Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no ja tak mam ostatnio co drugi dzien
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak mam II zmiane i wszystko jest zrobione to mam chwile czasu :gwizdanie: dzwonilem wlasnie o domek, mamy zarezerwowane i jutro jade wplacic zaliczke Arek jesteś the best :notworthy: No Arek :notworthy:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dokladnie mnie tez powiem Wam tylko ze jak probuje nadrobic najpierw spam od 1strony :gwizdanie: to jeszcze czeka nas dluuuugo zanim sie przywita :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
podalem swoj przyklad tylko no dokladnie dobrze dobrze ze podales... zawsze to orietnacyjnie to znow wszyscy wiecej wtedy wiemy ale Decks ile masz przebiegu ze sprzeglo robiles i jak to sie w ogole objawialo? bo mi powiedzieli ze cos jakos wczesnie mi to sprzeglo padlo co prawda to akurat padlo nie wiem kiedy i czemu i dokladnie w jakich okolicznosciach :gwizdanie: ale po prostu na pewno sie zuzylo ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jutro z rana zadzwonie na "kotwice" w sprawie domku i podjade zaplacic zaliczke, a potem bedziemy organizowac żarcie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
SORKI , jakoś chyba przypadkiem Cię pominąłem Ale musiałeś tylko raz coś wspomnieć , później już nie potwierdzając Twojej/Waszej obecności To jak nas będzie 12 osób (+ może jeszcze Marcin z żoną ) to raczej trzeba byłoby zrobić to albo w jakimś lokalu albo na kotwicy no Robert zgadza sie tak bylo, malo zagladalem ostatnio bo ciagle cos na glowie.. ale teraz juz powinienem miec wiecej czasu nam tam miejsce obojetnie.. doslownie mi również miejsce obojętne, z tym że wpadne koło 22 Seves jak tam paździoch ??? sprzęgło ogarnięte ??? no wlasnie nie ruszyl go nawet... jutro obiecal ze rozbierze i zajrzy do niej juz sie ciesze chociaz jeszcze nie wiem jakie to wydatki jezeli cale sprzeglo to jakies 1500zł + robocizna :gwizdanie: mnie troche wiecej wyszlo ale to szczegol pare 16-tek w robocie i gicior :gwizdanie: tetete nawet mie tu nie straszyc roboty z tym podobno w piz*u.. tym bardziej ze to 6skrzynia i podobno ciezsza mam nadz ze tylko tyle i wiecej z tym roboty nie ma hehe ale slyszalem ze z 500+ robocizna.. i ze jakis 1000 w dieslach jest dwumas i wtedy podobno 2000-3000 tyle ze u mnie podobno 2masa nie ma... ale to wszystko co sie dowiedzialem to tylko "podobno" wie ktos cos wiecej moze?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
taaaaaaa Robert i akurat dziwnym trafem odezwales sie 3posty po zwyciezcy konkursu :polew: :polew: wlasnie BADBOY gratulacje
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
SORKI , jakoś chyba przypadkiem Cię pominąłem Ale musiałeś tylko raz coś wspomnieć , później już nie potwierdzając Twojej/Waszej obecności To jak nas będzie 12 osób (+ może jeszcze Marcin z żoną ) to raczej trzeba byłoby zrobić to albo w jakimś lokalu albo na kotwicy no Robert zgadza sie tak bylo, malo zagladalem ostatnio bo ciagle cos na glowie.. ale teraz juz powinienem miec wiecej czasu nam tam miejsce obojetnie.. doslownie mi również miejsce obojętne, z tym że wpadne koło 22 Seves jak tam paździoch ??? sprzęgło ogarnięte ??? no wlasnie nie ruszyl go nawet... jutro obiecal ze rozbierze i zajrzy do niej juz sie ciesze chociaz jeszcze nie wiem jakie to wydatki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nono goraco sie robi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
SORKI , jakoś chyba przypadkiem Cię pominąłem Ale musiałeś tylko raz coś wspomnieć , później już nie potwierdzając Twojej/Waszej obecności To jak nas będzie 12 osób (+ może jeszcze Marcin z żoną ) to raczej trzeba byłoby zrobić to albo w jakimś lokalu albo na kotwicy no Robert zgadza sie tak bylo, malo zagladalem ostatnio bo ciagle cos na glowie.. ale teraz juz powinienem miec wiecej czasu nam tam miejsce obojetnie.. doslownie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert to moze jakies pomocnicze podpowiedzi jakies rezanie bylo?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fura zrobiona kox piekne polaczenie starego z nowoczesnym ale nie w moim stylu te cadillocowate furki
-
Spoty Katowice i okolice
Pucek to massz teraz piekny wyglad klina :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wlasnie pisales i na mojej liscie zawsze byles :gwizdanie: wiec dla przypomnienia: 1. Robert + Marzena 2. Wiesiek + Basia 3. Arek + Natalia 4. Badboy + Monika 5. Seves + Magda (jak ma partnerka na imie?) na 12:00 mam zarezerwowany termin ale zawioze im auto szybciej bo na 12:00 mam do roboty serio do ASO oddajesz? myslalem ze zartujesz? a moja partnerka.. Magda [br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 17:49_________________________________________________ no wlasnie pisales i na mojej liscie zawsze byles :gwizdanie: wiec dla przypomnienia: 1. Robert + Marzena 2. Wiesiek + Basia 3. Arek + Natalia 4. Badboy + Monika 5. Seves + ...... (jak ma partnerka na imie?) na 12:00 mam zarezerwowany termin ale zawioze im auto szybciej bo na 12:00 mam do roboty Seves sam tego jeszcze nie wie hahahahahahaha :polew: :polew: dobre nie no ta sama co zawsze Magda
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Angry ten na ul.Wodzislawskiej uzbrajają co kilka dni (5-10) tak na pół dnia, a potem znow jest pusty jutro oddaje swoja fure do ASO na wymiane oleju i filtrow, nie moge byc gorszy niz Stanley :gwizdanie: hahaha poza tym chlopaki czuje sie pominiety pare dni temu pisalem ze ide ja+1 na imprezke a mnie olaliscie :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Synki po robocie ale Angry ale jak? no co Ty przeciez straz wklada do nich te aparaty i wyjnuje przeciez one tam na stale nie sa Angry a skad wiesz ze na gliwice i zory tez?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
nie wiem ile będzie, opieram się na tym co tu ludzie piszą.. jedynie pozwoliłem sobie skomentować, że to raczej mało prawdopodobne.. dokladnie Koledzy, KmK powiem Ci ze wg mnie slusznie powatpiewasz mialem kiedys passata 2002 1.9 130 6biegowa skrzynia to w miescie.. na wolnych trasach byl bardzo bardzo ekonomiczny.. 5l srednio mozna bylo zesjc przy spokojnej jezdzie, przy dosc dynamicznej ale predkosciach raczej do 120, czasem na krotko wiecej, miescilem sie srednio w ok.6,5l/100 ale wiem jedno przy predkosciach autostradowych >160 to auto wcale nie bylo tak ekonomiczne :gwizdanie: a predkosci pod 200 i ponad moj komputer pokazywal na pewno powyzej 10l/100
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry- Spoty Katowice i okolice
dzien doberek- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hehe no ja wlasnie zjadlem ale tez sie zbieram lece 3majta sie tam milej niedzieli- Spoty Katowice i okolice
i jak tam nowe padło? hehe no powiem Wam ze tak ekonomicznego auta nigdy nie mialem nawet passat 1.9TDI 130 wiecej palil znaczy wiecej na paliwo przeznaczalem :polew: nic nie wiadomo mechanik sie nim przejechal i powiedzial ze musi to rozkrecic i sprawdzic .. no i tak czeka juz od wtorku u niego ;( czekaj czekaj... nie rozumiem o jakie spalenie ci chodzi oleju...? chyba nie powiesz mi że wychodzi cię 2.0T taniej przejchać 100km niż 1,9 TDI... czytaj miedzy wierszami miessiecznie przeznaczam o wiele mniej kasy na paliwo niz kiedys :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
i jak tam nowe padło? hehe no powiem Wam ze tak ekonomicznego auta nigdy nie mialem nawet passat 1.9TDI 130 wiecej palil znaczy wiecej na paliwo przeznaczalem :polew: nic nie wiadomo mechanik sie nim przejechal i powiedzial ze musi to rozkrecic i sprawdzic .. no i tak czeka juz od wtorku u niego ;(- Spoty Katowice i okolice
i spadam na obiadek smacznego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
helloł - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście