinburgha i jestem za spocikiem w Szkocji, chetnie poznalbym kolegów z klubu Pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
http://www.powerenhancer.co.uk/product.php/80/motul-specific-505-01-5w40-vw-volkswagen---5-litres- Ja kupilem ten, MOTUL specific 505 01 Pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kolego Hosse88 ja w UK kupilem Motula na tej stronie www.powerenhancer.co.uk i jest orginalny:) Polecam i pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
wymienilem wczoraj olej na Motul Specyfic 505 01, oraz filtry i inne plyny. Teraz na nowym oleju jakby ciszej pracowal :) I jeszcze jedno mialem chyba bardzo zapchany filtr paliwa, bo wczesniej zanim zapalil musisl przekrecic ze 3-4 razy, tak jakby nie dostawal odrazu paliwa, a teraz z nowym filtrem pali na dotyk:) Polecam wszystkim Motula i dzieki Musashi i wszystkim z forum za ten watek o olejach:): Pozdr
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
wielkie dzieki boguki........jutro bedzie wymiana oleju, filtrow i plynow pozdr
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam Autko posiadam od miesiac i postawnowile zmienic olej............Zakupilem MOTUL Specific 505 01 502 00 505 00 Przez pierwsze 5 lat zalewany byl Long Life, ostatnie 4 lata olej wymieniany byl co roku, z tego co wynika z ksiazki serwisowej (ale nie wiem na jaki). czy bez problemu moge teraz zalac tym MOTULEM? Z gory dziekuje za pomoc
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
jezeli alan ...to polecam 78plus, male, dosyc stary model, ale bardzo dobry, praktycznie zero szumow i bardzo dobry zasieg do 10 km z antena ML-145 SIRIO na magnes...... polecam, jest to naprawde super zestaw
-
[B5 AFN] Po ilu km temperatura wskazuje 90C w 1.9Tdi 110KM 99r
czy moze mi ktos powiedziec jak w klimatroniku sprawdzic temperature plynu chlodzacego, bo u mnie wskazowka nigdy nie dochodzi do 90st ? czyli to jest prawdopodobnie wina czujnika?
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Mam zamiar zmienic olej w swoim AWX-ie i az sie boje czytajac ten post. A moze zalac jakims LongLife? A jezeli juz, to jaki polecacie? W ksiazce sa wpisy, ze przy serwisie zalewany byl longlife i jak narazie rzadnego szurania nie slychac:) Pozdr
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
B6 1,9tdi 130 przebieg 114 KMILL (ok.182 kKM) pokryty z ksiazka, kupiony od pierwszego wlsciciela Smiga jak nowy, ubytku oleju nie zauwazylem, posiadam go dopiero od tygodnia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich i pozdrawiam. Jestem posiadaczem Audi A4 b6 1,9 TDI sport (wersja brytyjska) Bardzo licze na pomoc ludzi doswiadczonych, gdyz ja jestem laikiem w motoryzacji