Treść opublikowana przez szafa
-
[B5 1Z] A4 TDi
MI z przodu blacha przeszkadza:grin: wywal ją całkiem, ja juz tak śmigam kupe czasu i żaden się jeszcze nie przyczepił powiem nawet tyle że blacha za szyba bardziej wzbudza zainteresowanie niż jej brak
-
[ALL B5] Audi S4
uuuu warto było czekać zapowiada się grubo:naughty:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Jest dobry progress:kox: teraz tylko zmienić koło:naughty:
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Wnętrze to jedno z moich faworytów w b5:kox: oby służyła bezawaryjnie:wink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Widzisz Młody jaki ten świat mały:kox:
-
[ALL B5] Audi S4
Black piano:naughty:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Tylko pasek:wink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Dzięki, fajnie że się podoba:decayed: Narazie przerwa, koła są na allegro i szukam swoich wymarzonych:naughty: Nic nie widać, cofam na wyczucie:kox: Jest to na liście, może w tym roku uda się zrealizować
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Widzę Arek że na bieżąco jesteś Poniżej fotki z arta który znalazł się na stronie Raceicm.pl:naughty:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Kowi czasami się zdarzy że wsiądą na pokład 4 osoby i da rade jechać ale przyciera:kox: Ale najczęściej jeżdżę sam lub z moją 2 połówką i tylko czasami przytrze na jakiś hopach:decayed: za***rdalać da rade ale wtedy trzeba mieć wzmożoną uwagę na ulicę czy jakiś garb nie wyrasta przed autem:decayed: A do kalendarza wyślę na wrzesień czy październik bo wcześniej nie mogę
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Dobra odświeżę troche temat, znalazłem kilka fotek z Raceism Event:wink: Później był mały unfall przy powrocie i skończyło się to tak:facepalm: Przy spotkaniu z niedużym garbem na ulicy poddała się miska, na szczęście stało się to już 50m od domu:whistling: Udało się całkiem szybko kupić miskę od kolegi DudsA4, nowy olej od Dzika i auto znów zaczęło połykać kilometry:kox: A teraz zapowiedź sesji jaka odbyła się wczoraj niedaleko mnie, reszta fotek wkrótce:wink:
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
To była pierwsza rzecz jaką zrobiłem po kupnie audi :kox:zdecydowanie polecam ten zabieg:naughty:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Wreszcie jakieś foty gotowego wyrobu:kox: moim zdaniem brakuje tylko jakiś kibli zamiast tych kół ale wiem że powoli szukasz dlatego czekam na ostatnie pier*** w temacie:decayed:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
nie poto sie ICka wyciaga na przod auta zeby go potem zaslonic blacha, co do wozenia za szyba to nie ma mowy zeby mi jakas blacha dzwonila i zaslaniala widok, zaczepiona jest tymczasowo jak skonczy sam nie wiem Dobra spoko co kto lubi:wink:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Nawet fajnei to zaczyna wyglądać Ale przyczepie sie do blachy, po co pozbywać się wnęki jak i tak blacha z przodu widnieje? nie lepiej było w środek ją zapodać przed intercooler albo za szybę??
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Widzisz Ty wolisz ogarnąć us klapę a ja na Twoim miejscu wolałbym kupić niższe opony i odpowiednio posadzić auto by wyglądało:decayed: każdy ma inne zboczenia:wink:
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Kaju załóż gwinta, posadź odpowiednio i wtedy można będzie oceniać Dlaczego z przodu nie wygładziłeś miejsca na blachę, jak us to us po całości:naughty: Bardzo podoba mi się w wnętrzu rns-e i coraz bardziej mi się tego zachciewa
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
jest wlasnei jak w ameryce, amerole jak robia? kupuja rarytasna europa klape i sadzaja swoja blache na odwrot niz my Dokładnie:decayed: NIc z tyłu nie kombinuje pasuje mi tak jak jest, może kiedyś wpadnie dokładka z parktronikiem i grubsze kolanka z wydechu a narazie przód będzie wygładzony i może zespawam dokładkę z zderzakiem i tyle:wink: W przyszłym tyg pokombinuje z negatywem na tyle i jak będzie dobrze koła zostaną, jak nie to zabierze je znajomy i szukam artec-ów:naughty:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
poka jakie to i co jest beton?? Mrogal coś takiego jak te dłuższe, mam pocięte na kawałki i zakładam w razie potrzeby:naughty: Standard mam 2 odboje założone 2, jak pakuje komplet dokładam po jednym odboju:decayed: Jest sztywno ale nie ma źle, moim zdaniem idealnie:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Poszły w świat:wink: zresztą na te już też mam kupca i w przyszłym tyg. się ich pozbywam i szukam jakiś 3tlg w 18, najlepiej artec turbo:kox: http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/548848_377955648930480_411615865_n.jpg http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/s720x720/8070_377955735597138_1657802697_n.jpg masz jakies gumy w sprezynach czy moze tak twarde amory, bo nie wierze ze nie przyciera Mam wrzucone odboje z golfa po 2 szt Wyszły z mody:wink: moze to i lepiej, dać jedną fajna zamiast 15 spotykanych na seryjnych golfach:kwasny: Dokładnie, ma być simply clean:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Poszły w świat:wink: zresztą na te już też mam kupca i w przyszłym tyg. się ich pozbywam i szukam jakiś 3tlg w 18, najlepiej artec turbo:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Dzięki Panowie, więcej może będzie jak wymienię miskę z olejem i nie okaże się że zatarłem silnik Jak dostane jakieś fotki eventu to powrzucam Arek dokładnie takie 8j et20 przód oraz 10j et19 tył, opony 2x215/35 i 2x225/35/18 Aha jak ktoś chętny koła są na sprzedaż zainteresowanych zapraszam na pw
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Mały up, po wielkich bojach wpadły koła na auto, trochę pokręciłem gwintem i tak zajechałem na #3Event Raceism w Wrocławiu:wink: Niestety w drodze powrotnej 50m przed domem rozje*** miskę olejową Nie wiem mam nadzieję że silnik się nie zatarł ale to sprawdzę jutro dziś muszę odstresować się przy piwku:decayed: a poniżej jedna fotka z eventu:wink:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Mrogal ogarnij to auto i zrób jakieś porządne fotki bo narazie moim skromnym zdaniem d*py nie urywa ten kolor Na wcześniejszym był szał
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Narazie nei zdecydowałem, bardzo możliwe że będą pod kolor rotorów:wink: Kwestia przyzwyczajenia:decayed: pytanie jak na ten setup będą się miśki zaopatrywać