Treść opublikowana przez luibuki
-
ladny sedan 1.8
koledzy jakie aluski byscie zalozyli? bo chce swoje borbety opchnac i cos innego kupic i nie wiem co mysle nad rs6 ale moze cos innego polecacie ---------- Post dopisany 20-05-2012 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2012 at 16:05 ---------- oto obiecane foty na alu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e48ae37756e64452.html ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- oto obiecane foty na alu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e48ae37756e64452.html ---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f4dd95baac790f9.html ---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ---------- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f4dd95baac790f9.html
-
Pompka paliwa
kolego a gdzie ten przekaznik? i za co on odpowiada ?
-
Pompka paliwa
i dodam ze jak odpalam to troche dlugo mi kreci zanim zaskoczy...
-
Pompka paliwa
koledzy mam problem a mianowicie moja pompka paliwa glosni chodzi nawet na dworze przy zaplonie slychac... co moze byc powodem? konec i wymiana? jezeli tak to jaka polecacie ?
-
problem ze sterowaniem fis
ja tez stawiam ze cos z manetka nie tak
-
Centralny zamek - praca kierunkowskazów (lewy TAK - prawy NIE)
kolego mialem identyko ten sam problem balem sie ze ze elektryka siadla a okazalo sie ze wystarczylo poruszanie i przeczyszczenie wtyczek co sa przy pompce w bagazniku i problem zniknal u mnie nie swiecila strona od pasazera
-
Czy może być z inna końcówka przeływka
pojezdzimy i zobaczymy co sie bedzie dzialo ale patrzylem to takie tez byly w adr wiec nei wiem o co lata
-
Nie wiem co sie dzieje proszę o pomoc szarpie
oki dzis bede podmienial przeplywke jezeli to bedzie to niestety trzeba szukac innej :/
-
Nie wiem co sie dzieje proszę o pomoc szarpie
tylko ze ja mam wtyczke 3 pinowa
-
Nie wiem co sie dzieje proszę o pomoc szarpie
tylko dziwi mnie ze napiecie powinno miedzy 1 a 2 pinem powinno byc ok 5 a ja mam 12 :/
-
Nie wiem co sie dzieje proszę o pomoc szarpie
witam. szukalem juz na forum ale nie moge znalezc podobnego przypadku a mianowicie dzis rano bylem w miescie i jak wracalem auto zaczelo mi co jakis czas szarpac tak jakby paliwa nie dostawalo... podpialem pod kompa i pokazuje mi blad 16486-przeplywomierz niskie napiecie brak osprzetu nie zwiazane ze sprzetem/ blad sporadyczny... kiedys mialem dziurawe takie plastikowe kolanko co znajduje sie niedaleko przepustnicy pod kolekotorem chyba to jest odma ale to zakleilem i przez prawie rok bylo ok i nie wiem czy to moze miec wplyw na to... sprawdzalem tez napiecie na wtyczce od przeplywki i gdzies czytalem ze miedzy 1 a 2 pinem powinno byc miedzy 4.5-5.5 a u mnie jest normalne jak z aku czyli ok 12 :/ przeplywke wyszyscilem i nie mam pojecia co moze byc przyczyna :/ prosze o pomoc gdzie szukac przyczyny i co sprawdzac dodam ze mam 1.8 ADR bez gazu
-
[ALL B5] Słaby Fis
bo w nocy bedzie ok ale w dzien bedzie slabo widoczne bo tez widzi ciemnosc bo ten czujnik jest zakryty
-
[ALL B5] Słaby Fis
kolego mialem to samo i sa dwie opcje albo musisz pokretlem od kasowania lub zegarka pokrecic w prawo lub lewo i zobaczyc czy sie rozjasnia czy zciemnia albo tak jak u mnie w liczniku jest czujnik swiatla bodajze z prawej strony na dole kolo wskaznika predkosci i on nie moze byc zakryty bo wtedy widzi ciemnosc i samoistnie sie sciemnia zeby po oczach nie razilo podczas jazdy w nocy. tez dlugo nad tym myslaem ale zrobilem dziurke w tarczce i teraz jest wszystko git
-
Platforma cyfrowa NC+
kolego ja mam N i trafilem na okazje i za 99 mam full plus drugi dekoder i jestem zadowolony. z polsatem czasami tez mam stycznosc i jednak wolalbym N ale to juz od ciebie zalezy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy nareszcie jakies bliskie tereny
-
Spot Leszno
mi zawsze pasuje wiec proponujcie jakies terminy
-
Spot Leszno
spoko moze bedzie ktos chetny
-
Spot Leszno
kolego tu masz wszystko http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239665.0
-
Spot Leszno
ja mam tez fele i wydech na opcheniecie
-
Spot Leszno
no jestem jak najbardziej za wiec ja jestem chetny no i jak kumpel bedzie u mnie to on tez wiec juz sa 2 osoby
-
Spot Leszno
ja tam tez jestem za bo mam niedaleko ale moze kumpel z lublina tez bedzie to chetnie podjedzie ze mna wiec jak cos to jestem za
-
[ALL B5] przepustnica a brak pradu
dzieki za info musze sprawdzic czy zadziala
-
[ALL B5] przepustnica a brak pradu
witam. koledzy mam taki problem a mianowicie gdy odlacze akumulator i nastepnie spowrotem podlacze to za kazdym razem musze adaptowac przepustnice. jest to normalne? a jezeli nie to co wykombinowac zeby nie trzeba bylo za kazdym razem z kompem latac..
-
Montaż tempomatu A4 B5
koledzy czy ja do mojej a4 z 96 roku tez moge zamontowac tempomat??
-
ladny sedan 1.8
halogeny jeszcze nie sa skonczone bo tych kratek ori mi brakuje mam tylko dziury wyciete i tak wlozone ale nawet w oczy sie nie rzuca [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 18:58_________________________________________________a co do klimy to tak mysle nad zalozeniem chociaz manualnej zeby tyle przerobek nie bylo[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 23:24_________________________________________________a co do koloru to dokladnie LZ9U