Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Pewnie dziewczyny.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, nie ma problemu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak jebniemy pare flaszek to parkiet sam się ułoży.
-
SPOTY RADOMSKIE
A właściwie to o co Ci chodzi?? Nie chce Ci się czekać, czy Cię nie będzie na spocie?? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
No wreszcie. :> Zapraszamy, będziemy czekać. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Nic nic. Mam pewien deal w Wawie, fajnie jakbym ok. 16:00 tam dotarł, ale nie martw się - to nie jest mus, więc nikogo nie mam zamiaru poganiać.
-
SPOTY RADOMSKIE
a jeszcze cos musze zapytac. Bryniu, do ktorej przewidujesz byc w Ulezu? Da rade zrobic tak, zebym ok. 16.00 byl w Wawie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobranoc dzieci. Oziu, dobranoc. PS. Chyba już wiem gdzie mieszka Twój przyjaciel..
-
SPOTY RADOMSKIE
Zdjęcie Twojego przyjaciela??
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiec kto ma urodziny 25 grudnia?? Które to dildo macie?? No nie mów, że to drugie?? :szok:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, kiedy Twoja kobieta ma urodziny??
-
SPOTY RADOMSKIE
- Spociki w Kielcach
Hmm, jesteśmy blisko porozumienia. Jutro na na spocie zarzucę temat i będziemy myśleć. Mowa o 5 czerwca, tak?- SPOTY RADOMSKIE
Zachęcam do oddania głosu: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_maj_najladniesze_zdjecie_a4_na_forum_glosujemy_eliminacje-t67124.525.html Aha, gdybym mógł to zagłosowałbym na freona...- SPOTY RADOMSKIE
GG nie działa..- SPOTY RADOMSKIE
A powiedz mi komu mam się chwalić jak nie wam? Bryniu, do Ciebie mam 10 km. Jariko jak na pierwszy raz to dawał radę. Mówi tylko, że go boli... aajś, nie będę mówił co, bo Ozix zaraz se coś dośpiewa. Z resztą mnie też to coś boli. Od siodełka oczywiście. Zaliczkę wpłacam jutro, bo teraz mam zablokowane konto.- SPOTY RADOMSKIE
Witajcie dzieci. Dziś zrobiłem 28 km.- SPOTY RADOMSKIE
Mój tabor ogarnie temat. Idę na rower.- SPOTY RADOMSKIE
Kol mi bejbe na komóra, można zaliczyć jakiego spota, bo akurat jadę na miasto. Ale UWAGA, bez bzykania.- SPOTY RADOMSKIE
A właściwie to czemu nie?? Przecież Ty się nie masz czego wstydzić. Też bym coś oszamał, ale to najlepiej wieczorem... Póki co idę na kanapki. "Głosuj na listę 8, będziesz jadł kanapki z łososiem".- SPOTY RADOMSKIE
Jeszcze lepiej - ja przeczytałem "z Kielcami można się bzyknąć".- SPOTY RADOMSKIE
Jest też plan, żeby pojechać do KIELC. http://www.a4-klub.pl/smf/swietokrzyskie/odp_spociki_w_kielcach-t17637.0.html;new To wszystko kwestia ustawienia kolejności w naszym grafiku.- Spociki w Kielcach
W następny piątek robimy grila, więc to my możemy Was zaprosić... A jak u Was z kolejnymi piątkami?- SPOTY RADOMSKIE
Mam propozycję na następnego spota po grilu u Kovala: Może wyskoczymy wszyscy na basen? Np. do wuja do Kozienic na rułe. Później możemy się posilić, np. w TEXASie.- SPOTY RADOMSKIE
Jak najbardziej Bryniu. :th: Nawet ja tak przeczytałem jak czytałem cały tekst w poszukiwaniu błędów. - Spociki w Kielcach