Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    MI z przodu blacha przeszkadza:grin: wywal ją całkiem, ja juz tak śmigam kupe czasu i żaden się jeszcze nie przyczepił powiem nawet tyle że blacha za szyba bardziej wzbudza zainteresowanie niż jej brak
  2. uuuu warto było czekać zapowiada się grubo:naughty:
  3. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jest dobry progress:kox: teraz tylko zmienić koło:naughty:
  4. Wnętrze to jedno z moich faworytów w b5:kox: oby służyła bezawaryjnie:wink:
  5. Black piano:naughty:
  6. Dzięki, fajnie że się podoba:decayed: Narazie przerwa, koła są na allegro i szukam swoich wymarzonych:naughty: Nic nie widać, cofam na wyczucie:kox: Jest to na liście, może w tym roku uda się zrealizować
  7. Widzę Arek że na bieżąco jesteś Poniżej fotki z arta który znalazł się na stronie Raceicm.pl:naughty:
  8. Kowi czasami się zdarzy że wsiądą na pokład 4 osoby i da rade jechać ale przyciera:kox: Ale najczęściej jeżdżę sam lub z moją 2 połówką i tylko czasami przytrze na jakiś hopach:decayed: za***rdalać da rade ale wtedy trzeba mieć wzmożoną uwagę na ulicę czy jakiś garb nie wyrasta przed autem:decayed: A do kalendarza wyślę na wrzesień czy październik bo wcześniej nie mogę
  9. Dobra odświeżę troche temat, znalazłem kilka fotek z Raceism Event:wink: Później był mały unfall przy powrocie i skończyło się to tak:facepalm: Przy spotkaniu z niedużym garbem na ulicy poddała się miska, na szczęście stało się to już 50m od domu:whistling: Udało się całkiem szybko kupić miskę od kolegi DudsA4, nowy olej od Dzika i auto znów zaczęło połykać kilometry:kox: A teraz zapowiedź sesji jaka odbyła się wczoraj niedaleko mnie, reszta fotek wkrótce:wink:
  10. To była pierwsza rzecz jaką zrobiłem po kupnie audi :kox:zdecydowanie polecam ten zabieg:naughty:
  11. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wreszcie jakieś foty gotowego wyrobu:kox: moim zdaniem brakuje tylko jakiś kibli zamiast tych kół ale wiem że powoli szukasz dlatego czekam na ostatnie pier*** w temacie:decayed:
  12. nie poto sie ICka wyciaga na przod auta zeby go potem zaslonic blacha, co do wozenia za szyba to nie ma mowy zeby mi jakas blacha dzwonila i zaslaniala widok, zaczepiona jest tymczasowo jak skonczy sam nie wiem Dobra spoko co kto lubi:wink:
  13. Nawet fajnei to zaczyna wyglądać Ale przyczepie sie do blachy, po co pozbywać się wnęki jak i tak blacha z przodu widnieje? nie lepiej było w środek ją zapodać przed intercooler albo za szybę??
  14. Widzisz Ty wolisz ogarnąć us klapę a ja na Twoim miejscu wolałbym kupić niższe opony i odpowiednio posadzić auto by wyglądało:decayed: każdy ma inne zboczenia:wink:
  15. Kaju załóż gwinta, posadź odpowiednio i wtedy można będzie oceniać Dlaczego z przodu nie wygładziłeś miejsca na blachę, jak us to us po całości:naughty: Bardzo podoba mi się w wnętrzu rns-e i coraz bardziej mi się tego zachciewa
  16. jest wlasnei jak w ameryce, amerole jak robia? kupuja rarytasna europa klape i sadzaja swoja blache na odwrot niz my Dokładnie:decayed: NIc z tyłu nie kombinuje pasuje mi tak jak jest, może kiedyś wpadnie dokładka z parktronikiem i grubsze kolanka z wydechu a narazie przód będzie wygładzony i może zespawam dokładkę z zderzakiem i tyle:wink: W przyszłym tyg pokombinuje z negatywem na tyle i jak będzie dobrze koła zostaną, jak nie to zabierze je znajomy i szukam artec-ów:naughty:
  17. poka jakie to i co jest beton?? Mrogal coś takiego jak te dłuższe, mam pocięte na kawałki i zakładam w razie potrzeby:naughty: Standard mam 2 odboje założone 2, jak pakuje komplet dokładam po jednym odboju:decayed: Jest sztywno ale nie ma źle, moim zdaniem idealnie:kox:
  18. Poszły w świat:wink: zresztą na te już też mam kupca i w przyszłym tyg. się ich pozbywam i szukam jakiś 3tlg w 18, najlepiej artec turbo:kox: http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/548848_377955648930480_411615865_n.jpg http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/s720x720/8070_377955735597138_1657802697_n.jpg masz jakies gumy w sprezynach czy moze tak twarde amory, bo nie wierze ze nie przyciera Mam wrzucone odboje z golfa po 2 szt Wyszły z mody:wink: moze to i lepiej, dać jedną fajna zamiast 15 spotykanych na seryjnych golfach:kwasny: Dokładnie, ma być simply clean:kox:
  19. Poszły w świat:wink: zresztą na te już też mam kupca i w przyszłym tyg. się ich pozbywam i szukam jakiś 3tlg w 18, najlepiej artec turbo:kox:
  20. Dzięki Panowie, więcej może będzie jak wymienię miskę z olejem i nie okaże się że zatarłem silnik Jak dostane jakieś fotki eventu to powrzucam Arek dokładnie takie 8j et20 przód oraz 10j et19 tył, opony 2x215/35 i 2x225/35/18 Aha jak ktoś chętny koła są na sprzedaż zainteresowanych zapraszam na pw
  21. Mały up, po wielkich bojach wpadły koła na auto, trochę pokręciłem gwintem i tak zajechałem na #3Event Raceism w Wrocławiu:wink: Niestety w drodze powrotnej 50m przed domem rozje*** miskę olejową Nie wiem mam nadzieję że silnik się nie zatarł ale to sprawdzę jutro dziś muszę odstresować się przy piwku:decayed: a poniżej jedna fotka z eventu:wink:
  22. Mrogal ogarnij to auto i zrób jakieś porządne fotki bo narazie moim skromnym zdaniem d*py nie urywa ten kolor Na wcześniejszym był szał
  23. Narazie nei zdecydowałem, bardzo możliwe że będą pod kolor rotorów:wink: Kwestia przyzwyczajenia:decayed: pytanie jak na ten setup będą się miśki zaopatrywać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.