Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
O f*ck, mojemu siostrzeńcowy coś takiego by się przydało.
-
doświadczenia w sprawie dotacji unijnych
W urzędzie pracy są wnioski i jak si e usmiechniesz do kogo s to ci pomoga wypelnic. Mozesz wciac ok. 19000,- Prosta sprawa.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kto mnie odwiezie do domu?
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, jadę. Jarek z małżonką dojądą później.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wczoraj na pasterce pod billą. A właśnie, dziś piątek, robimy spota?
-
SPOTY RADOMSKIE
Chcę mieć te ciężarówkę.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Te reklamy są wszędzie. Nawet te TIRy z reklam przyjeżdżają pod nasze supermarkety.
-
Styl jazdy polskich kierowcow
BTW mało jest ludzi, którzy publicznie powiedzą, że są słabymi kierowcami nawet jeśli tak się czują. Ja też uważam się za miszcza. :> Dodam jeszcze, że nie da się jeździć zgodnie z przepisami (z pewnością wszyscy o tym wiedzą, napisałem to dla dawkola ). Ważne tylko żeby wszystko robić w granicach zdrowego rozsądku i umieć patrzeć kilka sekund w przyszłość.
-
SPOTY RADOMSKIE
Reklamy koli doprowadziły do tego, że teraz nie wyobrażam sobie świąt bez koli. Ale na co dzień staram się jej nie pić.
-
Styl jazdy polskich kierowcow
Pewnie już nigdy nie wsiądzie zimą za kierownice.
-
Styl jazdy polskich kierowcow
Nie czuję się dobrze z tą świadomością, ale jestem kozakiem na drodze i obawiam się, że zawsze będę jeździł tak jak jeżdżę. Dodam jeszcze, że staram się być kulturalnym kozakiem. [br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 15:42_________________________________________________dawkol-d1, nie zrozum mnie źle, ale po dwóch latach jazdy samochodem będziesz się śmiał z tego co dzisiaj napisałeś. Ale brawo za postawę. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Chce mi się koli, a nie mam w domu. Czy myślicie, że mogę wsiadać za kierownicę i jechać do sklepu?? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
O godz. 04:55 pisałem smsa do koleżanki, a pamiętam, że wtedy jeszcze byłem na garbarni. Pociągneliśmy zdrowo. W pewnym momencie zacząłem sie rozglądać, bo jakoś cicho się zrobiło i okazało się, że na placu stoją tylko dwa samochody - mój i Jarka.- SPOTY RADOMSKIE
Ale się wczoraj opiłem. Chyba byłem wzorowym pasterzem.- SPOTY RADOMSKIE
Myślę, że będę ok 22:00- SPOTY RADOMSKIE
Przyjedź wcześniej..- SPOTY RADOMSKIE
Wesołości ludzie. Piszcie kto będzie na pasterce.- SPOTY RADOMSKIE
Poziek to taki świąteczny Grincz.- SPOTY RADOMSKIE
Nie pier**lcie tylko ubierajcie choinkę.- SPOTY RADOMSKIE
No właśnie, jak to jest, że zawsze jak się pojawiasz to zalatuje giejnią.- SPOTY RADOMSKIE
Nie myśl o mnie za dużo.- SPOTY RADOMSKIE
Nie rozmawiam z wami, idę spać. Jutro śpię do pasterki.- SPOTY RADOMSKIE
Po kielichu wszystko się zmiele. - SPOTY RADOMSKIE