Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
No, ładny zestawik naciot. To pewnie Ty im pucujesz te wszystkie fury??
-
SPOTY RADOMSKIE
On tylko zawsze straszy, a i tak nigdy nie przyjeżdża. Naciot jeden.
-
SPOTY RADOMSKIE
naciot, już się nie mogę doczekać kiedy przyjedziesz na spota A4 klubu. Nie ma to jak pośmiać się z "nowych".
-
SPOTY RADOMSKIE
Niektórzy mają urlop, wszystko jest ok. Wujo niech zrobi grupowe mycie samochodów to się z niego pośmiejemy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Przyjedź i moją wypucuj.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja się pewnie zjawię. Jarek pewnie też.
-
SPOTY RADOMSKIE
WOW, niezły typek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kudłaty to solidna firma. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Wujo to jest niezły przech*j.
-
SPOTY RADOMSKIE
No więc wuju, chcesz być "na" czy "po"??
-
SPOTY RADOMSKIE
Naciot. :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Niesła lala, tylko jak tym jeździć??
-
SPOTY RADOMSKIE
Hehe, Gosia też mnie za to opieprzyła.
-
Czym myjecie swoje auta?
Zawsze jak myłem auto w dobrej myjni to później zaczynał padać deszcz, a więc teraz jeżdżę tylko na automaty i średnio co 2-3 miesiące na dobrą myjnię na komplet.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zdjęcia z niedzielnej imprezy: http://picasaweb.google.pl/tomaszust/DriftOpen2010TorRakietowaWrocAw?authkey=Gv1sRgCJ79jKmpx4vj_QE&feat=directlink# Było tam trochę fajnych zdzirek.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Szykujemy Ci robotę..
-
SPOTY RADOMSKIE
Dokładnie. Oczywiście widzieliśmy worki z piaskiem, ale akurat tam gdzie przejeżdżaliśmy to nie było żadnego podtopienia. Pogoda nam dopisała, impreza fajna - mam kilku faworytów, ale o tym może wieczorem..
-
SPOTY RADOMSKIE
Byliśmy, widzieliśmy, jesteśmy wykończeni.. Zdjęcia.. na pewno nie dziś. Dobranoc..
-
SPOTY RADOMSKIE
Jedziemy z Jarkiem do Wrocławia pomóc budować wały.. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, nie chce mi się z tobą gadać.
-
Spoty wrocławskie
Jadąc normalną trasą to ul. Rakietową mam na drugim końcu Wrocławia i to mnie najbardziej przeraża, tym bardziej, że mogą być korasy przez te powodzie. No ale ok, pojadę normalnie. Dzięki. :th:
-
Spoty wrocławskie
Witam, jak tam sytuacja we Wrocławiu? Podobno wał w którymś miejscu puścił?? Jutro chcę jechać na tor na Rakietową. Jadę z Radomia i mam dwie opcje - albo normalną drogą i później przewalać się przez cały Wroc na Rakietową, albo jechać od Katowic autobaną. Druga opcja sporo dłuższa, ale może będzie szybciej, jak wam się wydaje? Czy przez te sytuacje z powodziami Wroc bardzo się korkuje?? Z góry dziękuję za odp.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Przyjechałem tylko po to, żeby zobaczyć tą Twoją Audicę, a tu d*pa. :>