Treść opublikowana przez Szefcio
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jedyne słuszne Bixenon:D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja zamontowałem od Qwerty soczewy od B8 jak chcesz zobaczyć to musimy się na SPOTA ugadać;D
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
no to super, właśnie o to mi chodziło... bo będzie druga próba, oby tym razem się nie skończyło jak ostatnio....
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Czyli te piny do których podałeś wcześniej link pasują do MCE kostka 32 pin? No dokładnie zresztą kolega wyżej napisał to samo:P ---------- Post dopisany at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ---------- ja mam taki wyłącznik clh i drl 8E1 919 094 D 5PR. Do tego ori wyłącznik świateł bez funkcji auto i nie mam lusterka fotochromatycznego. czyli zgodnie z tą rozpiską: Rozpiska wiązki dla włącznika CLH: Pin 4 – iluminacja (połączenie z MCE, kostka 32-pin/18) [czarno/niebieski] Pin 5 – masa włącznika i iluminacji [brązowy] Pin 7 – aktywacja CLH (połączenie z MCE, kostka 32-pin/24) [biały] Pin 8 – iluminacja (połączenie z MCE, kostka 32-pin/18) [czarno/niebieski] mogę uruchomić u siebie CLH? czy nie będzie to działać? MCE mam odpowiedni w wersji HIGH.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
No i super że działasz. Ja przy okazji też się upewniłem że piny do MCE (oczywiście 32 pinowej kostki) mi podejdą))
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Z tego co szukałem, to wydaje mnie się że do MCE są potrzebne następujące piny: KONEKTOR PIN ZENSKI F063 0,2-0,5mm2 VW AUDI ME MQS (3653640335) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ale organoleptycznie nie mogę tego potwierdzić- czysta teoria. Najlepiej niech się wypowie ktoś kto już miał większe doświadczenie w tym temacie.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
taaa... nie wiem czemu nie działało podłączyłem wszystko dobrze.. także na razie dam sobie spokój albo na jakimś spocie oganrie się temat z kimś kto już montował CLH. zobaczymy ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ---------- zastanawiam się czy może w tej kostce 32 pinowej w MCE kabelki, które wkładałem nie zrobiły jakiegoś zwarcia, bo nie miałem pinów do tej kostki... to jest jedyne sensowne wyjaśnienie dlaczego tak się stało a nie inaczej.... ---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ---------- Także gdyby ktoś miał jakiegoś linka gdzie można nabyć takie piny to poproszę o PW;-P
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Już po temacie pojechałem do mechanika podłączył pod kompa i w samym Mce były 2 błędy- jeden to brak napięcia w MCE-nie wiem co mogło być przyczyną w każdym razie mechanik poodpinał kostki z MCE jeszcze raz posprawdzał bezpieczniki i po tym zabiegu dało się usunąć błąd potem kilka kolejnych i wszystko działa tak jak powinno. tyle że wyleczyłem się z CLH....
-
Zonk...
Dziś próbowałem podłączyć CLH do mojej B6 zgodnie z opisem: Rozpiska wiązki dla włącznika CLH: Pin 4 – iluminacja (połączenie z MCE, kostka 32-pin/18) [czarno/niebieski] Pin 5 – masa włącznika i iluminacji [brązowy] Pin 7 – aktywacja CLH (połączenie z MCE, kostka 32-pin/24) [biały] Pin 8 – iluminacja (połączenie z MCE, kostka 32-pin/18) [czarno/niebieski] Zamiast udanego CLH nie działają mi żadne światła, na liczniku pali się kontrolka z ESP, a z świec mruga... samochód odpala normalnie. nie da się włączyc ani jednego światła stop, pozycyjne mijania drogowe, nic nie działa.... Czy szlag trafił MCE a może tylko trzeba go zresetować na kompie??? Proszę o Pomoc. ---------- Post dopisany 25-10-2013 at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany 24-10-2013 at 18:22 ---------- Temat do zamknięcia, byłem u mechanika na kompie wyskoczyło kilka błędów w tym 2 MCE jeden z nich to brak zasilania MCE. po odłączeniu kostek i sprawdzeniu bezpieczników (wszystko było ok) błędy dało się skasować i wszystko działa normalnie. szkoda że nikt się nie wypowiedział....
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Wczoraj próbowałem podłączyć CLH do mojej B6 zgodnie z opisem: Rozpiska wiązki dla włącznika CLH: Pin 4 – iluminacja (połączenie z MCE, kostka 32-pin/18) [czarno/niebieski] Pin 5 – masa włącznika i iluminacji [brązowy] Pin 7 – aktywacja CLH (połączenie z MCE, kostka 32-pin/24) [biały] Pin 8 – iluminacja (połączenie z MCE, kostka 32-pin/18) [czarno/niebieski] Zamiast udanego CLH nie działają mi żadne światła, na liczniku pali się kontrolka z ESP, a z świec mruga... samochód odpala normalnie. nie da się włączyc ani jednego światła stop, pozycyjne mijania drogowe, kierunkowskazy nic nie działa.... podłączyłem wszystko tak jak w opisie wyżej bez lusterka fotochromowego i bez kodowania, nie wiem co jest grane, bo nawet po zdemontowaniu CLH dalej nic nie świeci. Czy szlag trafił MCE a może tylko trzeba go zresetować na kompie (skasować błędy)??? Proszę o Pomoc. ---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ---------- Moj MCE to 8E0 907 279 F a wyłacznik świateł 8E0 941 531 A Dodam że masę tj brązowy kabelek wziąłem z pinu nr 10 z wyłącznika świateł...
-
Malowanie felg na opolszczyznie
A napiszcie adres tego zioma.... albo chociaż nr tel.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja proponuje niedziele za tydz. tj.:28.04.13r. godzinki popoludniowe i by można było grilla sobie zrobić
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Duo...
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Me too. Musze konczyć Pozdro Jakcoś ustalicie to daj Arek mi znać i masz pozdro od K.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
no no chciałem napisać prawie jak moja:-P A ja smigales o siebie na glownejCie przylukalem
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
HAHAHAHAH;-P Siema Arek:-)))) Widzialem Cie dzis ale NIuia z daleka się swieciła w slońcu....
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
no to ile ludzi będzie???? Pany dawać pisać bo mało czasu do jutra....
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Firma ROKOR. Trzeba wjechać przez główną bramę na zakład. Facet znany w okolicy, piaskuje również fele.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
ja do 16 nie dam rady.... ale do 17 będe.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Panowie nie bać się tylko śmiało przyjeżdżać!!! Wstęp wolny;-P
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
to ja i Arek też sie zameldujemy;-D ---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ---------- Godz 20 parking podziemny Odrzańskie Ogrody. Na bank!!!!!
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Arek też jest chętny to ile nas jest 3,4?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jak dla mnie to 19 dziś w K-K galeria parking podziemny. Mogę być:-))) to jak będzie coś z tego???
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
Jakoś się nie spodziewałem tłumów;-P
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
Propozycja moja to dziś godzina 21:30 Kino Helios Opole seans filmu "Looper" a później krótki spot:-D Ja będę na 10000000000% Pozdrawiam:))))