Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, ale to chociaż pokrowce i zapachy zostaw.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja biore łopony, kołpaki, pokrowce i zapachy..
-
SPOTY RADOMSKIE
No właśnie ja tak myślę co tu dla siebie mogę przygarnąć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryń, pamiętaj o Mszczonowie - trzeba robić wszystko na gorąco.
-
SPOTY RADOMSKIE
Uuuuu. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Najpierw to Ty sobie zrób porządne melony - będą Ci pasować. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Bardzo lubie, a nawet uwielbiam. Ale mi się nie podoba. Ty kołku!
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, w sumie to dziwne, bo mnie nie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bardzo długo. Czuję się zablokowany, bo wszyscy jeździcie Audicami i nie wiem jaką Ci ripostę wymyśleć. Tak czy siak to pojechałeś na ostro. BTW skoro tak się czepiasz mojej Cytryny tzn., że troszke Ci się podoba.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wysoki samochód kupiłem po to, żeby się w nim wygodnie mieścić.. :gwizdanie: Kondoma kupiłem dlatego, że nie muszę zwracać na siebie uwagi. Która zasłania jedynie przewożony ładunek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Osz w mordę - Twój ostatni tekst powalił mnie na kolana - czuję się zagięty.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, Ty paziu. Milcz jak do mnie mówisz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziek się chyba utopił w ty wannie. I to razem z komputerem, bo jest wylogowany.
-
SPOTY RADOMSKIE
A te wszystkie 30 marek to po to, żeby sobie przedłużyć... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Koniecznie musi to być Lanos Plus, bo inaczej nie będzie królewski.
-
SPOTY RADOMSKIE
W skład królewskich samochodów wchodzą oczywiście takie marki jak: i
-
SPOTY RADOMSKIE
To nie tak jak myślisz. Tylko szeregowi jeżdżą A czwórkami. Królewska para jeździ królewskimi samochodami... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Trzeba mu to wybaczyć, bo jest po czterech piwach. [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 23:49_________________________________________________ królowa tez sie swojej pozbywa :polew: :oklaski:
-
SPOTY RADOMSKIE
A4 mam w sercu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co nie zmienia faktu, że jest to dziwne.
-
SPOTY RADOMSKIE
Trudno, żeby było inaczej. [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 23:37_________________________________________________Adrian, wiemy, że tu jesteś. Dawaj foty.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, po czterech piwach to Ty za wszystkimi szalejesz.
-
SPOTY RADOMSKIE
No to Panowie, pełna mobilizacja na piątek. :> Oczywiście biorę Cytrynę i szofera.
-
SPOTY RADOMSKIE
No taak, zapomniałem, że Ciebie takie tematy nie interesują.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jesteś po czterech piwach, więc nie utop komputera. :>