Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie na darmo trafiłeś na 2 lata do Radomia. Twoim zadaniem jest głosić po świecie dobrą opinię o mieście, które tak naprawdę cierpi przez stereotypy.
-
SPOTY RADOMSKIE
W każdym mieście komisy oszukują.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto, dowaliłeś swój post o chytrej babie..
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, masz tylko 100 km. Wsiadaj w pociąg, przyjeżdżaj i odjeżdżaj eSą.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja to Ci nie sprawdzę tego auta, bo bym musiał je od razu kupić..
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, to zależy jakie.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany, jebie mi z jednej rury na fioletowo, a z drugiej na czerwono. Co to może być?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Zaśnieżona tablica wynika z tego, że za szybko jechałeś.. Więc mandat.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto, ale wklej jakiś link, który nie będzie mi kazał logować się na Facebook'u.
-
SPOTY RADOMSKIE
k**wa mać, poręczyć to można, że ktoś coś zrobi lub nie zrobi, a nie ZROBIŁ. Gdzie tu logika?? Jawne kolesiostwo.
-
SPOTY RADOMSKIE
I znów - jak to dobrze mieć windę prosto do garażu.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Myślisz, że będę bardziej męski jak powiem żonie, żeby skrobała z szyb centymetrową warstwę lodu??
-
SPOTY RADOMSKIE
Stawiam litra ze to żony auto od kilku dni stoi w garażu a Twoje na dworze :naughty::naughty: k**wa, skąd wiesz?? Zasada jest prosta - kto pierwszy wraca, ten parkuje pod blokiem, chyba że wraca z dzieckiem to parkuje w garażu. No ale przez ten deszcz i mróz to żona się wyłamała z algorytmu i parkuje w garażu wbrew zasadom.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak to dobrze mieć garaż. Szkoda, że póki co tylko jedno stanowisko, bo musimy się dzielić z żoną.
-
SPOTY RADOMSKIE
Podczepiam się pod temat.
-
SPOTY RADOMSKIE
Praca też mi zamarzła.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bo się wczoraj nie chciało wstawić auta do garażu...
-
SPOTY RADOMSKIE
Na 200%? To znaczy, że razem z Mercem wyszedł też przystanek?
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali, takie tam, magister Dziennikarstwa, inżynier Budownictwa.
-
SPOTY RADOMSKIE
Sesję mam akurat za tydzień.
-
SPOTY RADOMSKIE
siedzi sie w kilka osób przy jednym temacie np. Radomskie , gada i siup Trudno jest się zgrać w realu, więc można kiedyś zrobić taką wirtualną libację.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kiedyś się pijało do monitora, ale teraz to już nie te czasy. ---------- Post dopisany 18-01-2014 at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2014 at 23:49 ---------- Sie ma wuju!