Treść opublikowana przez kasku22
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja widze wszyscy na zimowe sie szykuja a ja dopiero wczoraj letnie kupilem
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
starszy starszy ale w chooooj mocniejszy po tyn filmiku tez mnie na białe naszło
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
i sie zaczelo :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
no z tym akurat ciezko u ciebie
-
[ALL B5] Moja A4
popieram a ogolnie wieksza fela i w droge
-
[B5 AGB] Która fota do kalendarza na październik ???
1
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
caly czy jakis wynalazek?
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
no mam go prysnietego na na kawalku blachy w cieniu sie ladnie mieni na taki dziwny fiolet [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 22:33_________________________________________________
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
mowilem odrazu ze ci wystarczy ale ty masz co 3godz inne pomysly wiec panowie nie sluchajcie go bo zima dluga
-
[B5 AGB] Kosiniak S4 Powered By MRMotors
to m3 poszlo w inne rece?
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
jeszcze nie dostales?chyba zaraz zrezygnuje z tego goscia z forum bo tydzien ci juz wysyla!!!
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
juz jest wystarczy wlozycz do auta :> ale to jak odbiore od nosba najpierw tego to mu zostawie nastepnego
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 11:57_________________________________________________ dlatego juz z rok jest na aukcji.od kiedy ja zaczolem skladac to zadnego prawego progu nie bylo lewy sie trafil.co prawda to kompletu na nastepnego rsa brakuje mi juz tylko tylnych cwiar(ale raczej sie nie trafia)i prawego progu reszta jest w garazu
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
nie sadze ze taki pikus wez znjdz progi i np przedni prawy blotnik :gwizdanie:
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
no mam nadzieje ze za mniej wiecej 1.5-2tyg juz wyjedzie.troche sie biedna nastala w krzakach na swoja kolej
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
no napewno musi coś polepic, ale bedzie kolejna piekna sztuka , kolor wybrany? wybrany wybrany Sepangblau Perleffekt z RS6
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
tym juz sie zajmie blacharz ale z tego co wiem to musi byc zywica zrobione[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 23:33_________________________________________________nie wiem czy tirami wiem ze jedno jeszcze napewno sie takie u niego zjawi bo mam je pod domem i prawie wszystkie graty do niego
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
pewnie ze tak co to za rs bez zderzaka od rsa
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
a choooj wie napewno ulep
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
tak wygladala w pon wieczorem przed odjzdem do blacharzo/malarza cos pieknego
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
czy lepiej to nie wiem napewno bardziej kolorowo hehe ale juz sobie pojechal jak wroci bedzie godnie reprezentował rodzine ulepow z nosb garage
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
ale lipaaaaaaaaaa panie
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
silnik to najmniejszy problem
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Jakbys widzial gdzies do B5 cwiary dawaj znac napewno ci dadza jak sami pewnie szukaja zreszta jeszcze mi tez jedne potrzebne :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
chyba najlepszego ulepa :>