Treść opublikowana przez K2
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
w jakim terminie spokojnie wyrobił by się w tydzień tylko ze niestety brakło mu skory i musiałem troszkę dłużej czekać ale podejrzewam ze tydzień wystarczy na b5 [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 14:49_________________________________________________No i dziś zawitały kratki Poliftowe podświetlane [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 21:32_________________________________________________Fotki po Obszyciu Etap I :
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wiec możne zbiórka od 14.30 i czekamy do 15.00 po czym o 15.01 wyruszamy ????
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
jak ci piszczy to przy montażu zakup kawałek węza na springi to zabezpieczy springi przed korozja i innymi nieprzyjemnymi dźwiękami. JA tak zrobię przy gwincie jak już go kupie a naprawdę znaczeni zmniejsza korodowanie spring udowodnione w 2 audi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ale po co się wpisywać wpisujesz się jak chcesz być na całym zlocie i korzystać z noclegu itp a tak wpaść to chyba każdy możne oczywiście po umieszczeniu opłaty na bramce Tak mi sie wydaje
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no właśnie tez myślę jakie zapisy przecież wpadamy na kilka godzin a nie na nockę ja będę na 80% ale ustalmy wszystko wcześniej o której gdzie i do której czekamy na spóźnialskich
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
się zobaczy na 80% będę a te 20 to : 10 baba 10 pogoda :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
w podpisie mam obrazek kliknij i lukaj jutro jak będzie pogoda zrobię foty ale nie zapowiada się dziś tez się nie dało to grzebałem nad kratkami z polifta. oczywiście odniosłem sukces wszystko pięknie świeci
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
trochę przecież z niego kapie wosk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wiec będziesz musiał sprzedać swoja i kupić next motobike z tablica dawca Ps audi A4 dla prawdziwych maniaków nigdy nie będzie starym autem wiec Panowie możne 12.06 spotkamy się wczesnej powiedzmy o 16 i pojedziemy na ten zlot VW co wy na to ???
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jeden bo więcej nie omawialiśmy się nie chciałem jechać całkiem zielony do NS wiec zaproponowałem małe spotkanie u nas możne kiedyś jak coś wymyśle i znajdę więcej chętnych to zaczniemy spoty w gorlicach ale to MOZE kiedys w końcu doczekalem się prawie całej tapicerki prócz ręcznego (I etap)
-
[ALL B5] Błąd 532 poduchy
Witam wiem ze na forum są tematy o tym błędzie ale w żadnym z nich nie ma opisu podobnego jak u mnie wiec tak podpinając światło stopu przypadkiem zwarłem + i - i wywaliło bezpiecznik , nie wiedziałem który to wiec wycia galem po kolei wszystkie znalazłem wymieniłem go wszystko cacy po czym odpaliłem autko i kontrolka od AIRBAG zaczęła świecić ciągłym światłem podjechałem do kolegi z VAG i pokazało następujące błędy 532 - baterii lub uziemienie (nie odłączałem aku ) 65535 oba błędy w poduszkach nie da się ich skasować nie wiem czemu dzień wcześniej kolega kasował podobne błędy w Oktawi i wszystko poszło jak splata a przy kasacji wyskakuje błąd cóż z jakimś kanałem ktoś wie ocb??? za zainteresowanie i rady [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 23:38_________________________________________________nikt nic nie doradzi?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no coraz lepiej a mnie wyśmiali jak wrzuciłem foto 3 ludków z 1 spotkania u nas a tak na serio to ja wpadnę możne na kolejny chyba 12 wypadnie wyszły małe przeróbki u tapicera
-
[ALL B5] Audi S4
piękny kolor nie mogę się napatrzeć
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
ok poczekaj jutro wrzucę foty całego auta w środku jadę dziś po tylna kanapkę i jutro foty namiary dam na pw wieczorem
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
tak 1200 za fotele ,kanapę tył boczki + mieszek i gałka zmiany biegów
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
poczekaj na efekt II etapu
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
a nie 288 tylko przód został tył wymieniłem już a na przód zosatalem lekko oszukany bo zamiast 288 było 278 nawet nie wiem do czego idzie takie 278
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
ok dzięki
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
myślę ze II etap około 15 będzie zakończony za III jeszcze nie usłyszałem Ceny
-
[B5 AJM] Stuk przy odpalaniu
czytałem kolego zobacz ze od początku pisze w tym temacie i na temat poluzowanego kola tez odp wiec nie twierdz bezsensownie ze nie czytałem jak co 3 wypowiedz jest moja P.S w tym przypadku to nie wina łożysk ze stuka , pozwól ze przetoczę kawałek twojej wypowiedzi "Przeczytaj cały wątek od początku, to zrozumiesz co mają łożyska do stukania" akurat do takich takiego stukania na postoju łożyska nie maja nic do luzów kola tak czekamy na wynik co było przyczyna tego stukotu
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
znacie taka firmę jak KAMOKA warte są coś te tarcze czy raczej nie polecacie tego ????
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
będzie MEGA jak skończę już będzie fajnie po 2 etapie narzazie jest inaczej
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
zależy I etap to 1200 PLN
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
no w sumie moglem zrobić, zrobie kilka po 1 etapie [br]Dopisany: 24 Maj 2011, 21:31_________________________________________________1 fotki tylko przód niestety i boczki jutro będzie etap I obszycia skończony zostanie zamontowana tylna kanapa więcej foto będzie w temacie -----> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=195273.75 lub kliknij na obrazek w podpisie
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
ciężko coś dorwać ori w dobrej cenie ale poczekamy zobaczymy możne wyrwę coś na Ebay [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 20:51_________________________________________________Oto kilka fotek na szybko z I etapu obszywania wnętrza :gwizdanie: