Treść opublikowana przez luibuki
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
wlasnie zalozylem takie i efekt super no i jakosc tez niczego sobie
-
[ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.
fajny opis i efekt super
-
[B5 1Z] Błędne wskazania poziomu paliwa - naprawa pływaka
dzieki kolego wlasnie skorzystalem z opisu i wkoncu wszystko u mnie dziala tak jak powinno
-
Czyszczenie przepustnicy w A4 B5 1.8 ADR
dzieki kolego za opisanie wszystkiego bardzo mi pomoglo
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
fajny i przydatny opis wlasnie z niego skorzystalem i efekt super;) niedlugo wstawie foty
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
no musze powiedziec ze dzieki temu opisowi zdecydowalem sie na wymiane lamp na polifta w moim przedlifcie nie bylo tak zle jakies 3 godz roboty i efekt zaje... w niedlugiej przyszlosci wstawie foto tylko jeszcze kilka rzeczy zmienie
-
[ALL B5] Wymiana mieszka
dzieki za bardzo dokladny i przydatny opis wymiany
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
witam wszystkich. w moim przedlifcie wymienialem radio na niefabryczne i musze Wam powiedziec ze nie mialem zadnych problemow nie wiem czy taki zbieg okolicznosci czy poprostu tak wszystko pasuje
-
Spot Leszno
witam. jakby co to tez jestem chetny i moze kumpel z lublina jak bedzie bo nie zawsze jest tu na miejscu
-
[ALL B5] Pomóżcie i doradźcie
taka ja kupilem z takimi lampami i myslalem nad zmiana bo tez mi sie nie widza:/
-
[ALL B5] Pomóżcie i doradźcie
a oto kilka fotek zrobionych przed chwila:)
-
[ALL B5] Pomóżcie i doradźcie
no tylko slyszalem ze podobno te od eski maja wiekszy otwor czy cos i nie bedzie pasowac:/ a co do fis to rowniez slyszalem ze wystepuja problemy i troche grzebania jest:/ myslalem rowniez zeby dodac jakies nakladki na progi albo cos w tym stylu...
-
[ALL B5] Pomóżcie i doradźcie
witajcie. ja z takim zapytaniem. bo mam dylemat co jeszcze mógłbym dodać w mojej a4. mam sportowy wydech jest delikatnie obniżona felgo 17" wzór podobny do rs z tylu zmienione lampy przód również na soczewki i ringi do tego jeszcze wewnątrz dodałem aluminiowe ramki na zegar (bez FIS). chciałbym jeszcze cos zmienić ale nie wiem co:) dajcie jakieś propozycje;) jutro dodam foteczki jak wyglada to autko.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczow Jestem tutaj nowy. posiadam a4 b5 1.8 sedanik:) delikatnie odpicowany:)