Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
sp***rzaj dziadu. Będę po 19:00
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany, kto mi naprawi passata b5? Wywala bezpiecznik od modułu komfortu. Teraz też nie ma kierunkowskazów..
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak myślałem. Dowiesz się w swoim czasie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zastanawiasz się skąd to wiem? Czy już się zorientowałeś??
-
SPOTY RADOMSKIE
Marcel, a co to się stało z lewym przednim błotnikiem w twojej A4?? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Marcel, dopiero teraz zaczynasz jeździć na spoty A4?? :gwizdanie:
-
Spoty LRY - odwołane
Nie chcę nikogo fatygować. Po prostu auto dosyć charakterystyczne i pomyślałem, że może ktoś z was zna właściciela..
-
Spoty LRY - odwołane
Witam panowie, Czy ktoś z was zna samochód Audi A8, 2003 r. 3.7 V8 z okolic Ryk, a dokładnie Radzyń Podlaski. Niżej wstawiam link do allegro: http://allegro.pl/audi-a8-d3-3-7-280ps-dvd-navi-tv-mega-okazja-i1485990534.html Jakby ktoś znał właściciela i stan auta to byłbym bardzo wdzięczny za jakieś info. Pozdr Pany.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, dzięki za odwiedziny wczoraj. Fajna ta twoja Asia.
-
SPOTY RADOMSKIE
No dobra, ale ojczulek już nie może patrzeć na ten samochód.
-
SPOTY RADOMSKIE
W sobotę mam imprezę, więc nie.
-
SPOTY RADOMSKIE
kudłaty, ty leszczu, mam se szukać innego lakiernika?
-
SPOTY RADOMSKIE
Rano jadę se w góry na narty, hy hy hy. :kox:
-
SPOTY RADOMSKIE
Który samochód masz na myśli?
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju na wiosnę znowu coś wymyśli i nie przyjedzie.
-
SPOTY RADOMSKIE
A jak ten nowy bolid??
-
SPOTY RADOMSKIE
Brat ford czy cuś takiego..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja opony będę zmieniał około kwietnia, dlatego pytam czy teraz czy np. w kwietniu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale to już? Dopóki nie kupię nowych opon to starych nie oddam.
-
SPOTY RADOMSKIE
No ja chyba będę w cytrynie zmieniał, ale moje stare opony są nieźle podjechane, więc nie wiem czy je będziesz chciał.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
A przenocujesz wszystkich??
-
SPOTY RADOMSKIE
No to weź wyznacz jakiś termin, to może ktoś przyjedzie, a tak to nie wiadomo jak..
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Znów muszę zmienić termin parapetu..