Treść opublikowana przez tomaszu
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Kto dziś będzie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ludzie, w przyszły piątek, popołudniu moi znajomi organizują paintballa. Dołączymy do nich? 80zł za sprzęt. Potwierdzić i wpłacić kasę trzeba do poniedziałku.
-
SPOTY RADOMSKIE
Morcin, sprincioszek ładniutki. W sam raz na zimę - trzeba tylko jakiś stolik wykminić. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
"Fajna d*pa, szkoda, że się zesrałem.."
-
SPOTY RADOMSKIE
Nagroda powinna go zmotywować - w końcu pilnowanie cudzych dzieci to sama przyjemność. Szczególnie jak dziecko ma ADHD - wtedy jest wesoło.
-
SPOTY RADOMSKIE
No tak, a wuja już nie ma..
-
Jakie auto zamierzacie kupić następne, dlaczego i co polecacie ?
Moim następnym autem będzie coś typu Skoda Octawia. Najlepszy wół roboczy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Fucha ciężka co najmniej tak samo jak Twój "drugi spot".
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurna, czy to znaczy, że będą rosołki w niedziele??
-
SPOTY RADOMSKIE
No co co, kiedy z tą flachą zawidasz w Radumiu??
-
SPOTY RADOMSKIE
Dajta luz, samo się dobije. Nikt nas przecież nie goni. Stolica i była stolica przecież już dawno umierły. A Poznań.. dostajemy zapomogi od Madasa. [br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 09:30_________________________________________________ Technoland na Lubelskiej. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Czym zabić człowieka-pająka? Człowiekem-kapciem! Nosz urwał... :D
-
SPOTY RADOMSKIE
Czemu Ala ma kota? Bo sierotka ma rysia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak. Albo jakiegoś VW Tourana.
-
SPOTY RADOMSKIE
Świat jest dziwny. Znajomy w moim wieku umarł na raka mózgu. ;(
-
SPOTY RADOMSKIE
na wypasie 180 tysia sprawdzalem. a dla Taty nowy? No właśnie, drogo - tatuś nigdy nie wyda tyle piniendzy na woza. A nowy, bo jemu od życia też się coś należy. Poza tym jakby nie było te 30-40 tys. km rocznie jeszcze zrobi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Q7 to za duży i za drogi, a Q5, hmm, ciekawe ile kosztuje.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ciekawe czy w Sterze można kupić Audi. Ojcu to by jakiś tam Touran pasował czy coś - wysoki, wygodny (szczególnie przy wsiadaniu), przestronny, tani (w porównaniu do Passata).
-
SPOTY RADOMSKIE
Uwaga, burza mózgów - jaki samochód dla ojca? Ma być nowy diesel z automatem. UWAGA! Ojciec nie lubi samochodów...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja ? Nigdy...dzielny Tomaszu No to możesz sobie u nas posiedzieć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Siemasz Orgazm, szukasz zaczepki??
-
SPOTY RADOMSKIE
Niby można wywalić gaz, ale wkurzałaby mnie świadomość, że ten samochód wcześniej jeździł na gazie. Witojcie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Już kiedyś miałem LPG Power - nie mogłem tego ujarzmić.
-
A6 ojca sprzedana.... kupione vw T5 1.9tdi 105ps/ OPINIE
Na dostawczaka 105 KM to sporo. Ja w Trafiku mam 80 KM i daje rade.