Treść opublikowana przez Michaloo24
-
[B5 AJM] Dodane Logi Dynamiczne.Prosze o analize calości logów.
Dodałem na nowo logi, prosze o diagnoze.
-
[B5 AJM] Dodane Logi Dynamiczne.Prosze o analize calości logów.
Ta płyta ma duzo tam róznych folderów itp a program to "VW Tool."
-
[B5 AJM] Dodane Logi Dynamiczne.Prosze o analize calości logów.
Kupiłem kabel a wraz z nim była płyta z programem. Tyle co juz naściagałem Vag Com'ow to zaden niechce mi chulać pod Viste,a jak działa to nie można zrobić wszystkich logów bo chce aby skontaktować sie z autorem itd. A co są źle zrobione ?
-
[B5 AJM] Dodane Logi Dynamiczne.Prosze o analize calości logów.
Dobra Panowie kij z tą kontrolką. na vag'u nie mam błędów także mnie ona nie interesuje. Bardziej martwie sie tymi logami czy są ok czy nie. bo to spalanie jest nieciekawe.
-
[B5 AJM] Dodane Logi Dynamiczne.Prosze o analize calości logów.
Co do kontrolki to wogole mi sie nie zapala nawet po przekreceniu stacyjki. A spalanie to oscyluje w granicach 11,5 :shocked:z zadko kiedy włączona klimą
-
[B5 AJM] Dodane Logi Dynamiczne.Prosze o analize calości logów.
Witam wszystkich. Czy jak podepne pod VAG'a autko to czy mozna sie dowiedzieć dlaczego wiecej pali paliwa? Zrobiłem logi i mam nadzieje że dobrze. statyczne Grupy: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48209.html Grupy: 007,013,018 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48210.html Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48211.html BS Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48212.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48213.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48214.html Dynamiczne Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48577.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48578.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48579.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48580.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48581.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48582.html Wszystkie logi zrobione. Mam nadzieje że dobrze i teraz się dowiem czemu mi dużo pali bajury. Czekam na opinie.
-
[B5 AJM] Nowe logi.prosze o analize. Czy VAG da odp na temat duzego spalania?
ja tam sie nie bede sprzeczał ale troche to dziwne ze podali ktorys z tam pomiarow od 3 tys na 3 biegu tak wiec zrobilem. a z tego co zamiescilem nie idzie nic wywnioskować ???
-
[B5 AJM] Nowe logi.prosze o analize. Czy VAG da odp na temat duzego spalania?
tak było w tym programie. a co nie moga byc od 3tys ? nie wszystkie robilem od 3 tys
-
[B5 AJM] Nowe logi.prosze o analize. Czy VAG da odp na temat duzego spalania?
Dodałem nowe logi tak wiec czekam na rozeznanie
-
[B5 AJM] Nowe logi.prosze o analize. Czy VAG da odp na temat duzego spalania?
Witam wszystkich. Tak jak w temacie. Czy jak podepne pod VAG'a autko to czy mozna sie dowiedzieć dlaczego wiecej pali paliwa? Jesli tak to prosze mi powiedzieć jakie logi zrobić? I jeszcze jedno pytanie na temat kontrolki Check Engine. Po przekręceniu zapłonu powinna się zapalić i po chwili zgasnąć? ( u mnie w ogole sie nie zapala ) Dzięki i pozdrawiam. Brakuje tylko dynamicznych ale to musze poprosić kolege, bo samemu wiecie ze cieko. Czy do zdiagnozowania tego wiekszego spalania bedą potrzebne dane z innych bloków?
-
[B5 AJM] Ile kilometrów na baku
A o co chodzi z tymi dawkami bo nie bardzo rozumiem? Wtrysk paliwa ? No a mi na 27 litrach od zyda do zyda (wiem że to nie dokładny pomiar ale mniej wiecej moze byc zblizony) to zrobiłem 230 :( az sie załamałem. Nie wiem czym może byc spowodowane takie duze spalanie.
-
[B5 AJM] Nagły brak porządnego przyspieszenia :(
Dzieki chlopoaki za podpowiedzi. zaraz jak zalozylem temat poszedłem jeszcze raz zobaczyc samochod i okazało sie ze taki malutki weżyk spadł. wszystko juz jest
-
[B5 AJM] Nagły brak porządnego przyspieszenia :(
Witam wszystkich. mam problem i to dosc powazny. wczoraj probowałem wymienic termostat i czujnik temperatury płynu chlodzącego i dzisiaj auto w ogole nie ma przspieszenia pedał w podłoge a ono wogole nie jedzie, pomalu sie rozpedza odkrecłem rure za zdzerzakiem od IC i czujnik co idzie na rurze do ERG. nie kopci na zaden kolor. nie wiem co to moze być :(
-
Wałbrzych
ja od niedawno jestem posiadaczem a4 i milo by bylo poznac nowych znajomych
-
[B5 AJM] Czy termostat ma wpływ na zwiększenie spalania??
Sporo naczytałem watków na forum i juz mi sie miesza wszystko. na klimatronicu na kanale 49 pokazuje temeprature cieczy a na 51 temperature silnika? Jesli tak jest to na 49 mam praktycznie to samo co na wskaźniku +/- 5 stopni a na 51 mam 90 stopni jeśli już trochę przejadę drogi. Czujnik temperatury cieczy jest to ten co znajduje się miedzy zderzakiem a chłodnicą? Chyba wymienie go wraz z termostatem zeby nie robić podwójnej roboty.
-
[B5 AJM] Czy termostat ma wpływ na zwiększenie spalania??
według klimatronica to na bloku silnika jesli dobrze pisze kanał 51 mam 90 stopni a na 49 pokoazuje mi prawie tak samo jak na wskażniku. no nic bedzie trzeba tak jak koledzy mowią wymienic termostat, i zalać pod korek i wtedy się okaże jak wygląda sprawa ze spalaniem.mimo to dzieki za pomoc
-
[B5 AJM] Czy termostat ma wpływ na zwiększenie spalania??
Witam. Posiadam Avanta AJM w automacie i wydaje mi sie ze cos duzo pali ... Jak zapalił mi się zyd to zalałem 27 litrów wskoczylo tyci za polową i teraz wskaznik dochodzi mi do 1 białej kreski a ja mam dopiero przejechane 170 km. Wiem że lepiej by bylo zalać pod korek i przejechać 100km ale samo to wydaje mi sie dość dziwne, gdyż chyba siadł mi termostat bo nie trzyma mi nawet w jezdzie po mieście 90stopni. Może macie jakieś sugestie co do tego tematu.
-
[ALL B5] Podłączenie gniazda haka do elektryki auta
No jest tak jak mowisz ale napierw trzeba załozyć hak podpiać elektryke i wtedy na przeglad oni daja jakies chyba zaswiadczenie i ztym do wydziału komunikacji zeby wbili w dowod.
-
[ALL B5] Podłączenie gniazda haka do elektryki auta
Witam. Mam pewien problem. Kupiłem sobie hak holowniczy do przyczepki i postanowilem go sam zamontować. Z montażem samego haka sądze ze nie bedzie problemu natomiast niebardzo wiem gdzie podlączyć gniazdo :( Czy ktoś z forum zakładał i podlączam sam lub może wie co i jak zrobić będę bardzo wdzieczny. Pozdrówka
-
[B5 AJM] B5 AJM Diesel + Tip-Tronic :) Zwyczajna A4 a cieszy :)
Juz wszystko jasne .... Staram się nie popełniać błędów, ale cóż zdarza się. Już wszystko jest ok
-
[B5 AJM] B5 AJM Diesel + Tip-Tronic :) Zwyczajna A4 a cieszy :)
Czemu kłują w oko?? Co z nimi nie tak? Weisz jakos nie obyty jeszcze jestem w tych sprawach itp.
-
[B5 AJM] Wskaźnik temperatury chłodzenia.
Aha. No czytając Wasze odpowiedzi to jednak termostat do wymiany będzie. Dzięki za info
-
[B5 AJM] B5 AJM Diesel + Tip-Tronic :) Zwyczajna A4 a cieszy :)
Nie miałem przekonania co do automata tak jak moja narzeczona, ale trafił mi sie taki egzemplarz i zaczyna mi się coraz bardziej podoba jazda z takim rozwiązaniem. :>
-
[B5 AJM] B5 AJM Diesel + Tip-Tronic :) Zwyczajna A4 a cieszy :)
Witam wszystki raz jeszcze posiadaczy Audiczek Zakupiłem 04.04.2011 br. Audiczke na prezentowanych zdjęciach. Rocznik 2000, oznaczenie silnika AJM. Na wyposarzeniu ma elektryczne szyby z przodu immo klimatronic 4xpp halogeny W sumie to taki standard, ale jestem bardzo zadowolony bo to moje 3 autko a 1 z silnikiem diesla Skrzynia automat z Tip-Tronikiem (Moejej kobiecie z dnia na dzien coraz bardziej podoba sie jazda z ta skrzynia i mnie rowniez gdzy automatem jezdzilem że tak powiem z doskoku ) W Planach jakie mam dotyczące tego auta to: Przyciemnienie szyb Zmiana koł wraz ogumieniem na 17" Zastanawiam się nad ciemnymi lub jasnymi felgami. Jesli nie bedzie mi psaowac to moze zawias -30mm ale to kwestia zastanowienia czujniki parkowania tył i może jakies dodatki wewnatrz auta i więcej mi do szczescia nie potrzeba I zbiegiem czasu moze przyjda jakies jescze mody. I jeszcze z czasem dodam więcej zdjec bo dzis moim Wave zrobilem zdjecia tak na szybko Pozdrowienia dla klubowiczow i dolnoślązaków :)
-
Wałbrzych
Witam kolegów sasiadów posiadaczy audiczek :D