Treść opublikowana przez Stolkien
-
Spociki w Kielcach
to po co się odzywasz?
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
na allegro znalazlem http://allegro.pl/audi-a4-b7-s-line-zderzak-przod-przedni-i4831485098.html
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Nie będę szukał. zostaje tak jak jest. moze okleje ramkę w coś jaśniejszego. za zderzak z malowaniem wyszlo mi 650 zł. ( wiem tanio) Zderzak z kratkami i halogenami 250 gril 200 i malowanie.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Po wymianie zaworu DV i zrobieniu porządku z doładowaniem nagrałem film jak się odpycha. proszę o opinię.
-
Spociki w Kielcach
kto ma jakie rabaty w ASO? autocentrum ? potrzeba zrobic noworoczne zakupy.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
jedziemy po Świętach po dystansy Stano.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Siema, po ponad roku nieobecności na forum postanowiłem troszkę odgrzać kotleta. Czarnuch ma się dobrze a nawet co raz lepiej. Wizyta u Nosb-a wymiana rozrządu , napinacza i łańcuszka napędu wałków rozrządu. Okazało się przy tej operacji, że zawór DV zerwany. Po wymianie przeżyłem delikatny SZOK. auto odzyskało seryjne 200KM Po trzeciej kradzieży kompletu dekielków które kosztują min. 250 zł. podjąłem decyzję zmiany felg. Padło na takie 18" ET43 ( na tył będą dystansy 15-20mm) I na koniec udało mi się w super cenie zdobyć Zderzak S-Line ( z niego chyba najbardziej się cieszę) ramkę rejestracji okleiłem folią carbon a ramke czarny mat. Jak będzie jakaś normalniejsza pogoda zrobię troszkę lepszych fotek całości.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Stano na swieta do DE pojechał.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Ma.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Ale musi być strzał w plecy!
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Grill B7 S-line. Malowanie po klejeniu.
Dobrze to miałem na myśli. Lutowanie/ spawanie. Ale malowanie wchodzi w grę? Ramka itak idzie do oklejenia w czarny MAT.
-
Grill B7 S-line. Malowanie po klejeniu.
Witam. Jestem na etapie zmianay przedniego zderzaka na S-line. Itak o ile zderza i kratki kupiłem bez problemu w przystępnej cenie (250 z kratkami i halognami) o tyle grill jest dosyć drogi. Udało mi się znaleść przedni grill pekniety za 100 i pytanie moje czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia z malowania takiego grila? tj. chcę go uprzednio pokleić i pomalować na czarny mat. ( struktura plastiku). czy to dobry pomysł? macie jakieś doświadczenia?
-
Alufelgi 18" 8J ET50 do A4 b7 czy będzie OK
Na przod nic niebedzie na tył moze. 10mm
-
Alufelgi 18" 8J ET50 do A4 b7 czy będzie OK
Okazało się że sprzedawca tych felg nawet niewiedział że 2 szt. są ET45 a 2szt. ET50. Zatem ET45 poszły na przód a ET50 na tył. nic nie trze prowadzi się dobrze ale chyba potrzeba jakiś mały dystans.. a prezentuje się tak.
-
Alufelgi 18" 8J ET50 do A4 b7 czy będzie OK
Siema. jak w temacie . Czy koła z Takim ET 50 będą bez problemu pasowały do B7 z zawiasem S-line (oryginalnie mam 18" 8J ET43)
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Ło Matko aż tam? nie ma sensu. Kijanka też to naprawi! Friday,05,December,2014,13:17:41:32264 VCDS Version: Release 11.11.3 Address 01: Engine Labels: Redir Fail! Control Module Part Number: 8E0 910 401 E HW: 8E0 907 401 AJ Component and/or Version: 3.0L V6TDI G000AG 0030 Software Coding: 0011171 Work Shop Code: WSC 15051 048 52416 VCID: 2143FB5DF8D2CB1 2 Faults Found: 005495 - Right Engine Mount Solenoid Valve (N145) P1577 - 001 - Open Circuit - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100001 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 53 Mileage: 190004 km Time Indication: 0 Freeze Frame: RPM: 798 /min Torque: 15.6 Nm Speed: 0.0 km/h Voltage: 12.16 V Bin. Bits: 0 Bin. Bits: 0 Bin. Bits: 0 004120 - Intake Manifold Runner (Bank 2) P1018 - 001 - Lower limit not reached Freeze Frame: Fault Status: 01100001 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 22 Mileage: 190223 km Time Indication: 0 Freeze Frame: RPM: 2079 /min Torque: 97.5 Nm Speed: 0.0 km/h Voltage: 14.21 V Duty Cycle: 73.8 % Duty Cycle: 88.8 % Duty Cycle: 73.4 % Readiness: 0 0 0 0 0
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
i co z tą klapą? cięgna ? czy co . tak jak na VCDS wychodziło\?
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
Podczas jazdy u mnie bylo i jesst cicho. Co do dzwiekow z tergo silnika to musze przy najblizszej okazji posluchac takiego samego . I porownac. Slychac wyrazne tykanie , cykanie . nosb tlumaczyl to dzwiekiem pompy wysokiego cisnienia i wtyskiwaczami. Musze poprostu porównac.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Marcinowi chodzilo o RNSa LED ( bo marcin to taki Lokalny handlarz RNSów) . A Stano pisze o tylnych lampach LED . (niestety nie mamy dobrych wspomnień odnośnie LEDów do B7 ) Prawda Stano? A co do boczków to Ja zabieram te Twoje czarne a Stano sobie moje obszyje OT. cała historyja:) PS. Furacz bardzo ładny zadbany. Mknie cichutko i szybko. Potwierdzam PS . Stano Ma już Ledowego RNS-a!
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
Jestem własnie po wymianie kompletnego rozrządu wraz z Napinaczem i łańcuchem. Całość wykonał NOSB . poszło bardzo zgrabnie. opuszczenie lekko silnika na poduszkach dało wystarczającą przestrzeń do przeprowadzenia całej operacji. Szklanka na pompie wysokiego ciśnienia u mnie w stanie idealnym. Po wymianie cicho . słychać tylko klikanie wtrysków i pompy wysokiego ciśnienia. całość za czesci 650 zł. wraz z uszczelkami. Okazało się po drodze że do wymiany mam jeszcze zawór DV (przerwana membrana) i termostat skończył żywot ale to już zrobię sam na kanale. Dzięki Daniel za robote.
-
Spociki w Kielcach
Nie zaglądam wcale Jakoś mi nie podrodze do Teściowej wpadnij kiedyś do mnie do firmy! pozdroo
-
Spociki w Kielcach
Bry.
-
Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
duży ciężki silnik. musi mieć czym zatrzymywać to krówsko