Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. i już wiem kto mi dokładkę sprzątnął
  2. ja bym dał spokojnie tyle a nawet więcej:decayed: co znaczy stalówki?
  3. idź w ori s-line "rs6" 8x18 bo mam takie do sprzedania
  4. Drogie to mosz 2tysie to nie dużo
  5. Hammer jak Ty do tych historii docierasz musisz mnie tego serfowania nauczyć a kuna ... :polew::polew::polew:
  6. niesamowita tylko nie wiem czy Ci w czerwonym będzie pasować do tych 130 jeszcze rejestracja więc trzeba będzie coś doliczyć za rzeczoznawcę ale szczerze Miron poczekaj może na rs4 to s4 zaczną szybko tanieć
  7. dejmien tu jest link http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/lato-8x18-ori-s-line-wzor-ala-rs6-246065/ cena taka bo wiem że zima idzie jakbys chcial lepsze to na maila albo na zywo:wink:
  8. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    widziałem to w tv ale skróconą wersję faktycznie najman już w stronę wyjścia uderzał mam nadz że ciuli_kowi już nikt nie da zarobić bo to jest żałosne, ja nie umiem śpiewać i nie mam zamiaru się w tym promować
  9. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Synki sorry że znów na bezczelnego ale mam parę gratów do sprzedania a nie każdy na bazar zagląda sprzedaję dużo gratów jakby ktoś był chętny (w śląskim bazarze albo w ogólnopolskim sprzedam można znaleźć): -moje koła 8x18 (felgi z oponami), -klimatronik do b6 1DIN -licznik kolorowy b7 diesel -narożnik muscat meubles kolor szary -nokia n8 używana moja -samsung galaxy S używany -nowy rower damski jamis (atb taki górski na miasto ) -aparat fotograficzny samsung WB600 czarny jak nowy- używany dosłownie przez jeden weekend - kompletny pudełko i wszystko jak ktoś chętny pisać kasa potrzebna
  10. Synki sorry że znów na bezczelnego ale mam parę gratów do sprzedania a nie każdy na bazar zagląda sprzedaję dużo gratów jakby ktoś był chętny (w śląskim bazarze albo w ogólnopolskim sprzedam można znaleźć): -moje koła 8x18 (felgi z oponami), -klimatronik do b6 1DIN -licznik kolorowy b7 diesel -narożnik muscat meubles kolor szary -nokia n8 używana moja -samsung galaxy S używany -nowy rower damski jamis (atb taki górski na miasto ) -aparat fotograficzny samsung WB600 czarny jak nowy- używany dosłownie przez jeden weekend - kompletny pudełko i wszystko jak ktoś chętny pisać kasa potrzebna
  11. no chociaż jeden zna się niezmiennie na żartach i nie oddaje wyzwiskami
  12. cieakwy projekt ciekawy tylko tych fotek brakuje
  13. no to w końcu frekwencja dopisze
  14. a widzisz Jędrek to nie wiedziałem że góry miały takie jak w b6 sorry za zamieszanie
  15. fajna furka wyposażenie nawet niezłe nie chciałem się powtarzać - ale te lampy:wink: i zastanawiaja mnie fotele z b6 to po jakimś rezaczu kupiłeś? PS Czym różnią się zwykłe lampy od ksenonów w b6 (biksenon wiem czym się różni:decayed:) skoro obie mają identyczną konstrukcję na identycznych soczewkach
  16. dopiero wątek znalazłem ładna jeeeest
  17. piękna szukaj s-line/s4 na przód bo w bieli zrobi robotę
  18. gratuluję nowej furki też za mną znów powoli chodzi 2.0tfsi ale chyba zostanę przy obecnej i trochę pomodzę
  19. o żesz kur_w_a scena jak z filmu Pretor nie życzę ale nast razem jak będzie problem np z kluczem do kół to śledź _uja pod dom i w międzyczaie dzwoń do nas.. ekipa remontowa podjedzie to delikwentowi mina zrzednie
  20. od Świątk Wielkiej Nocy mi się chce ale potrzebuję teraz kasę bo kilka modów się szykuje:grin: potem panele do izby.. a potem dopiero moto:kwasny: nie dupej że bixy wkładosz ? bo jo też ---------- Post dopisany at 07:25 ---------- Poprzedni post napisany at 07:21 ---------- i po poplastidipuja trocha biksy też i jest opcja z tym plasti bo mom już nowy dizajn furki w głowie i kurde nie chce mnie ta myśl opuścić, a żeby to się stało to kasa potrzebna ---------- Post dopisany at 07:34 ---------- Poprzedni post napisany at 07:33 ---------- a co z plasti będziesz rezać? pochwol się zmieniasz kolor jo narazie lusterka, listwy wokół szyb w mat, ściema szyb.... i chodzi mi po głowie bioły mat ---------- Post dopisany at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany at 07:37 ---------- listwa też ta poniżej bagażnika. i chyba dla jaj felgi sikne jak nie to zawsze idzie zerwać ---------- Post dopisany at 08:04 ---------- Poprzedni post napisany at 07:43 ---------- zderzak s4 non stop chodzi też po głowie to auto mnie wykończy plany idealne s4 na zadek? dwururka?
  21. od Świątk Wielkiej Nocy mi się chce ale potrzebuję teraz kasę bo kilka modów się szykuje:grin: potem panele do izby.. a potem dopiero moto:kwasny: nie dupej że bixy wkładosz ? bo jo też ---------- Post dopisany at 07:25 ---------- Poprzedni post napisany at 07:21 ---------- i po poplastidipuja trocha biksy też i jest opcja z tym plasti bo mom już nowy dizajn furki w głowie i kurde nie chce mnie ta myśl opuścić, a żeby to się stało to kasa potrzebna ---------- Post dopisany at 07:34 ---------- Poprzedni post napisany at 07:33 ---------- a co z plasti będziesz rezać? pochwol się
  22. domyśliłem się że to automatycznie wpisałeś bo tam z 10razy passenger... pasażera... a Ty koledze stronę kierowcy proponujesz rozbierać pssssyt chyba że go nie lubisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.