Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kasku22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kasku22

  1. ja widze wszyscy na zimowe sie szykuja a ja dopiero wczoraj letnie kupilem
  2. starszy starszy ale w chooooj mocniejszy po tyn filmiku tez mnie na białe naszło
  3. i sie zaczelo :gwizdanie:
  4. no z tym akurat ciezko u ciebie
  5. popieram a ogolnie wieksza fela i w droge
  6. no mam go prysnietego na na kawalku blachy w cieniu sie ladnie mieni na taki dziwny fiolet [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 22:33_________________________________________________
  7. mowilem odrazu ze ci wystarczy ale ty masz co 3godz inne pomysly wiec panowie nie sluchajcie go bo zima dluga
  8. to m3 poszlo w inne rece?
  9. jeszcze nie dostales?chyba zaraz zrezygnuje z tego goscia z forum bo tydzien ci juz wysyla!!!
  10. juz jest wystarczy wlozycz do auta :> ale to jak odbiore od nosba najpierw tego to mu zostawie nastepnego
  11. [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 11:57_________________________________________________ dlatego juz z rok jest na aukcji.od kiedy ja zaczolem skladac to zadnego prawego progu nie bylo lewy sie trafil.co prawda to kompletu na nastepnego rsa brakuje mi juz tylko tylnych cwiar(ale raczej sie nie trafia)i prawego progu reszta jest w garazu
  12. nie sadze ze taki pikus wez znjdz progi i np przedni prawy blotnik :gwizdanie:
  13. no mam nadzieje ze za mniej wiecej 1.5-2tyg juz wyjedzie.troche sie biedna nastala w krzakach na swoja kolej
  14. no napewno musi coś polepic, ale bedzie kolejna piekna sztuka , kolor wybrany? wybrany wybrany Sepangblau Perleffekt z RS6
  15. tym juz sie zajmie blacharz ale z tego co wiem to musi byc zywica zrobione[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 23:33_________________________________________________nie wiem czy tirami wiem ze jedno jeszcze napewno sie takie u niego zjawi bo mam je pod domem i prawie wszystkie graty do niego
  16. pewnie ze tak co to za rs bez zderzaka od rsa
  17. tak wygladala w pon wieczorem przed odjzdem do blacharzo/malarza cos pieknego
  18. czy lepiej to nie wiem napewno bardziej kolorowo hehe ale juz sobie pojechal jak wroci bedzie godnie reprezentował rodzine ulepow z nosb garage
  19. ale lipaaaaaaaaaa panie
  20. silnik to najmniejszy problem
  21. Jakbys widzial gdzies do B5 cwiary dawaj znac napewno ci dadza jak sami pewnie szukaja zreszta jeszcze mi tez jedne potrzebne :gwizdanie:
  22. chyba najlepszego ulepa :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.