Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek jak jedziesz? moze bysmy razem sie wybrali?
-
[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego
piekna furka tylko te biksy psuja troche efekt
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zbieram sie moze zajrze pozniej.. a jak co to na spocie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to teraz tutaj masz kolegów Rybnik to teraz tutaj masz kolegów Rybnik goń się leszczu to teraz tutaj masz kolegów Rybnik goń się leszczu Ci to wszędzie naspamują we dwójkę [br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 13:21_________________________________________________Rybnik w kupie raźniej [br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 13:49_________________________________________________ Ci to wszędzie naspamują we dwójkę [br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 13:21_________________________________________________Rybnik a ja nie wiem Guregoru czy tu tez sie z Toba witac czy co Jak chcecie mieć więcej postów to tak hahahahhaha no dokladnie tak mysle bierzemy przyklad z SG i SK
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a ja nie wiem Guregoru czy tu tez sie z Toba witac czy co
-
Spoty Katowice i okolice
komix prawde Ci powie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tu tez hello Chlopaki [br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 12:03_________________________________________________tu tez trzaby nam stron nabic
-
Spoty Katowice i okolice
hello Stan
-
Spoty Katowice i okolice
witam obcasy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guregoru mam nadz ze dzis bedzie spoooot a nie spoteczek jak ostatnio jak my przyjedziemy to będzie spoooot no ja mysle Adrenalinko chociazby tak jak w ten wtorek
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
kiedys jakies jazdy? / kiedy jakies filmy z jazdy :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
3m sie tam i do zobaczenia
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie no jak powaznie piszesz to lepiej skocz teraz gdzies i wydaj te 5stówek na radio i jakas antene- polecam unidena 520xl chociaz podobno ktos tam kiedys mowil ze nie ma homologacji to jezdze z nim juz 3lata jest tansze niz prezident a co najmniej tak samo dobre do tego antenke jakas - tylko w sumie nie wiem gdzie unidena u nas dostaniesz.. dobry cb-sprzet jest w wodzislawiu jak na chalupki lecisz za biedronka po lewej.. powaznie pisze, lepiej kup radio i miej spokoj bo do 50 czy 70dyszek ciagle zwalniac to nie na moje nerwy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heloł moto [br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 10:21_________________________________________________ Guregoru mam nadz ze dzis bedzie spoooot a nie spoteczek jak ostatnio
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
powiem Ci ze jak nie jedziesz na zachodnie wybrzeze to ja zawsze lece na lodz tylko masz tam potem kawalek platnej autostrady ale za to droga szybciej mija (nie liczac korkow na bramkach) jak wyjedziesz wieczorem to lekko sie spieszac za 7h bedziesz na miejscu.. tym bardziej ze przez lodz nie jedziesz w szczycie tylko w nocy niestety nie wiem jak z objazdami[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 10:15_________________________________________________ jakbyś mógł ... :gwizdanie: wiem że na Łódź jest w k**wę fotoradarów mam nadz ze masz radio bo jak nie masz to lepiej siedz w domu :gwizdanie: jedna mala trasa nad morze i mozna bez prawka zostac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i to jest prawdziwy fan motoryzacji nic tylko pozazdroscic
-
Spoty Katowice i okolice
ja sie wybieram
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
a gdzie siedzisz? ja za tydzien do chorwacji na makarska chce uderzyc ale w ciemno.. co myslisz? mam nadz ze nie ma tam tlumow teraz znajde cos? [br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 09:33_________________________________________________ a to placyk robisz? na hamowaniu awaryjnym? czy ósemka?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wlasnie mi cos ostatnio opowiadales o tym rs4 :kox: a jak tam dzis? kto jedzie na gliwice?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew: :polew: jakby bylo zimno zdejmij jeszcze maske doplyw cieplego powietrza do kabiny sie zwiekszy [br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 09:01_________________________________________________Siemian jakby dalej nie dzialalo to slyszalem ze cabrio nie maja tego problemu :evil: :evil:
-
Spoty Katowice i okolice
heloł Kato hahahah to jak Ty to jedzisz proponuje pocwiczyc najpierw na kole znaczy na rowerze niema czasu na zabawki, trza być twardym a nie miałkim ćwiczyliśmy pewien manewr z instruktorem, za pierwszym razem się udał a za drugim troszkę do niego za szybko podszedłem a raczej podjechałem :gwizdanie: a bo tam kurde zaczynasz na jakies popierdolce trzebabylo najpierw kupic cos szybszego pocwiczyc i potem sie na kurs zapisac na czym jezdzisz w ogole? [br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 08:47_________________________________________________ hmm no chyba ze juz stunta cwiczysz to nic dziwnego bo do tych manewrow trzeba miec w wiekszosci odpowiednia moc :evil:
-
Spoty Katowice i okolice
heloł Kato hahahah to jak Ty to jedzisz proponuje pocwiczyc najpierw na kole znaczy na rowerze
-
Spoty Katowice i okolice
czyzby Krolu juz sie na cos zalapal szybki skubaniec [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 19:34_________________________________________________3mcie sie tam i zostawcie juz ta fotke w spokoju bo im serwery padna
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu ale czekaj czekaj znaczy ze poki co dysponujesz czasem wolnym? :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 19:02_________________________________________________ bo to ma 2oblicza z tymze oba niekorzystne, albo zlapie taka sztuke taaaaaka ze nie zapomni o niej do konca zycia i bedzie plakal po nocach albo taka ze z innych powodow o niej nie zapomni :gwizdanie: