Treść opublikowana przez Okruchos
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
STEROWNIK C.ZAMKA DO AUDI 80 90 100 A3 A4 A6 A8 TT (3376569467) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. polecam, zakladalem u siebie i u kolegi, juz ponad rok smiga bez problemu
-
Powrót na niemieckich blachach przez polske (nie zjazdowych)
przeczytalem wasze odp juz po fakcie. Zjechalismy na tych blachach, bocznymi drogami, na obu samochodach CB zeby byc w kontakcie a szczerze to troche powalone mamy prawo zeby nie mozna bylo takim autem podrozowac po polsce, chociazby zeby mozna bylo wykupic jakies tablice tymczasowe polskie u handlarza to juz by rozwiazalo problem no nic wazne ze sie udalo
-
Powrót na niemieckich blachach przez polske (nie zjazdowych)
Witam Jutro jedziemy po autko dla znajomego. Sciagniete z niemiec, porobione wszystkie oplaty, przeglad, wykupione miesieczne ubezpieczenie problem polega na tym ze auto nie posiada zjazdowych tablic, ma stare niemieckie które sa wibite w brifie, auto wymeldowane stamtad wiec tablice maja zdarta naklejke landu. mamy do przejechania ok 120 km, co nam grozi jak zatrzyma nas policja (chcemy tego uniknac i pojedziemy bocznymi drogami) no ale jesli juz to sie stanie ????? Chcemy tym autem tylko wrocic i jak juz bedzie na miejscu kolega nast dnia leci do wydzialu komunikacji i je rejestruje. Policje da sie ugadac ze my tylko do domu chcemy wrocic bo kupilsmy auto raptem godzine temu????? ktos wracal na takich blaszkach i mial spotkanie z policja???? ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- Zapomnialem dopisac. Auto bedzie kupione w polskim komisie
-
Podgrzewane lusterko
Mylisz sie kolego, ja mam A4 z 1996 roku i juz mam podgrzewane lusterka.
-
Wymiana szczotek dmuchawy
Normalnie jaby ci nie dzialal nawiew na szybe to moze byc wina silniczka sterujacego klapa ale jesli mowisze ze klimatronik mruga to mogly sie zrobic w nim zimne luty, i brak nawiewu to ich zasluga. najlepiej by bylo podminic panel klimatronika od kogos znajomego i spr
-
Wymiana szczotek dmuchawy
Przyczyna wymiany to niedzialajacy lub zawieszajacy sie nawiew. wlaczasz na klimatronkiu nawiew i cisza, zadnego ruchu powietrza, na poczatku wystarcza pukniecie piescia od dolu w schowek i dmuchawa rusza pozniej wymiana szczotek.
-
Głośnik bose
dane z etki, napisane ze pod bose Uploaded with ImageShack.us
- Głośnik bose
-
Zaślepka/Dekiel lampy valeo zespolonej
AUDI A4 B5 95-99 DEKIELEK LAMPY VALEO (3309666249) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ---------- DEKIELEK LAMPY PRZEDNIEJ AUDI A4 B5 VALEO (3303150330) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Rolka alternatora
Ina: 535 0004 10
-
Osłona dolna TDI - Jakie firmy polecacie ?
Rowniez polecam rezaw-plast. Nie jest krucha na mrozie OSŁONA SILNIKA VW PASSAT B5,AUDI A4 B5+SPINKI (3280520926) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Piszczą hamulce ( ciekawostka) Ręce opadają.
Przypuszczam ze ozniajmiasz, a nie pytasz, bo jakby inaczej Ja to tak na oko mierzyłem bez zdejmowania alu, wiec na bank sie zgadza to co piszesz, tył jest 288 niewentylowany Kto jak kto ale dev jest specem od hamulców na tym forum...
-
Piszczą hamulce ( ciekawostka) Ręce opadają.
A może spróbuj tego: Pasta Montażowa CRC Disc Brake Quiet 100ml - AKCESORIA MONTAŻOWE | brakes.pl
-
prosze o pomoc, brak czesci !
Tak to powinno wygladac w komplecie:
-
Napięcie na pompie wtryskowej - prosze o poradę
Dokladnie, silnik ma być rozgrzany do temp roboczej napięcie na zgaszonym silniku u mnie w AFN wynosi 0,7
-
Wężyki podciśnienia - zagadka - foto
Od egr-a szedł dluzszy węzyk, wydaje mi sie ze to nie ten :/ Ten ma okolo 3 cm
-
Wężyki podciśnienia - zagadka - foto
Dziś wymieniałem wężyki podciśnienia w swojej audiczce. Po zmianie przejrzałem stare przewody i ku mojemu zdziwieniu jeden miał jakieś zgrubienie, okazało się rowniez ze był zatkany. Oto co było w środku: niestety nie pamietam dokladnie w którym miejscy byl ten wezyk. Ktoś mi może wyjasnic skad sie to tam wzięlo???? Może to element czegos??? Po wymianie wezykow przegonilem troszke autko, tak do 150, i nie wiem czy to subiektywne odczucie ale jakby sie troszke lepiej zbierał Miał ktos z czyms podobnym do czynienia????
-
nie włącza kompresora po zimie
ja przerabiałem to 2 lata temu, najpierw sie upewnij czy jest czynnik w ukladzie, jesli go nie ma kompresor sie nie zalaczy. u mnie po zimie na samym dole mialem przetarty aluminiowy przewod od klimy (wymiana przewodu, napelnienie z barwnikem zeby spr czy gdzies jeszcze ucieka i klima chodzi do dzis, tylko uzupełniam
-
[ALL B5] Czyszczenie nastawnika pompy VP37 by Lishoo
a spr na zgaszonym silniku ????? ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- Na zgaszonym powinno byc w okolicach 0,7 Na pracyjujacym jasna sprawa ze bedzie wiecej
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Z pliku który zalaczyles wnioskuje zebys kierunki podlaczyl pod kabelek "kanał" Uploaded with ImageShack.us
-
uszkodzona pompka centralnego zamka
Sprobuj na poczatek odlaczyc wezyki od pompki i zatkac je palcami, pozniej otweraj i zamykaj, jesli nic sie nie dzieje sprawdz grafitowy wirnik we wnetrzu pompki, tu jest opsane co i jak: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-wymiana-grafitowego-wirnika-module-centralnego-zamka-69024/
-
Dawka paliwa po wymianie dwóch uszczelek nastawnika
A wiec skoro sporo osób robilo to na odpalonym to i ja tak zrobie. Oczywiscie luzujac sruby delikatnie (1/3 lub 1.4 obrotu), latwiej bedzie majac na oku kompa dawke ustawic, dzieki za rady
-
Rejestrator Trasy
Zajebi..a jakość
-
Dawka paliwa po wymianie dwóch uszczelek nastawnika
Vag- iem to tylko raczej kosmetyka w ustawieniu dawki "pukając " w nastawnik możesz regulować dawkę od najmniejszej do maksa ,raczej ustaw dawkę na nastawniku bo tyle ile Ty chcesz zwiększyć sobie dawkę Vag-iem to Ci sie nie uda Rozgrzej silnik -podepnij Vag- po puść cztery śrubki nastawnika na zapalonym silniku i stuknij lekko w kierunku grodzi i kontroluj na Vagu...jak osiągniesz odpowiednią dawkę to dociągnij śrubki i po sprawia No wlasnie a moj znajmy mowil zeby lepiej nie luzowac srubek i nie stukac w nastawnik na wlaczonym silniku, moga byc jakies konsekwencje tego???
-
Dawka paliwa po wymianie dwóch uszczelek nastawnika
Witam. Wymieniałem dziś dwie uszczelki, pod dekielkiem i pod nastawnikiem. Przed wymiana dawka była 3.0 mg, po wymianie udało mi sie zejść do 4,8-5,0 pukając w nastawnik. Mam pytanie: na ile można doregulować dawke VAGiem a ile przesuwając nastawnik pukając, czy majać 4,8 moge vagien doregulowac do 3,0 - 3,2 czy tylko metada "pukania"?????