Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matibati2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matibati2

  1. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktos pewnie gore przelozyl.
  2. matibati2 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Chetnie, tym razem nie odpuszcze. Moze ta niedziela?
  3. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandrzeju pw
  4. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  5. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam 8,5 ET29, to jest na równo z błotnikami bez dynstansów, no może z przodu kapkę wystają. Przy 9J z tyłu będzie ok, z przodu troszkę będzie wystawać to jak mają 9j to będą więcej schowane do środka czy więcej będą wystawać ? zawsze mam z tym problem wydaje mi się że ta różnica 0,5J rozłoży się centralnie. U mnie na sprężynach S-line nic nie obciera Tak to wyglądało u mnie 9" et 30 z tyłu 225/35 po rolowaniu nie tarło, przód wykręcona śrubka z nadkola rolowane nadkola opona 215.35 przy skrecaniu tarło Co masz na mysli "po rolowaniu"? Poszerzaniu błotników rolką. Ile taka impreza kosztuje i jak to sie odbywa?
  6. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam 8,5 ET29, to jest na równo z błotnikami bez dynstansów, no może z przodu kapkę wystają. Przy 9J z tyłu będzie ok, z przodu troszkę będzie wystawać to jak mają 9j to będą więcej schowane do środka czy więcej będą wystawać ? zawsze mam z tym problem wydaje mi się że ta różnica 0,5J rozłoży się centralnie. U mnie na sprężynach S-line nic nie obciera Tak to wyglądało u mnie 9" et 30 z tyłu 225/35 po rolowaniu nie tarło, przód wykręcona śrubka z nadkola rolowane nadkola opona 215.35 przy skrecaniu tarło Co masz na mysli "po rolowaniu"?
  7. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  8. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jaki nr czesci tego?
  9. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Drewno
  10. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  11. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy lateo jest sciagnac przednia oslone slupka kierowcy?
  12. Aa konkretnie? Ktore parametry i jak pozmieniac? Problem rozwiazany. Nalezy uzyc wczesniejszego vcdsa np. 11.11. Ten moj jakos ma z tym problem.
  13. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  14. Aa juz wiem ze bedzirmy mieszkac blisko starego rynku, nie pamietam tylko nazwy hotelu
  15. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  16. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    uderz do mnie na pw
  17. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Glowka przeleci bez problemu. Od spodu raczki caly mechanizm zatrzasniety jest na dwoch klipsach. Podwaz je i pchnij w dol, inaczej sie polamia.
  18. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Od spodu siedzi w dwoch zatrzaskach. Podwaz je i wypchnij w dol.
  19. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  20. matibati2 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Moze w tygodniu cos zorganizujemy. Zaluje ze nie dalem rady.
  21. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  22. matibati2 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Kurcz chyba sie dzisiaj jednak nie pojawie. Wypadl mi wyjazd nagle. :bad:
  23. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  24. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co do DP polecam http://allegro.pl/katalizator-tlumik-audi-a4-19tdi-100-130-hp-200i-i4907127824.html duzo tansza alternatywa.
  25. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.