Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. a w 2turze jak dla mnie AF [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:31_________________________________________________ nigdy w życiu zaraz kropka przygarnę :polew: :polew: :polew: no jakos nie widze
  2. i tak Ci powiem Angry jakis sie potulny i lagodny zrobil
  3. A czy ktoś tu coś wspominał o antypatiach do innych nacji :?: Dla mnie każdy jest dobry na starcie a co potem no to już jego własna zasługa. no dokladnie Angry to ze ktos jest gorol czy nie to jesli o mnie chodzi nic nie zmienia zartujemy to zartujemy jesli chodzi o inne tolerancje to nie wiem :> :> :> :> :> :>
  4. no chyba jest jak piszesz, to jakim kto jest nauczycielem zalezy glownie od ucznia :polew:
  5. hehe a skad zes w koncu je? no bo jak nie hanys? serio krojcok? z za buga a jak :polew: a nie slychac akcyntu
  6. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Stan ja kupilem taki zasilacz samochodowy z roznymi koncowkami i w media 50pln jakos kosztowal.. ale w moim nie mam niestety do wszystkich kompow koncowek... wiecej nie moge powiedziec.. przetwornica wiadomo kazdy sprzet podlaczysz..
  7. hehe a skad zes w koncu je? no bo jak nie hanys? serio krojcok?
  8. jak nowy Tom77 to on czesci tez ma? tego nie wiedzialem myslalem ze filtry oleje itp ale ja jestem jak nowy :gwizdanie: ja Ci mogę pochytać ori części w kosmicznych cenach :polew: :polew: to akurat swietnie potrafie robic sam osobiscie
  9. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hello Diman
  10. mów za siebie Ja jo zapomnioł tyś nima hanys :polew: :polew: coooooo? angry to gorol? to juz wiym skad mo taki tupet :polew:
  11. Robert twierdzi ze jest przedelikatny i przegentelmenski co w sumie jak dla mnie jest prawda nawet wie jak ktoredy i w jakich okolicznosciach wyslac Kobiecie kwiaty :polew: :polew:
  12. Kaśka moze w koncu ktorys z nas trafi :gwizdanie:
  13. ooooo i nawet Wilma jest :>
  14. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a mnie Wam powiem Chlopaki hmm i Kobiety nie bedzie na 99,999999999999999999999999999999999999999999999999999% no chyba ze mi zdazy dzis jeszcze auto naprawic a dopiero dzis ma zaczac tam zagldac :gwizdanie: czyli jeszcze jest jakaś szansa no ja sie ludze
  15. jak nowy Tom77 to on czesci tez ma? tego nie wiedzialem myslalem ze filtry oleje itp ale ja jestem jak nowy :gwizdanie:
  16. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a mnie Wam powiem Chlopaki hmm i Kobiety nie bedzie na 99,999999999999999999999999999999999999999999999999999% no chyba ze mi zdazy dzis jeszcze auto naprawic a dopiero dzis ma zaczac tam zagldac :gwizdanie:
  17. no ja tez w robocie i tak niby siedze przy kompie ale raz mam czas pisac raz nie
  18. na noc na noc do rana w sensie ze do tej 10 nie zostaniemy :> impreza oczywiscie na 100% bedziemy
  19. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hejloł
  20. Wiesiek to bierzemy dwa koryta :?: nr 2 i 3. mozesz tam zadzwonic i juz je zamowic (mysle ze na 19:00 bedzie ok) na sobote i zapytac czy jest to z przywozem czy trzeba samemu podjechac :?: dzisiaj bede wiedzial na 100% ale spanie oczywiscie jest i domek trzeba w niedziele o 10:00 opuscic. wiec kto chce moze zostac na noc wypas :good: ja jeszcze nie wiem czy zostaniemy.. raczej sie bedziemy zbierac bo moja ma szkole w niedziele Wiesiek a w ogole hellol :>
  21. Spioch :> ja yhymm wiesz już co z autem? :gwizdanie: nic nie wiem stoi od zeszlego wtorku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.