Treść opublikowana przez Okruchos
-
Nowa tarcza trze o zacisk.
O jakim luzie mowisz?? W prowadnicach chodzą ok... Tarcze BREMBO, klocki BRECK (polska dobra firma sprawdzona u ojca w Sharanie)
-
Nowa tarcza trze o zacisk.
Jarzma wyczyszczone dokładnie, niestety nie mam jak teraz foty zrobic... wyzyszczone szczególnie w miescach prowadzenia klockow jak i przy miejscach na sryby do piasty i do zacisku....
-
Nowa tarcza trze o zacisk.
Po wymianie hamulców mam problem. Tarcza trze o zacisk, wystarczy kilka razy zahamować aby rozgrzały sie hamulce i tarcza trze o zacisk. Zaniepokojny dziwnymi odgłosami rozebrałem znowu wszystko i moim oczom ukazał sie taki oto widok: Uploaded with ImageShack.us Druga strona ok. Bez zadnych problemów. Pytanie czego to może byc wina??? Czy wymiana tych elementów cos pomoze: Uploaded with ImageShack.us Czy to może być wina jarzma????? Może ktoś miał podobny problem????
-
Jaki zestaw na tył do AVANTA
Kolego a co to za firma łożysk SWAG ? Jakiś chiński odpowiednik firmy FAG ?? Heheheh chyba nazwę przekręciłem, zajrzałem w swoje papiery i faktycznie to był fag
-
Jaki zestaw na tył do AVANTA
Ja z tylu od dwoch lat mam tarcze i klocki TRW plus łożyska SWAG. Jak dlamnie spisują sie wysmienicie, klocki nie piszcza i zadnych problemow do dzis
-
[ALL B5] Jaki smar do układu hamulcowego ?
Nie bede zakladał nowego tematu wiec pytam tutaj: Czy przed załozeniem nowej tarczy na przód, piastę po wyczyszczeniu posmarować smarem miedzianym czy zakladac bez zadnego smaru na oczyszczona z rdzy i syfu piaste???? Pytam bo rozne opcje na necie widziałem
-
[B5 AFN] Żarówki w zegarach.
Kolego fiskuzz139 szukasz takich żarówek: OSRAM: 2473MFX6 http://sklep.salko.pl/produkt,50291,603,zarowka-kontr.z-trzonk.1,1W-12V-1,5mm-PCB-pomar.,-.html
-
[ALL B5] Szczypce do opasek metalowych zaciskowych
To że skręcane są łatwiejsze w montażu wiem. Tylko problem pojawia sie jak średnica jest niewielka (6-10 mm) i ta skrecana juz tak dobrze nie spelnia swej roli
-
[ALL B5] Szczypce do opasek metalowych zaciskowych
Pytanie dla niektórych na pewno banalne. Niech ktoś podrzuci linka lub foto jakimi szczypcami najlepiej zacisnąć takie opaski: http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/Galeria/399189/1#zdj2 Na foto widać że oprócz zaciskania tak jak obcęgami, opaska jest jeszcze dociśnięta "od czoła" No i może ktoś sie orientuje gdzie takie opaski najlepiej kupować Z góry dzięki za pomoc
-
Muzyka w naszych autkach
Polecam kawałeczki z tego filmu ) A tak wogole to niezła imprezka )
-
[ALL] Pobieranie filmów You tube
Spróbuj tego: http://www.ixconverter.com/
-
Muzyka w naszych autkach
[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 02:45_________________________________________________A tu cos zywszego Muttonheads feat. Eden Martin - Trust You Again (John Revox Remix)
-
[B5 AFN] klamka lewy przód numer części
wewn czy zewn???
-
[B5 AAH] uklad wydechowy
O to chodzi???? Uploaded with ImageShack.us
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- Problem z zarejestrowaniem mojego audi.
Ja np dla mniejszych stawek za OC zrobiłem ojca współwłaścicielem a przekazałem mu 10 % auta Przeszło w wydziale komunikacji bez zadnych problemów :>- Ceny paliwa marzec 2026
Białystok Statoil: ON 5,17 Pb 5,37- [ALL B5] Czym wkręcić tłoczek z tyłu przy zmianie np. klocków
Osobiscie polecam coś takiego: Uploaded with ImageShack.us Kosztowało mnie to 55 zł i zakup już dawno sie zwrócił....- Spotkane na drodze
A później jedziesz takim po śniegu i zostawiasz cztery ślady.....- [ALL B5] Problem z nawiewem (nie chce wiać na szybę)
Poczytaj tu o tym silniczku... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=13920.0 Spróbuj go najpierw rozebrać i przeczyścić...- Konkurs
- [B5 AFN] Dziwny odgłos co to może być? prosze o pomoc
Ja miałem taki dźwiek po wymianie sprzęgielka na alternatorze.. Okazało się ze stary pasek "ulezal" sie do starego sprzegileka, wymienilem na nowy pasek i wszystko ok. Po 6 tys km nadal cisza Ale dodam ze mechanik wykluczyl przy wymianie napinacz- [B5 ADR] Wymiana prawej poduszki silnika
Dużo zależy od tego jakiej firmy poduchy założyłes- [ALL B7] Zgłosić szkodę czy nie?
wgniecenie wgnieceniem, ale kolega pisze ze jest jeszcze odprysk lakieru- [B5 AHU] miska olejowa
050 103 601 - Problem z zarejestrowaniem mojego audi.