Treść opublikowana przez seves
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron ja Ci jeszcze tej Twojej pięknej nie pochwaliłem idealna fura na serio nieźle popirdalająca do tego mody konkret :good: :good:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie zazdroszcze
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no Hammer jak żech widzioł jak żeś prawie wypodł na tym winklu musiałem Cie wyprzedzić i Cie zwolnić żebys bezpiecznie dojechoł du dom :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 18:59_________________________________________________ http://www.joemonster.org/filmy/42027/Kiedys_tez_wygram_na_loterii
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
polecam http://www.joemonster.org/filmy/42027/Kiedys_tez_wygram_na_loterii kaj żeście drifty strzelali?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
nie wiesz że takie metody wychowawcze nie przynoszą oczekiwanego skutku chyba że to tylko pretekst :polew: :polew: ciekawe nie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
udanego spota Pany
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
i kolejny konkret rezacz Andrzej a kiedy Ty się na forum pochwalisz? :gwizdanie: od pół roku się chwali...? od półtorej prawie nawet :gwizdanie: dopiero teraz znalazłem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
bry
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i ja dzięki za spota i jazdę Hammer
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
wpaść po Ciebie? [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 18:17_________________________________________________zbieram sie pomalu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
witojcie Robercie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Guru Ty nie mondruj bier quattrowoza i wpadaj na drifty do szałasu PS Finish ostatnia strona
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pogodom z fatrem jak chcesz :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
możliwe całkiem możliwe.. na kole też już nie umiem tak szaleć jak kiedyś i ciągle się zastanawiam "jak to sie może skończyć" Ja też jestem cienias pod tym wzgledem Po wypadku przy kazdym za szybkim lub malo kontrolowanym winklu mam wizje ze wypadne wiec mam sporo pokory do takich praktyk na publicznej drodze. ja po wypadku miałem niezłe fobie... każda fura jadąca z przeciwka i skręcająca w lewo (moje prawo) wydawało mi sie że mi zajedzie... i to dobrych pare miesięcy trwało
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek jo na zadupiu miyszkom a u nas juz przed 6 wszystko odsniezone (biało ale zero zasp) i musiałem tylko z placu sie wygrzebac bo nawet ta moja boczna droga juz byla ladnie odsniezona
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 16:39_________________________________________________ Przemo to dobrze że tylko tak sie skończyło ja jak miałem vectrę to zimą jak było ślisko prawie każdy zakręt bokiem jak nic nie jechalo oczywiście nie wiem czy się zestarzałem czy mi furki szkoda jak jest placyk i miejsce to zawsze zaciągnę ale na zakrętach jakoś się boję no i zderzaków i blach jednak szkoda bo to trochę wydatek jest ;( cienias sie ze mnie zrobił
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A tobie w dupsko. I tak na gówno całe te żarcie :gwizdanie: :polew: :polew: u nas w Rybniku drogi na szczęście ideał :gwizdanie: dziś do mnie z wrocławia jeden "kolega" forumowicza podjechał i mówił że w rybniku jest idealnie a po drodze to byla masakra
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
no przydałby się chyba że Akjam preferuje ORI tył
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no ja mam z 25-30km :gwizdanie: a posty lecą
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to nieźle mnie też czeka bo zasuło na pewno a z rana to była tylko prędka awaryjna i niedokładna akcja [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 13:12_________________________________________________cieakwe jak do placu wjade po powrocie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nieźle nie wczoraj dupałem z łopatą o 16 i zastanawiałem się wieczorem ale mi się nie chciało i rano przed wyjazdem z placu zajś musiałem machać na szczęście stykło tylko poprawić po traktorze i delikatnie zaspę spod zderzaka zmieść żeby rozpęd wziąść [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 12:58_________________________________________________Mervin a jak żeś na ten kamień zajechoł?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no alko może się dam namówić Daniel a Ty przemyśl to kino
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Daniel ja nie panikuje i tak szczerze to próbowałem mojego mechanika namówić na tą wymianę (póki też mam jeszcze kasę ) ale on że nie... że nie ma potrzeby.. że poszukamy i pooglądamy jeszcze że to dlatego że płynu było mało się zapowietrzył i nie grzał na postoju.. płyn uzupełniony ponad max... trochę zeszło do max i na razie grzeje (ale i tak wydaje mi się że nie grzeje mocno bo muszę ustawić jakieś 23,5st żeby było ok) no wiadomo.. o koszt kurde nawet jeszcze nie pytałem ale w sumie za to będę pewien że kolejną rzecz mam załatwioną i można coś porezać bez obaw smok wyczyszczony w listopadzie bo przy szybszej jeździe zapalała mi się kontrolka ciśnienia oleju i też się martwiłem ale na szczęscie tylko smok zawalony [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 12:29_________________________________________________no i nie wiadomo jaka przyczyna że płyn uciekł.. nieszczelność poprawiona i trza czekać teraz czy i jak dużo ubędzie ale coś czuję tą uszczelkę
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tak żeby się coś działo i było łatwiej do drugiej stówki dobić zacznę listę dzisiejszych gości z tego co wyczytałem będzie: 1.Hammer 2.Pretor 3.Seves