Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Robię parapet dla sąsiadów. Ale urwał.
-
SPOTY RADOMSKIE
Przejeżdżałem i nic nie widziałem, tylko jakieś Polonezy i Alfy..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale ja też robiłem nic, że jeszcze bardziej robić nic to mi się nie chciało..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja się dziś wyleguję przed tv. Lampy sam se powieszę. Taaaa
-
SPOTY RADOMSKIE
Pomoże mi któryś przy wieszaniu lamp i takich tam?? :>
-
Audio w łazience
Fajnym rozwiązaniem mogą być głośniki w podwieszanym suficie podłączone do sprzętu grającego, np. w salonie. Głosiki włączane, np. razem z zapalaniem światła, lub osobnym przyciskiem. A jak nie to może poszukaj kabiny prysznicowej z radiem..
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, pamiętam jak wujo dał mi się przejechać swoim szurakiem.. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Morcin, to teraz chyba przyjedziesz na spota, co??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
No właśnie - ten na rowerze to byłem ja.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak się postarasz to wrócą.. Poka beeme. Kiedy przyjedziesz?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Jakiś flimun się tam do miniaka włamuje.. [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 17:57_________________________________________________Jadę dziś na spota. Kogo tam zastanę??
-
SPOTY RADOMSKIE
Kudłaty, przyjedź tą eMą w piątek to poupalamy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czego gwizdata?
-
SPOTY RADOMSKIE
ALE URWAŁ! Domina nie znalazłem... Dzięki wszystkim za przybycie, a tych, których nie było przepraszam za zaproszenie w ostatniej chwili..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale z was podc**jaszczyki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć ludziska. :kox:
-
SPOTY RADOMSKIE
a po co nie wiem mial sprzedawać w wakacje O maasz, nie pamiętam tych postów.. Pewnie pijany byłem. :>
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, szykuje auto na lato, więc nie wiem czy w zimę pojeździmy.. No ale będę się starał ją szybko skończyć.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak Tomaszku..ja to się ścigam z myślami Wariaty.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jarek jest dyrektorem zarządzającym.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry ludziska. To wy się ścigacie na publicznych drogach?
-
SPOTY RADOMSKIE
sprzedales ;D? NIE! Po prostu jest nowa osoba odpowiedzialna za remont..