Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Niech mnie ktoś gdzieś zabierze, bo w domu nie mogę sobie miejsca znaleźć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Właśnie mi przyprowadzili samochód.. Powoli sobie składam całą historyjkę w całość. Aa tego, a na te narty to mnie ktoś weźmie? Tylko że nie mam spodni.
-
SPOTY RADOMSKIE
ŁOOOOOJ... KOOLI...
-
SPOTY RADOMSKIE
No i na mnie już pora. Bawcie się dobrze. Jak wszyscy będą w stanie to może jutro się spotkamy, ale znając życie no się nie spotkamy, no ale to się jeszcze zobaczy. POWODZENIA W NOWYM ROKU! :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzięki wielkie. Z tego co widziałem to pijemy na zlocie...
-
SPOTY RADOMSKIE
A zapraszasz mnie? Bo jak nie to nie martw się, w razie czego się nie obrażę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Sory no, to taki spontan wyszedł. Że niby co? Że mam przyjeżdżać czy nie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzisiaj wieczorem wyjeżdżam beemką.. A właśnie, jaki styl bardziej wam się podoba. Taki? Czy taki? A może taki?
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, no już sam nie wiem. Dziś pogadam ze znajomymi i coś ustalimy. Mam nadzieję, że nic się nie stanie jeśli nie przyjadę, albo przyjadę w ostatniej chwili...
-
SPOTY RADOMSKIE
Jutro już będę miał 25 lat. Pamiętajcie - jutro mam urodziny. Na najbliższym spocie stawiam butelkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
WOW, dziękuję wszystkim. Ale mi się miło zrobiło. No a Bryniowy wierszyk to przebija wszystko.
-
SPOTY RADOMSKIE
Gość z osobówki nie był w stanie zobaczyć tej szlifierki. Ciekawe czyja byłaby wina.
-
SPOTY RADOMSKIE
Niewiele widać, ale zabawa pewnie fajna.
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, Ty się wcale nie starzejesz. Odkąd pamiętam to masz 23 lata.
-
SPOTY RADOMSKIE
To prawda, mam letnie i też się wkurzam, że auto się nie rozpędza, ale można się pobawić. Myślę, że koło 20:00 się spotkamy. mokom, oczywiście zadzwonię pół h wcześniej.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, myślę, że odezwę się między 19:00 a 20:00.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tzn. na pojeżdżawkę?? Nie ma problemu, jakoś się pomieścimy. Pewnie Ukcio przyjedzie sam, więc będzie dużo miejsca. Szkoda, że Jarek wczoraj nie kupił tej beemki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Korzeń, mów o co chodzi, bo też jestem ciekawy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Sprzedaj gdzieś Filipa to pojeździsz z nami. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Wow, no to nieźle. Dałeś radę w takie zimno?
-
SPOTY RADOMSKIE
Zapraszamy. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie tylko mamy śnieg, ale też mamy pełne baki w samochodach i już jesteśmy ustawieni na wieczór. EDIT: Dla tych, którzy nie wiedzą - dziś wieczorem pojeżdżawka.
-
SPOTY RADOMSKIE
Chodziło mi o sposób pocieszania. Musisz przywieźć na spota.
-
SPOTY RADOMSKIE
Lepiej żeby Poziek nie widział, że mnie pocieszasz..
-
SPOTY RADOMSKIE
No tak, racja. To E30 szły do '92. [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 08:55_________________________________________________A w ogóle to u mnie w święta nie obeszło sie bez strat. W sobote postawiłem auto na pół h na osiedlu i mi antene odcieli. Myślałem, że już nie ma takich szmatławców. Przecież na takiej antenie to może na flaszke zarobi, albo i też nie. A ja jestem 150,- w plecy. No nic, jutro mam imieniny to zrobie sobie prezent. Tak się chciałem wygadać..