Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie no ja juz z olejem mialem troche trza Wieska przekonac do motula po pierwsze hehe bo motul jest po prostu mniej znany i tez kiedys myslalem "tylko shell" i nawet do poprzedniej wymiany na shellu 5w40 clean jezdzilem teraz mam pierwsza wymiane na motulu 0w30 i po pierwsze bierze mi mniej oleju... kiedys na 5tys dolewalem ok. 1litr (ok 3litry od wymiany do wymiany 15kkm wiec Arek swietny wynik w Twojej furze ) teraz zrobilem ok 5tys od wymiany i mam pol bagnetu... jak dziala sensor bo przed wyjazdem na chorwacje mialem motula do full pojechalem i na miejscu mi sie tam juz sensor w upal zapalil wiec to u mnie na pewno nie ma wspolnego z poziomem bo od tego czasu nic a nic nie dolalem raz sie zapala raz nie (glownie w sloneczne cieple dni ) myslalem ze to ten sensor musze wymienic i mi nawet dzis mechanik dzwonil po ceny ale moze faktycznie jakis styk zasniedzialy :mysli: musze sie na jakis kanal wybrac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a sensor gasnie ci samoczynnie :?: czy dopiero po podniesieniu maski :?: samoczynnie czasem po paru sekundach maxymalnie po jakies 1-2minutach w trakcie jazdy [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 20:36_________________________________________________ patrzylem i nic nie widac, tak jakby to bylo nizej niz kolektor, a wyzej niz uszczelka miski mi jak sie zapalil sensor poziom byl w polowie bagnetu. dzis byla moja pierwsza dolewka od wymiany oleju i to po przejechaniu 14 tys km zaraz zaraz bo ja piszac ze poziom ok to mam tak w polowie bagnetu teraz... a Tobie Arek tez sie odezwal w polowie bagnetu? to jak dziala ten sensor?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jest jest poziom ok bo to ta pomaranczowa ale z napisem sensor... jak jest malo to jest napis min Robert a moge miec prosbe do Ciebie? bo masz dostep do etki sprawdzilbys mi numery tego sensoru poziomu oleju do mnie? na 3srubach do miski przykrecany podbno.. i napinacza lancuszka rozrzadu i ew.. kurde gdzie moge o ceny popytac? bo dzis mechanik moj dzwonil do IC i 2sensory za 120 i 220 chyba a napinacz uwaga uwaga... 10pln hahaha sam sie z nich smial ale z ciekawosci zamowil zeby zobaczyc co to w ogole oni maja pod nazwa napinacz hydrauliczny lancucha rozrzadu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mam to samo od paru miesiecy w cieple dni mi sie zapali pomaraczowy sensor potem przez pare tyg nic i znow sie czasem zapali dzis sie znow na chwile zapalil
-
Spoty Katowice i okolice
wolałem nie być w nowej robocie pod wpływem :gwizdanie: no jak tak to slusznie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hahaha no jo je ale w robocie to tak zajs nie umia caly czas pisac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
osz kur.. opuscilem pare dni i dobrze ze nadrobilem spam Miron i jak i jak? byles moze gdzies na zakupachg w weekend?
-
Spoty Katowice i okolice
haha Stanley a Ty dzis wolne? w nowej robocie myslalem ze sie trza starac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew: ok Arek ja juz mam odpowiedz od Toma i chcialbym do A4 B6 1.8T avj : -filtr paliwa Mann 110 zł, (8E0 201 511G) ma 2 wejścia i 2 wyjścia, -filtr kabiny z węglem aktywnym Mann 80 zł łacznie 190peelenów plus moj udzial w wysylce dzieki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mi tam pasuje tyle ze Arkowi chyba sie spieszy
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
No ładny wynik, sam miałem wielokrotnie taki, ale liczysz średnią a nawet nie wiesz ile Ci litrów wchodzi ? Prosta matematyka B7 mają bodajże 70L zbiornik. B6 mają 65L więc zasięg jest mniejszy ale spalanie podobne u mnie na trasie. Zawsze staram sie lać do pełna, wtedy spalanie łatwiej obliczyć. widzę że wiesz jak jeździć ekonomicznie Mi sie Kolego wydaje, ze b6 maja 70L a b7 wlasnie ok. tych 63L zbiornik, mi przynajmniej na pewno powyzej 65litrow wchodzi jak prawie do zera wyjade (nawet jak komp podaje ze 0km do przejechania to jeszcze cos tam litrow w baku jest )[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 08:09_________________________________________________ no jesli wierzyc wikipedii to jest dokladnie odwrtonie Kolego niz piszesz, b7 maja mniejszy zbiornik http://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_A4
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no chlopaki ja tez sie w piatek wybieram do gliwic to sie jeszcze zgadmy dokladnie ale nizla ekipa im sie zjawimy Arek, ja jeszcze czekam na odpowiedz od Toma to bym sie dopisal jeszcze do zamowienia mozesz sie wstrzymac jeszcze do poludnia?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Arek sprawdz mi prosze filtr paliwa do mojego 1.8T avj -> mann albo knecht (prawdopodobnie 8E0 201 511G) tylko niech jeszcze Tom potwierdzi czy na pewno ma 2wejscia i 2wyjscia bo serio jest z tym problem i 2razy mi juz przyszedl zly i jakby to nie byl problem filtr kabinowy ale z weglem do b6 ile kosztuje
-
Spoty Katowice i okolice
toś się nie popisał, nienadrabiasz spamu było już a od połowy filmiku co koleś robi to jest wręcz nie do wiaryy :polew: no nie nadrabiam
-
Spoty Katowice i okolice
no niezla niezla ala azjatka [br]Dopisany: 01 Październik 2010, 22:02_________________________________________________ http://www.joemonster.org/filmy/29046/Przejazd_przez_Moskwe pewien przegosc :> co Wy na to?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tam myslalem ze to po prostu sobie taki zart byl :gwizdanie: i tak go nie zmienie avanty są hehe
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tam myslalem ze to po prostu sobie taki zart byl :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
udanego spota tam Chlopaki Pucek co tam grzebiesz?
-
Spoty Katowice i okolice
za***ista akcja musiala byc :polew: alescie naspamowali :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Który bo nie kumam :?: kiedys podobno ktos cos mowil ze ta b8 u gory zniknie a na jej miejsce wpadnie jakis sedanik :> [br]Dopisany: 01 Październik 2010, 18:40_________________________________________________ wlasnie bo badboy Ty juz miales byc na wirusku, ale to w sumie nieduzo Ci tam Ali znalazl a nie dziwie Ci sie ze Ci sie spieszy bo zima idzie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no mam nadzieje, ja robie na dworze (mozna tak powiedziec) wiec przede mna pol roku w czapce na glowie o kur to w takim razie moze Ci wcale tak predko nie minie no to suchego i cieplego popoludnia
-
[ALL B6] Który silnik benzynowy wybrać?
pyanie jest o benzyne i jest troche rozwiniete w pierwszym poscie ja proponuje 1.8T sam mam i jestem zadowolony, a tym bardziej jesli kolega porownuje rowniez spalanie i dodatkowa sprawa jesli zabraknie mu konikow w trakcie uzytkowania wcale nie musi szukac furki z innym silnikiem tylko robi chipka , potem wymienia kilka gratow korekta i...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
witam sie Arek przy tej pogodzie to raz dwa Ci w robocie minie
-
[B6 AVJ] Klamki Audi B6, B7
ale Kolega pytal o klamki zewnetrzne :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Bulczas na pewno rozne wezyki (i olejoodporne jak potrzebujesz pod cos) dostaniesz w Tubes Przyszowice na trasie Gliwice-Mikołów zadzwon i porownaj ceny ewentualnie Tubes International Sp. z o.o. Gliwicka 7a 44-178 Przyszowice zobacz na mapie tel. 32 238 60 71 [email protected]