Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzielny Poziowcu, będziesz na spocie we wtorek??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY RADOMSKIE
Ooooziooo, jak ja dawno Cie nie widziałem. :drool:- SPOTY RADOMSKIE
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Podobno tam któryś ma dzisiaj urodziny. Widzę, że w ogóle jakaś seria urodzin u was. No to najlepszego. kuredu, jak Cytryna?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oo, a tego to gdzie wywiało? :>- SPOTY RADOMSKIE
Nie bój nie bój, tam też prędzej czy później każdy bana dostaje.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
No to po pracy na spocika się przyjeżdża. Jeśli za tydzień nie przyjedziesz to dostaniesz bana. :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiedziałem, że mogę na was liczyć.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na Radumskich byłem i zapomniałem o kolegach z Warsiawy. Mam pytanie - kto idzie we wtorek na BK??- SPOTY RADOMSKIE
mcm, a co tu jeszcze robisz?? Raz dwa osiem na spota..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry. :>- SPOTY RADOMSKIE
A to i ja walnę.- SPOTY RADOMSKIE
Powiem Ci, że jest duża szansa, że tak będzie. BTW pije ktoś dzisiaj coś?- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Też kiedyś tak miałem - piłem z kolegami i obudziłem się w karetce na sygnałach...- SPOTY RADOMSKIE
No będzie się działo. A czemu pogotowie Cię zabrało? Co jest?- SPOTY RADOMSKIE
normalnych ori od a4, bo na 1 kole mam od pasata jakieś hujowe bo moje sie obrobiły- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Sam cwaniakujesz.- SPOTY RADOMSKIE
Nie, ale widzę, że łatwo cię sprowokować...- SPOTY RADOMSKIE
Coś czuję, że jonny niedługo wypadnie z tego forum.. :gwizdanie: - SPOTY RADOMSKIE