Treść opublikowana przez szafa
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Ogólnie jest fajnie ale efet mógłby być lepszy zmieniając opony na 205/35 i obniżyć go zdrowo bo lekko kozą wieje:naughty:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Z bomby było malowane:grin:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Jak narazie felga ledwo wystaje i mieści się w błotniku także odpuszczam:wink: Z drugiej strony przy tak wąskim kole śmiesznie by to wyglądało:facepalm:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
dzięki śmiało wrzucaj
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Dokładnie tego brakowało:slina: mam nadzieję będzie tego dużo więcej:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Gracjan jesteś zawsze mile widziany Jutro prawdopodobnie będę kopać dalej to jak masz chwilkę to wpadaj:decayed:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Pablo też tak mnie nosi ale jeszcze powalczę z vt:wink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Ragga nie bawią mnie takie kolory:wink: Z tyłu muszę wytnąć plastikowe nadkole bo charata mi fele na większych nierównościach a na przód potrzebuje maszynkę do rolowania żeby można było 0,5cm opuścić Zastanawiam się też nad dekielkami, czy pod kolor z czarnym napisem, czy polerowane z wygrawerowanym napisem, czy czarne z złotym napisem Jutro postaram się ogarnąć montaż anteny z radia, bo stara się połamała, później chromy wokół szyb na czarno i jeszcze mam rozkmine czy relingi w black czy na złoto pod kolor felg, wszelkie sugestie mile widziane A potem mam nadzieje uda się dograć fajną sesję, której te auto jeszcze nie miało
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
czym oklejales znaczy jaka tasma zeby dobrze sie lepila do opony? Zwykła taśma malarską boll-a, i tak złapała że nie idzie odkleić Koła już gotowe na aucie, gwint podregulowany i wrzucone dystanse:kox: Jak dostanę fotki od qmpla to się pochwale:banan: jest dużo lepiej jak było:naughty: Spy photo zegarkiem:grin:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Zmiana koloru:naughty: Może wreszcie zaczną mi się te koła podobać A jak nie idą na allegro:wink:
-
Felga Porsche 11Jx19 w A6 C5
Bronek myślę że te 11 cali będziesz mieć ciężko upchnąc ale jak byś chciał się zamienić to mam felgi rotiform nue w kolorze złota 19/8,5 2xet45, 2x35 z nowymi oponami 215/35/19 które na pewno Ci wejdą Możliwa zamiana samych felg
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Ale to pewnie też kwestia czasu:naughty: podziwiam za upór z jakim działasz:kox:
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Max nie chcesz może moich kół Z powietrzem będzie kosmos:kox:
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
Może jakis fanklub założymy jestem za
-
Komplet wahaczy. Wymiana, na jakie? Problem.
Na forum jest 2 sprawdzonych sprzedawców, kolega Dzik i Tom77, polecam z nimi porozmawiać!!
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Ragga nie kusze ale weź je bierz
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Panowie mam dylemat:strzal: na jaki kolor pomalować te pier**** fele:facepalm: Zrodził mi się plan na black bitch ale sam nei wiem:kwasny: Chyba że ktoś chętny na koła to bez opon sprzedam za 2900zł z oponami 1600zł więcej:whistling:
-
[ALL B5] Audi S4
hahah co Ty tam chcesz myć?
-
Naprawa FIS-a
Buba to podrzuć namiary na kogoś kto to ogarnia:wink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Pucek sprzedaj Mrogalowi i bierz roti:decayed:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Pucek zarzuć keidyś fotke swojej a jak nie to podrzuć na pw Świr taki jest plan ale na przód potrzebuje maszynke do zrolowania nadkoli:wink: zresztą dużo nie chce, 1,5cm niżej i będe w raju:decayed:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
No szkoda:wink: Pucek a co kupiłeś? Ja chce wrócić do parapetów ale w 18:decayed: i min. 10 na tyle i 9,5 przód:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
po weekendzie:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Duffy chcesz bierz je:wink: mi totalnie nie spasowały:thumbdown:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Siemka Panowie:hi: W aucie się trochę pozmieniało, oprócz rzeczy eksploatacyjnych jak wahacze, płyny, filtry odwiedziło lakiernika na pozbyciu się paru niedoróbek, jeszcze raz do niego wróci na malowanie zderzaków i maski jak wpadnie trochę kaski :wink:Założyłem koła rotiform nue w mega kiczowatym kolorze który sam wybrałem:doh: pozbyłem się większości wlep, trochę opuściłem dziada, wpadł daszek rs4 z laminatu, hid 6k i tyle:decayed: w maju koła znów zmienią kolor wraz z relingami i chromy na czarno, powoli rozglądam się za grillem z s4 i to by było na tyle, chyba że uda się koła sprzedać to będzie powrót felg z parapetem bo płaskie mi jednak nie leżą Marny ze mnie fotograf także poniżej słabe foty z kalkulatora:facepalm: Cziss!