Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
a wy znow o tylku ozixa. wuju, my nie pijemy w kazdy piatek wiec spokojnie. Nastepny spot bezalkoholowy.
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, swoj chlop jestes. Nam tez bylo milo Cie poznac. Musisz przyjezdzac regularnie. mcm, najlepiej to wywal te zdjecia. : D
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm, o ku*wa, mam nadzieję, że tylko ja widziałem te zdjęcia... A tego filmiku jeszcze nie otwieram, bo się boję...
-
SPOTY RADOMSKIE
Oho, coś dużego wtłacza mi się do skrzynki mailowej - to chyba zdjęcia od mcma.
-
SPOTY RADOMSKIE
Policja była - na czarneckiego na wysokości Selgrosa wysuszyli nas, a co najlepsze z lewego pasa nas ściągnęli (dwupasmówka). Na szczęście Jariko wykazał się dobrym bajerem i pojechaliśmy dalej bez mandatu. A tego ile osób siedziało z tyłu to i tak nikt nie widział, bo są czarne szyby.
-
SPOTY RADOMSKIE
Właśnie minąłem Zwoleń. Pędzimy do szkoły na 11:00... tzn. do bufetu na śniadanie. Dziewczyny, mam moralniaka... że nie zostałem na to śniadanie. Jariko, spisałeś się wczoraj.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, wytłumacz mi jak to się stało, że wcześniej o tym nie pomyślałem...
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie stresuj się, ja nawet nie wiedziałem co się stało - Cytryna dała radę i jest w nienaruszonym stanie. :th: Mnie i tak było wszystko jedno, bo byłem zdrowo rozmiękczony. :gwizdanie: Dziewczyny, zróbcie mi śniadanko. Właśnie jadę do Lublina - dobrze, że nie pali słońce, bo nie mamy klimy. Nie ma to jak siedzeć sobie na miejscu pasendżera i popijać kubusia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Trochę się boję, no ale ok - PW.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cholera, myślę, że nie..
-
SPOTY RADOMSKIE
wieczor kox, wszyscy sie spisali. Mam tylko prosbe do tych, ktorzy robili zdjecia - ogarnijcie sie zanim cokolwiek opublikujecie. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
nie ma to jak zimne mleko z rana. Mam nadzieje, ze moje gardło to wytrzyma. Nie wiem jak to nazwac, czy to kac czy po prostu jestem jeszcze pijany, ale droga do kuchni po to mleko byla bardzo ciezka. Oczywiscie glupi nie jestem i karton mleka przynioslem sobie do lozka. Cholera, ciezko mi. Zaraz ide do wanny. Lublin czeka.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Czekam na kierowcę, się znaczy na Jarka.. [br]Dopisany: 15 Maj 2009, 18:31_________________________________________________odzim, szofera masz? Jakby coś to się odzywaj - możemy podjechać po Ciebie.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Spokojnie, na 20:00 dojedziesz. Z resztą wygląda na to, że i ja dopiero na 20:00 dotrę, możę toszkę wcześniej. Mam nadzieję, że ktoś z Was będzie wcześniej, bo nie mamy rezerwacji i trzeba zająć stolik. BTW właśnie zrobiłem 15 km rowerem. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Myślę, że on by z tym nie miał problemów. Przydałoby mu się raczej coś na ostudzenie emocji.
-
SPOTY RADOMSKIE
A szofera też będziesz miał??
-
SPOTY RADOMSKIE
wujek, będziesz dzisiaj?
-
SPOTY RADOMSKIE
O właśnie, a kto wtedy wyłożył gotówę??
-
SPOTY RADOMSKIE
Z Kovalem dzisiaj gadałem - przyjedzie samochodem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Gadałem dziś z Jarkiem - mówił, że dziś nie może przyjmować alkoholu, w związku z tym będzie kierowcą. Przyjedziemy Passatem albo moim Cytronetem - jak będzie trzeba to porozwozimy ludzi. BTW ciekawe co z Adrianem się dzieje.
-
SPOTY RADOMSKIE
Racja. Jadę po rower.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nikt nic nie pisze? No i dobrze. To chociaż zajmę się czymś pożytecznym.
-
SPOTY RADOMSKIE
sluchajcie, pomysl z lapami we fregacie jest niezly. Ciekawe tylko co na to ochrona jak zaczniemy ryc ze smiechu.