Treść opublikowana przez Stolkien
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
O ja ciee. Marek na forum . Auto kosa. Ciekawe czy dał bym ci radę na kreskę ---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ---------- Aaaa on po programie;( to nie dam mu rady ... ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ---------- Mmi masz już po polsku? Jak nie to Ci spolszcze
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
No ładnie ładnie. Ramka grilla na czarni się prosi i co to za koło paskudne? Zima ?! Ja to nie wiem kiedy zimówki założe. Zderzak s Line pięknie wyglada. Jeszcze z Bixow powściągliwość te pomarańczy;)
-
Spociki w Kielcach
Spoko luz. Ładnie wyglada. A t4 kupiłem?
-
Spociki w Kielcach
Jak każdy przy 350 tysiącach
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Fly wiesz ze Grzanek Ci konkurenta szykuje? Włożył właśnie w piątek 2.7 bit. Do czarnego Avanta ładnie to wszystko wyglada;) i zapowiada się grubo. zapomniałem kliknąć spy photo!
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Odnośnie Bixow.jest moc:) świeca zaje za***iście.
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
Nie pierdziel tylko dawaj zdjęcia ---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ---------- tak to se i ja mogę napisać
-
Spociki w Kielcach
Paskudne Bezawaryjności
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
ciekaw jestem oględzin przez ASO. czy straty duże.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
znalazlem w którejś z 5 instalacji które leżą na strychu... tak że wiązka też się znajdzie ... Jeśli obniżę to o 2 cm max. aha . od RS4 stabilizator przód i tył moge kupic za 300 brac???
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Na tyle mam silne. ---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ---------- I proszę mnie tu nienagadywac, bo jeszcze zacznę szukać springow jakich. Na tapecie teraz kolejne brakujące ogniwo. Airbag bo z dziura jeżdżę 2 miesiące. ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ---------- Aha. Modul samopoziomu już jest u mnie .
-
Spociki w Kielcach
nie zgadlem. tylko po lifcie malo kiedy byly inne silniki z multi...
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
osz ty. dziaduuu.. u mnie nie bedzie gleby. bedzie zderzak s line to przód wizualnie sie obniży.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
jak to. zawiecha 1BE.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
rano mozemy jechac.. pic w sumie moge ja bo ty jedziesz HAHAHA\
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Ołłłł jeeeaaa.
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Ale jazda. Szczęściarz.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Kukardela. no faktycznie. pacze teraz u Siemana ... i jes bez pomarańczy tylko .to dzisiaj. Poprawka
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
samo wywalenie tych kloszy nic raczej nie da. trzeba by zmienić na białe a takowych nie posiadam. Spryski dojdą razem z S-linem... ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- polerowałem pastą Tempo i ogień ręcznie.
-
Spociki w Kielcach
Silnik pewnie 2.5Tdi...
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
jutro oblukasz zamontowane... ---------- Post dopisany 09-11-2012 at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2012 at 23:17 ---------- Gieneralnie Bixy zamontowane.
- B7 Crew
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek. Jak ja odpowietrzyłem układ to Ty nie odpowietrzysz? Miszczuuu proszę Cie...