Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z wieczora co seves co seves? juz czytam :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 23:02_________________________________________________ no normlanie nam tu Praw(n)iczek mądruje :gwizdanie: Jak wróci Seves to wyłączy ESP stanie na twojej twarzy i i ją zroluje :polew: tak zrobia to je banda! okropne te dzisiejsze nastolatki... zero kultury.. zero respektu dla starszego
-
Spoty Katowice i okolice
a zatrzymał Cie po co? za brak świateł? dmuchałeś?
-
Spoty Katowice i okolice
thx Pany za spota
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
lece Pany siłka i sauna a potem na kato i po siostre bo na świeta zagości
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i co wyspany? No ba to serio nie dużo Ci trzeba
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i co wyspany?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Czyja hmm nie gadaj ze coś po_ebałem No nie obaj mają Kaśki uffffff
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Czyja hmm nie gadaj ze coś po_ebałem [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 15:40_________________________________________________ Może jak byś odmówił przyjęcia mandatu to by się zastanowili co gadają, zresztą nie znam, sytuacji. zaraz wam namaluje i pokaże maluj maluj bo też jestem ciekawy
-
Spoty Katowice i okolice
dobry a i ja dziś zawitam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To się nie nazywa assistance tylko Artur i działa o niebo lepiej :polew: :polew: :polew: :polew: no dokładnie... biedna Kasia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no faktycznie niezła eqipa się zbiera ale ja jestem młody i jeszcze nic nie widziałem było już w ogóle kiedyś tyle autek na "zwykłym" spocie?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
czyli stawiasz się i w czwartek i piątek PS Obiecuję że więcej niż 2,2 nie pojedziemy a Twoja tyle leci widziałem na filmiku
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a Ty tam lepij diagnozuj fura, bo jo Cie moim angolem holować nie byda Mom assistance kolego zaroz jada po pompa :gwizdanie: to jednak pompa mom nadz że Cie to drogo nie szarpnie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a Ty tam lepij diagnozuj fura, bo jo Cie moim angolem holować nie byda
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no kurde kaj te czasy że se szło bezkarnie pożartować i poobgadywać :gwizdanie: każdy zrozumiał to jako żart i nikt wpier_dol nie dostał PS tu nie było żadnej ironii w stosunku do niczego i nikogo [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 13:16_________________________________________________ hmmm chyba mnie nie będziecie za to bić i się obrażać co
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja bym się wybrał ale z takim plebsem jechać A mnie by było wstyd anglikiem tam jechać :decayed: ja się już przyzwyczaiłem ale co chcesz Hammer jak była okazja i fura za 5tys pln :gwizdanie: to brałem :kox:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:good: [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 12:14_________________________________________________ przypomniał mi się kawał czym się różnią kobiety od mężczyzn Arturo Ty możesz zawsze na Hammera liczyć - w 99% przypadków czas poza domem i pracą spędzasz z nim oczywiście ofecjalnie... a co tak na serio robisz to nie wnikam :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja bym się wybrał ale z takim plebsem jechać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no a co Ty myślisz jeszcze byś się rozmyślił i co.. a lista jest zobowiązująca [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 12:09_________________________________________________PS Arturo Ci w tajemnicy powiem, nie rozmyślaj się bo Miron mi dał cynk że jak kogoś z listy nie będzie to naśle swoich Knurków na niego :gwizdanie: tylko nie wiem co oni będą robić [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 12:13_________________________________________________________________ Przemo jeszcze się zgłosił na żorskich dopiszcie go do listy dojedzie z nami ________________
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nikt... trza byc twardym jak kminek... :good: no wlaśnie Miron masz jakieś wyjście awaryjne? bo ja jeszcze tyle fur na żadnym spocie nie widziałem :gwizdanie: kaj my się pomieścimy? trza będzie na Arenę podjechać chyba :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:kox: Kiedy ty spisz człowieku Arturo śpi w trasie.. dlatego tyle tys km rocznie robi
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
helloł co tam Hammer? jak stanylo? ropa zło?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie spać.. zwiedzać
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
lygom spać 3mcie sie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja spadam chłopaki