Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, będę dzwonił. Na razie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Moja Ania jeździ teraz A3, ale 3d, a chciałaby mieć 5d. Poza tym Tomaszowa A3 jest ładniutka - czarny lakier, jasna tapicerka. Może akurat będzie gotowa na jakąś zmianę. Oziu, ciesze się, że smski się podobały. Niestety dziś już Ci nic nie wyślę, bo nie chcę, żebyś się uzależniał.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak będziesz sprzedawał swoją A3 to daj znać. Bryń, zaraz jadę do Pionek...
-
SPOTY RADOMSKIE
Czekaj, zaraz Ci napiszę. Dobra, zmykam już. Do jutra.
-
SPOTY RADOMSKIE
A bo Ty byś chciał tylko pinkiego i pinkiego. Tak to nie umiem dbać o Ciebie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Musimy dbać o Ciebie, bo jesteś naszą maskotką spotową.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oki oki, też się zwijam, bo oczy mi siadają. Na dobranoc ciekawa reklama: No to dobranoc.
-
SPOTY RADOMSKIE
Z pejczykiem na Ozia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzięki za odwiedziny. Przyjedź kiedyś na spota.
-
SPOTY RADOMSKIE
Na chwilkę - tak przejazdem.
-
SPOTY RADOMSKIE
OT Moja Ania po piątkowym spocie powiedziała, żebyśmy zmienili sobie miejsce, bo te beemki nam wiochę robią.
-
SPOTY RADOMSKIE
Może czekałem na jakąś niunię.
-
SPOTY RADOMSKIE
Się znaczy ginekolog? No to się nie dziw, że nie znam Twojego ojca.
-
SPOTY RADOMSKIE
A czym się Twój ojciec zajmuje?
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak mnie zaprosiłeś na NK. Ja nie pamiętam akwarium - to chyba nie byłem ja.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak się dowiedziałem jakie masz nazwisko to mi się przypomniało, że znam takiego Jacka. Miło wspominam czasy przedszkola - pamiętam, że Jacek był niezłym wariatem - kochał się w Milence i pisał jej liściki. Pozdrów Jacka - nie liczę na to, że mnie będzie pamiętał, ale może...
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiesz - dziś to jestem pijany, ale po takim zaproszeniu to muszę się któregoś dnia wybrać do Ciebie na te truskawki. Kupię szampana.
-
SPOTY RADOMSKIE
Osz karwa, no właśnie tam chodziłem. Tylko że jak ja byłem w 4 grupie to Ty jeszcze leżakowałeś u "maluchów".
-
SPOTY RADOMSKIE
Kuwa, ale świat jest mały - z Jackiem chodziłem do przedszkola.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, czy Ty masz brata - Jacka??
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie zaczynaj pogrywać z Oziem, bo zacznie Cię straszyć Pinkim.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak nie jak TAK.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kolega był, mówi, że przez cały czas grał se w Fife na komórce i prowadzący pod koniec go opierdolił za to, że nie słucha. Oziu, ja już nie mam do Ciebie siły. Ja to nie chcę wiedzieć co Ci się śni po nocach.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie widziałem go nigdy, więc pozwalam sobie mówić mu po imieniu - tak jak Ty.
-
SPOTY RADOMSKIE
No ale po Królowej??