Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy Radom ma szansę odzyskać status miasta wojewódzkiego? http://radom.bloog.pl/?ticaid=6e55a
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali S4, nie wiem czy zachorowałem przez małżeństwo, ale na pewno to małżeństwo pomaga mi przetrwać chorobę, bo żona mi zrobiła śniadanie, dała leki i później ma mi jeszcze coś przynieść, więc chyba nie jest źle. wuju, fajny filmik. Jaką kamerą filmujesz?
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie ma to jak grypsko i leżenie w domu. Grypa całkowicie powaliła mnie na łopatki. Właściwie to sam nie wiem czy to grypa, bo to chyba zebrały się wszystkie, wcześniej niedoleczone choróbska. Umieram...
-
SPOTY RADOMSKIE
Zakład Roberta Gryglickiego na Południu, ul. Gębarzewska 17A. Polecam.
-
SPOTY RADOMSKIE
Da się, pod warunkiem, że płacisz tylko za to, co wypijesz.
-
SPOTY RADOMSKIE
O maaaasz! ---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- Otóż to.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tu są tylko tacy Hmm, ja myślałem, że wy tam wszyscy ze Złotej pochodzicie..
-
SPOTY RADOMSKIE
To jest myśl! Co prawda wódki weselnej nie mam, bo była wyliczona co do butelki, ale na wódkę barową możemy skoczyć. Co ekipa robi w majówkę? ---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Fiat UNO 1.0 fire
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć wszystkim. Słyszeliście, że Tomek wziął ślub? Haha.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa. Miałem też Merola do sprzedania i wczoraj go opyliłem: http://allegro.pl/mercedes-308d-doka-skrzynia-ladunkowa-91-r-i2249978899.html Po prostu zmiana taboru, hehe.
-
SPOTY RADOMSKIE
Trafic do sprzedania: http://allegro.pl/show_item.php?item=2249983488
-
SPOTY RADOMSKIE
Wszystko jest do ustalenia, ale zwykle spotykamy się w piątki o godz. 19:00 na Wernera/Mireckiego przy dawnej Fregacie. No chyba że będzie brzydka pogoda to możemy się spotkać w Galerii Słonecznej. To co, komu pasuje ten piątek? Może jakieś piwko?
-
SPOTY RADOMSKIE
Kiedyś spotykaliśmy się co piątek. Później przyszedł kryzys, rozebrali Fregatę i teraz spocimy tylko po wcześniejszym umówieniu się na forum. To co ludziska, spot w piątek??
-
SPOTY RADOMSKIE
wchodzisz w operacje-> ogólne ustawienia->pozostałe opcje i zaznaczasz :Zaawansowany edytor WYSIWYG Thanks. mokom, pewnie że jadę..
-
SPOTY RADOMSKIE
Gdzie są emotki?? :-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pytam, bo bardzo możliwe, że będę miał przyjemność poznać właścicielkę w sądzie i chciałbym się czegoś dowiedzieć o przeciwniku..
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam działkę w Tymienicy Starej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To znasz czy nie? Nie jestem z Inspekcji. To jest jakaś wporzo restauracja? A może znasz właściciela?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć ludziska, :!: Czy zna ktoś restaurację VALADIER na ul. Łowickiej w Wawie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Chłopy, potrzebuje kupić 4 oponki do osobówki. Gdzie to najlepiej pojechać?
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć ludzie. Jestem tu pierwszy raz po remoncie. Działo się coś ciekawego, bo nie chce mi się czytać? ---------- Post added at 15:45 ---------- Previous post was at 15:31 ---------- Pojadłem pojadłem. Dzięki za nawigację. Fajny lokal i dobre jedzenie. <th>
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja malowałem u niego 3 samochody - wyszły jak zawsze super.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja też dzisiaj dorwałem 4x4 swojej mamuśki, hłe hłe.
-
SPOTY RADOMSKIE
No tak, stolica.. hehe.