Treść opublikowana przez Okruchos
-
Brak nawiewu na szybe
silniczek od klap nawala.... kup sobie na allegro, tylko dokladnie spr numery i tak jak kolega napisał, od stumienia powietrza szyba-srodek-nogi jest silniczek z niebieska dzwignia
-
Cieknąca pompa paliwa
Przecież damian81Z podeslal ci watek...
-
Co ile wymiana rozrządu w AFN-ie.
kurde a mi mechanik mowil ze smialo 90 tys mozna przelatac.... rolki INA, pasek Conti
-
Rejestrator Trasy
No i stałem sie posiadaczem rejestratora Wybor padl na MiVue 358 i jestem zadowolony na maksa. Jakość ekstra Tylko tuz po kupnie zalecam kupno karty najlepiej 10 klasa 32 GB Hula az milo
-
Szorowanie hamulca pomocy.
Ja tez to przerabiałem u siebie dodatkowo po czyszczeniu wsadzilem nowe klocki i problem zniknał zapoznaj sie z tym watkiem: http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/klocek-hamuje-calej-tarczy-255595/
-
Szorowanie hamulca pomocy.
Dawaj te foty bo nie widać
-
Wymiana uszczelki pompy wtryskowej
O kluczu w kształcie trojkata nie zapomnij
-
Wymiana uszczelki pompy wtryskowej
Na spokojnie wymieniaj, dopiero jakbyś wymieniał dwie uszczelki, rownież ta pod nastawnikiem to trzeba dawke ustawiac. Może sie zdarzyc tak ze po wymianie górnej po jakims czasie zacznie puszczac dolna, tak przynajmniej było u mnie
-
Sylwester 2013/2014
najlepszego !!!
-
Dziwne odgłosy spod maski. Napinacz, pasek czy sprzęgiełko (video)
w sobote się pewnie za to zabiore, na razie mlyn w robocie :/ i nie mam nawet czasu zajrzeć pod maske ---------- Post dopisany 16-12-2013 at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany 15-12-2013 at 10:53 ---------- aha jeszcze jedno pytanie??? wisko też może tek piszczeć na zimnym czy je wykluczyc od razu
-
Dziwne odgłosy spod maski. Napinacz, pasek czy sprzęgiełko (video)
Nie używamy dużych liter(oznaczają krzyk). Zauważyłem że po zapaleniu lamp przycichło obstawiałbym napinacz dostał większe obciążenie i przycichł.To moja opinia warto go sprawdzić tak jak kolega wyżej napisał. ---------- Post dopisany 11-12-2013 at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany 10-12-2013 at 18:11 ---------- Tak po przemyśleniach to nie alternator ?? bo rozrząd słychac jak coś dupnie konkretnie,te lampy załączone nie dają mi spokoju obciążenie na systemie.Tylko co konkretnie,napinacz można sprawdzić,jednak co z napięciem z alternatora vag wyjaśni wszystko(prawie)taka mała uwaga:) Ładowanie w ok 14V, altek miał generalny remont... Rano tak jakby im wiecej prądu potzreba tym głośniej piszczy... Dlatego sie zastanawiam czy altekk czy napinacz.... Może własnie iwekszy pobor prady i zaczyna sie slizgac rolka napinajaca???? No wlasnie filmik nagrywany tel i jest tak ze jak zapale lampy, ogrzewanie tylnej szyby i lampy to piszczy glosniej (moze na filmiku to slabo slychac bo piski wchodza na inne tony )
-
Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?
A to nie jest przypadkiem jakaś marka własna Castoramy????
-
Dziwne odgłosy spod maski. Napinacz, pasek czy sprzęgiełko (video)
dźwiek dochodzi moim zdaniem z obiegu dużego paska a nie tego od klimy...
-
Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?
Ja mam zestaw Yato bodajże 94 el. Juz drugi rok służy zacnie. Klucze używam do wszelkich robotek przy Audiczce ale naprawde jakosciowo sa super...
-
Dziwne odgłosy spod maski. Napinacz, pasek czy sprzęgiełko (video)
Witam Pojawiły sie ostatnio dziwne odglosy spod maski. Najgłośniej jest rano jak jest zimno.. Zauważyłem że dzwiek nasila sie jak włacze światła podgrzewanie tylnej szyby - jak gdyby im wiecej odbiorników prądu tym gorzej... Po rozgrzaniu silnika to jest po ok 30 minutowej jezdzie problemu nie ma... Poniżej załączam filmik.... Co może byc przyczyna????? Altek miał remont 2 lata temu (generalny- łozyska, sprzęgiełko, itd) Pasek wymieniony wtedy tez na nowy firmy Gates Na razie obstawiam ze to napinacz i pasek. Gorzej tylko jak wymienie i problem nadal będzie.. Jakieś sprawdzone sposoby na jednoznaczną diagnozę?????
-
Jakie amory
Mam z tyłu juz prawie 3 lata kayabe, 50 tys km i wszystko ok
-
Jaka chlodnica wody !!!???
przez neta
-
Jaka chlodnica wody !!!???
Do etki tez zagladałem sprawa polega na tym ze o chlodnice o które pytałem sparwa wyglada tak: 632x398x32 ma dwie szybkozlaczki Katalog nissena podaje nr 60299 ale jak dzwoniłem po sprzedawcach to mowia ze to model na dwie szybkozlaczki 632x414x32 ma jedna na dole a na gorze zwykłe przylacze na opaske :/ i taka podejrzewam mi potrzeba no ale etka podaje wysokość 398 sam juz nie wiem chyba zostanie rozebranie przodu i dopiero zamowienie :/ ---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ---------- Znqalazłem taka , wg katalogu jest od 1Z ale chyba powinna pasować??????
-
Jaka chlodnica wody !!!???
A więc do afn-a 632x398x32 czy 632x414x32 ??? ---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ---------- sorry ale bez zdjęcia zderzaka, wysokości nijak sie nie da zmierzyc :/
-
Jaka chlodnica wody !!!???
A u mnie wlasnie na gorze jest scisniete cybantem normalnie dlatego juz sie gubie, katalogi podaja dwie szubkozlaczki a fizycznie wyglada na to ze mam jedna.... I wez tu badz mądry :/ ---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:25 ---------- Tutaj foty: gorny wąż: Uploaded with ImageShack.us Dolny wąż: Uploaded with ImageShack.us
-
Jaka chlodnica wody !!!???
Witam Mam problem z doborem chlodnicy do swej audiczki. Pacjent to: Audi A4 Avant 1996r, 1,9 tdi, 110 KM, skrzynia manual, z klimatyzacja Chce zamowic przez neta bo ceny duzo nizsze. chciałbym aby bez problemu pasowała zeby dwa razy auta nie rozbierać. I tu spotkałem sie z czyms takim jak chlodnica z jedna szybkozłączką i z dwiema???? na moje oko chyba jedna ale katalog np Nissena podaje juz model do mnie jako ten z dwiema W zadnym katalogu nie znalazlem jedniznacznej odp, nawet etka podaje multum rozwiazan heheh ktos wymieniał chlodnicę w AFN-ie???? Jakie numery powinna mieć?????
-
Konto Inteligo znika kasa !
Jakie to smieszne, ze powiadomienia o transakcjach dochodza z opoznieniem, bo trwa restrukturyzacja bankowego systemu a ludzie od razu ze kase z konta kradna Mam inteligo od 7 lat, zlego slowa nie powiem.... W przeciwienstwie do konta w mbanku
-
[B5 ADR] Wymiana przegubu zewnętrznego
Moze pzrerwa miedzy czujnikiem a koronka jest za duza, sprobuj docisnac czujnik....
-
[B5 ADR] Wymiana przegubu zewnętrznego
Pytanie: czy tym sposobem z odkręcaniem półosi od skrzyni da sie to zrobić bez kanału????
-
Gdzie kupie gumowy łącznik kolektora ssacego???
Zawsze może kupić czarny łącznik.... ja u siebie taki zakładałem lacznik silikonowy, lacznik samco, lacznik zbrojony, lacznik do dolotu, laczka silikonowa, zlaczka silikonowa