Treść opublikowana przez Michaloo24
-
[B5 AJM] Nieprawdopodobnie duże spalanie wg FIS
ale w automacie raczej ciezko jest zejsc poniezej 7 w miescie na PD. mi bynajmniej pali 9 +/- 1l zalezy jak noga lezy chyba ze ktos jezdzi jak emeryt, ale to wiadomo z czym to sie z biegiem czasu wiaze.
-
[ALL B5] Jaki jest koszt tej czesci w serwisie?
Wysłałem na PW.
-
[ALL B5] Jaki jest koszt tej czesci w serwisie?
Witam. tak jak w temacie. poszukuje takie cos do swojego auta http://moto.allegro.pl/audi-a4-lift-2000r-oslona-lewarka-biegow-i1855227171.html z tym ze to jest od 2,5 a ja mam 1,9 i nie wiem czy pasuje chodzi mi o ta kosc co tam jest. chyba ze moze ktos ma dostep do uzywki bo na allegro znalazłem tylka tą. chyba ze nie ma znaczenia 2,5 czy 1,9 to kupie z tej aukcji.
-
[B5 AJM] Wykręcenie EGR i Turbo
szczęściarz. Not o daj znać czy odczuwalna różnica w jeździe. A jakie były przyczyny czyszczenia turbo? Auto smiga o niebo lepiej, bardziej sie zbiera. a czyściłem ze wzgledu przez pojawiajace sie coraz bardziej tryby awaryjne.
-
[B5 AJM] Głośna praca silnika z rana
a co to sa te "szklanki"?? ja tak bardzo sie nie znam na tych określeniach.
-
[B5 AFN] Problem odłącza turbo i wchodzi w tryb awaryjny
a co dolegało ?? u mnie łapało tryb awaryjny jak na przez dluzszy czas jechałem np na 3 i 3,5 tys obrotów a ostatnio juz zaczynalo przy 3 łapać. ja osobiscie wyczyściłem turbo i pojechałem na przejazdzke to bylo git, kreci elegancko. bede musial tylko ponownie logi zrobic i sie upewni czy wszystko jest juz ok.
-
[ALL B5] Wskażniki - jak sprawdzić czy będą pasowały.
Nie wiem czy dobrze powiem, ale tez sprawa rozchodzi sie o immo, trzeba by ten nowy chyba kodowac pod twoj klucz ale nie mam 100% pewnosci.
-
[B5 AJM] Wykręcenie EGR i Turbo
Ja u Siebie wczoraj wyciagałem turbo. Taz mam AJM. jest bawienia sie co nie miara, ale nie odkrecałem kolektora ssacego tylko wydechowy i jak odejdzie poza "granice" ssacego normalnie odkreciłem ta srube od turbiny. mi rozpolowienie zajelo 5 min. nwet niczym nie lałem zadnym WD40 i ogolnie jak powiedział kolega Ynos, nie jest zle. z kanałem byloby lepiej. ja jestem po czuszczeniu zostalo mi tylko zlozyc auto i zobaczyc jak smiga samochod.
-
Wałbrzych
Ja tez jestem chetny na jakis spot. jest tu w regionie duzo osob z forum, to by mozna sie spotkać.
-
[B5 AJM] Pytanie o wąż płynu chlodniczego.
a idzie dostac to gdzies taniej, jakis zamiennik?
-
[B5 AJM] Pytanie o wąż płynu chlodniczego.
Witam posiadam taki numer ktory jest na weżu i chcialbym go wymienic. Stad moje pytanie ile on kosztuje w ASO i czy jest jakis zamiennik? oto numer 8d0121101ad
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
zle pamietasz ... nie loguje sie 004 BS a to przepraszam za moj blad.
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
a z tego co pamietam to w PD nie loguje sie tej grupy.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
ja swój jak kupiłem w kwietniu br. to na blacie bylo 198tys ale jak znalazłem ksiazke serwisowa to ostatni wpis byl jakis rok temu i miala 255. licznik chyba krecony ale z autem nie mam zadnych problemow, zero kopcenia itd, jedynie chyba turbo do czyszczenia, a reszta git :) jestem zadowolony
-
[B5 AJM] Zaślepienie EGR. W ktorym miejscu najlepiej? Foto.
a no to dobrze wiedziec.
-
[B5 AJM] Zaślepienie EGR. W ktorym miejscu najlepiej? Foto.
Jesli dobrze rozumiem to pomaranczowa kropka zaznaczyłem owa chlodniczke spalin, a powiedzcie mi co zrobić z tymi dwoma gumowymi wezami co do niej dochodza. tam jest plyn chlodzący to jak ja wywale to sie wyleje. te weze tez zaslepic ?
-
[B5 AJM] Zaślepienie EGR. W ktorym miejscu najlepiej? Foto.
jest tego duzo na forum.ale ogolnie z tego co pisza tutaj inni to wiecej korzysci dla silnika.
-
[B5 AJM] Zaślepienie EGR. W ktorym miejscu najlepiej? Foto.
a jaki tam jest gwint ?
-
[B5 AJM] Zaślepienie EGR. W ktorym miejscu najlepiej? Foto.
ja posiadam duzo roznych specyfikow z firmy loctite do silnikow sylikony pasty oraz kleje do zabezpieczenia gwintow kleje dwu skladnikowe to tak poza tematem. ja chyba na weekend wezme sie za egr
-
[B5 AJM] Zaślepienie EGR. W ktorym miejscu najlepiej? Foto.
a ktore to ta chlodniczka spalin? wiesz dopiero dzieki forum zdobywam wieksza wiedze motoryzacyjna i tak jeszcze nie jestem obyty. a to wiesz jak sie robi? gdzie w Vagu trzeba wejsc itd.
-
[B5 AJM] Zaślepienie EGR. W ktorym miejscu najlepiej? Foto.
To mam wywalić rurke ta co zaznaczyłem zielona kropka i zaślepic otwory pod numerami 3 i 2 ? Kolego olovski a mozesz pokazać jak masz to u siebie zamontowane ??
-
[B5 AJM] Zaślepienie EGR. W ktorym miejscu najlepiej? Foto.
Czyli mam rozumiec ze raczej nie bardzo w miejscu nr jeden? moze ty zaprpoponujesz dobre rozwiazanie? a pisali na forum ze jak sie wywali calkiem EGR to siada z tego co dobrze pamietam na dwumas chyba.
-
[B5 AJM] Zaślepienie EGR. W ktorym miejscu najlepiej? Foto.
no to sobie najpierw wyczyszcze tego EGR i jego okolice a potem zaslepie ten wezyk.mam nadzieje ze tak bedzie dobrze:) moze ktos inny ma jeszcze jakis pomysl.
-
[B5 AJM] Zaślepienie EGR. W ktorym miejscu najlepiej? Foto.
a nie bedzie to mialo zlego wplyeu na ta klape gaszacą czy jak to tam się zwie. a czym mozna to zaślepić ?
-
[B5 AJM] Zaślepienie EGR. W ktorym miejscu najlepiej? Foto.
Witam szanownych kolegow. Tak jak w temacie. Przedstawiam zdjecie mojego EGR i zaznaczylem 3 miejsca w ktorych wydaje mi sie ze mozna go zaslepic ale nie wiem ktore bedzie najlepsze. miejsce nr 2 to znajduje sie za ta czarna "gruszka" nie pamietam jak to po fachowemu sie nazywa. Dzieki za wszelkie info. oto zdj: