Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michaloo24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michaloo24

  1. ale w automacie raczej ciezko jest zejsc poniezej 7 w miescie na PD. mi bynajmniej pali 9 +/- 1l zalezy jak noga lezy chyba ze ktos jezdzi jak emeryt, ale to wiadomo z czym to sie z biegiem czasu wiaze.
  2. Witam. tak jak w temacie. poszukuje takie cos do swojego auta http://moto.allegro.pl/audi-a4-lift-2000r-oslona-lewarka-biegow-i1855227171.html z tym ze to jest od 2,5 a ja mam 1,9 i nie wiem czy pasuje chodzi mi o ta kosc co tam jest. chyba ze moze ktos ma dostep do uzywki bo na allegro znalazłem tylka tą. chyba ze nie ma znaczenia 2,5 czy 1,9 to kupie z tej aukcji.
  3. szczęściarz. Not o daj znać czy odczuwalna różnica w jeździe. A jakie były przyczyny czyszczenia turbo? Auto smiga o niebo lepiej, bardziej sie zbiera. a czyściłem ze wzgledu przez pojawiajace sie coraz bardziej tryby awaryjne.
  4. a co to sa te "szklanki"?? ja tak bardzo sie nie znam na tych określeniach.
  5. a co dolegało ?? u mnie łapało tryb awaryjny jak na przez dluzszy czas jechałem np na 3 i 3,5 tys obrotów a ostatnio juz zaczynalo przy 3 łapać. ja osobiscie wyczyściłem turbo i pojechałem na przejazdzke to bylo git, kreci elegancko. bede musial tylko ponownie logi zrobic i sie upewni czy wszystko jest juz ok.
  6. Nie wiem czy dobrze powiem, ale tez sprawa rozchodzi sie o immo, trzeba by ten nowy chyba kodowac pod twoj klucz ale nie mam 100% pewnosci.
  7. Ja u Siebie wczoraj wyciagałem turbo. Taz mam AJM. jest bawienia sie co nie miara, ale nie odkrecałem kolektora ssacego tylko wydechowy i jak odejdzie poza "granice" ssacego normalnie odkreciłem ta srube od turbiny. mi rozpolowienie zajelo 5 min. nwet niczym nie lałem zadnym WD40 i ogolnie jak powiedział kolega Ynos, nie jest zle. z kanałem byloby lepiej. ja jestem po czuszczeniu zostalo mi tylko zlozyc auto i zobaczyc jak smiga samochod.
  8. Michaloo24 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Ja tez jestem chetny na jakis spot. jest tu w regionie duzo osob z forum, to by mozna sie spotkać.
  9. a idzie dostac to gdzies taniej, jakis zamiennik?
  10. Witam posiadam taki numer ktory jest na weżu i chcialbym go wymienic. Stad moje pytanie ile on kosztuje w ASO i czy jest jakis zamiennik? oto numer 8d0121101ad
  11. zle pamietasz ... nie loguje sie 004 BS a to przepraszam za moj blad.
  12. a z tego co pamietam to w PD nie loguje sie tej grupy.
  13. ja swój jak kupiłem w kwietniu br. to na blacie bylo 198tys ale jak znalazłem ksiazke serwisowa to ostatni wpis byl jakis rok temu i miala 255. licznik chyba krecony ale z autem nie mam zadnych problemow, zero kopcenia itd, jedynie chyba turbo do czyszczenia, a reszta git :) jestem zadowolony
  14. Jesli dobrze rozumiem to pomaranczowa kropka zaznaczyłem owa chlodniczke spalin, a powiedzcie mi co zrobić z tymi dwoma gumowymi wezami co do niej dochodza. tam jest plyn chlodzący to jak ja wywale to sie wyleje. te weze tez zaslepic ?
  15. jest tego duzo na forum.ale ogolnie z tego co pisza tutaj inni to wiecej korzysci dla silnika.
  16. ja posiadam duzo roznych specyfikow z firmy loctite do silnikow sylikony pasty oraz kleje do zabezpieczenia gwintow kleje dwu skladnikowe to tak poza tematem. ja chyba na weekend wezme sie za egr
  17. a ktore to ta chlodniczka spalin? wiesz dopiero dzieki forum zdobywam wieksza wiedze motoryzacyjna i tak jeszcze nie jestem obyty. a to wiesz jak sie robi? gdzie w Vagu trzeba wejsc itd.
  18. To mam wywalić rurke ta co zaznaczyłem zielona kropka i zaślepic otwory pod numerami 3 i 2 ? Kolego olovski a mozesz pokazać jak masz to u siebie zamontowane ??
  19. Czyli mam rozumiec ze raczej nie bardzo w miejscu nr jeden? moze ty zaprpoponujesz dobre rozwiazanie? a pisali na forum ze jak sie wywali calkiem EGR to siada z tego co dobrze pamietam na dwumas chyba.
  20. no to sobie najpierw wyczyszcze tego EGR i jego okolice a potem zaslepie ten wezyk.mam nadzieje ze tak bedzie dobrze:) moze ktos inny ma jeszcze jakis pomysl.
  21. a nie bedzie to mialo zlego wplyeu na ta klape gaszacą czy jak to tam się zwie. a czym mozna to zaślepić ?
  22. Witam szanownych kolegow. Tak jak w temacie. Przedstawiam zdjecie mojego EGR i zaznaczylem 3 miejsca w ktorych wydaje mi sie ze mozna go zaslepic ale nie wiem ktore bedzie najlepsze. miejsce nr 2 to znajduje sie za ta czarna "gruszka" nie pamietam jak to po fachowemu sie nazywa. Dzieki za wszelkie info. oto zdj:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.