Treść opublikowana przez bartek123438
-
[B5 AFN] Moja niebieska A4
Fajny wozik, wskakuj w 17" i będzie BOMBA
-
[B5 ABC] Ja się jeszcze nie chwalilem - standard
Powiem Ci kolego, że moja wyglądała identycznie jak twoja ten sam silniczek, srebrna i też była standardowa z wyglądu i nawet blachy takie same miałem bo kupiłem ją z Mławy Pozdrawiam, bardzo dobre autko ja już śmiagam od 1,5roku :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Kocham ten wóz... :)
Wielkie dzięki kolego czegoś takiego szukałem, też mam podwójny wydech
-
[B5 AEB] Kocham ten wóz... :)
kolego mogłbyś podać link do nakładek na wydech? bo sam szukam i nic ciekawego nie znalazłem :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Kocham ten wóz... :)
o ładna sztuka, 150KM jest idealne dla A4. Pozdrawiam niezły wybór!!!
-
A6 C5 Moja perła 2,5 TDI 180 kucyków Quattro 2003 rok :)
O koledzy muszę przyznać że piękne te wasze 6-stki , sam zastanawiam się na przejście z a4 na a6 avanta 2,5tdi lub 2,4
-
[B5 AFN] Pierwsze w życiu AUDI :)
Piękne autko, ładnie utrzymane i do tego Quattro. Powiem tak, pierwsze i napewno nie ostatnie Audi
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
miałem kiedyś taki zderzak ale RIGER a nie jakaś podroba
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
Kolego tak na poważnie dam Ci radę Sorry za wcześniejszą wypowiedź ale nie mogłem się powstrzymać Rozumiem, że możesz nie mieć kasy na doprowadzenia autka do stanu "normalnego" wiec weź pojeździj trochę po parkingu pod jakimś marketem i jak ktoś Ci wymusi to wal w niego śmiało przyjedzie rzeczoznawca wyceni szkody i wymienisz sobie przod Pozdrawiam
-
[ADR 95r. 125KM] Stary ale jary
No kolego wszystko byłoby ok, gdybyś ściągnął te naklejki z tylniej klapy . Powiem Ci że się zdziwiłem ze masz przewierconą klapę do anteny cb, ja bym się na to nie odważył ;(, jak masz ok 1000zł polecam wymianę lamp autko dużo zyska na wygladzie. Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
Nareszcie najnowszy model na naszym forum AUDI CALIBRA GRATULUJE ZAKUPU PIĘKNE AUTO "jedzie calibra wygląda jak z kibla" :gwizdanie: kliknij na link on Ci wszystko wyjaśni:
-
[B5 ABC] Moje A4
Kilka dni temu założyłem Xenon 6000K niebawem fotki jak to wygląda
-
[S4 B5] Moje eS :-)
Fajne autko, też się zastanawiam w przyszłości na s4 tylko kolego ile Ci paliła seria po mieście?
-
[ALL B5] lift w 15 minut
Całe szczęście, że tego nie zamówiłem jeszcze za 900zł rzeczywiście na aukcji prezentują się lepiej ale na aucie
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Piękna
-
[B5 ABC] Moje A4
Dzięki Koledzy za miłe słowa . Jeżeli chodzi o lampy przednie zdecydowałem się na dzielone ponieważ żal mi było ciąć blachę i bawić się w przerabianie kostek a efekt jest zbliżony do lamp zespolonych i jestem bardzo zadowolony ze swojego zakupu, nic nie trzeba było przerabiać, kostki i silniczki pasują ze starych lamp podaje link do lamp przednich: http://allegro.pl/item513714735_reflektor_audi_a4_soczewka_reflektory.html (na allegro widziałem ostatnio takie same za 170zł za sztuke) do tego kierunki: http://allegro.pl/item518571557_kierunkowskaz_clear_wzor_s4_audi_a4_a_4_1994_1998.html Kierunki boczne już zamówione Koledzy nie wiecie może jaka jest średnica rury wydechowej (podwójny wydech) ?? KOLEDZY KTORE FELGI BYŚCIE WYBRALI?? SZUKAM CZEGOŚ DO 1500ZŁ 17" TE WZORY MI SIĘ NAJBARDZIEJ PODOBAJĄ: 1) 2) 3) PS: PABLO kiery Ci nie sprzedam za bardzo mi się podoba Lampki co sobie upatrzyłeś super będą wygladać do twojej czarnej niuni
-
[B5 ABC] Moje A4
Dlatego pierwsze mody już się pojawiły, Proszę o komentarze
-
[B5 ABC] Moje A4
Kolega nie rozumie dlaczego wygląd mi nie pasuje? Ponieważ nie podoba mi się totalna seria z przed liftu, trzeba coś zmienić żeby audi wyglądało godnie kolega spojrzy na miniaturkę na moim profilu, trudno jest mi przesiąść się na totalną serie
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Piękne autko gratulacje
-
[B5 ABC] Moje A4
Witam, oto moja totalnie seryjna A4 2.6 150KM udokumentowany przebieg 159tys od dwóch lat w Polsce, autem śmigam od roku, jak na-razie jest . Wyposażenie: klima, el. szyby, automatyczna skrzynka, Bose, kierownica S-LINE, licznik z FIS-em - ogolnie Tylko ten wygląd BYŁO: PO WYMIANIE LAMP: Po ostatniej wizycie doszły nowe mody: - Xenon HID 6000K - Podświetlenie tylnej blachy na biało - Klubowe ramki - Wymiana panelu w radiu Audi Concert (zniszczone przyciski) na nowy od Audi A3 - białe postojówki Ledowe - OSTATNIE AKTUALNE ZDJĘCIA Plany: - zmiana lamp przednich po lifcie lub dzielone od S4 do tego HID 6000K - zmiana tylnych lamp na ledy widziałem ciekawy wzór na allegro, mam nadzieje ze nie okaże się to "wieś tańczy wieś śpiewa" - białe podświetlenie tablicy tylnej - białe kierunki boczne - wymiana panelu w radiu Audi Concert CD, bo przyciski są strasznie zniszczone - felgi 17" od Audi wzór S4 - może zawias delikatnie w dół ale okaże się to po założeniu felg - jakieś ładne nakładki na podwojny wydech ale nie żaden "komin" - zdjęcie tylniego emblematu A4 WSZYSTKIE ZAPLANOWANE MODYFIKACJE WYKONANE UWAGA AUTO NA SPRZEDAŻ 16400TYS DO NEGOCJACJI MOŻLIWA ZAMIANA NA AUDI A8 4.2
-
Ile pali Wam gazu?
No to ja też sie wypowiem na temat mojej B5 silnik ABC 2.6 gaz w automacie w mieście na krótkich odcinkach pali dużo ok 20L natomiast w trasie przy normalnej jeździe ok 12L. Ale i tak jej nie mam zamiaru zmieniać, po prostu V6!
-
[B5 ABC] Ile oleju do skrzyni?
Koledzy ile wchodzi oleju do automatu 5 biegowego w a4 ABC (2.6L). Udało mi sie wlać 3,5 litra ale czy to nie za mało?
-
[B5 AEB] Domykanie szyb z pilota
witam, ja posiadam orginalny alarm audi w mojej B5 i czy jest mozliwosc podpiecia sie do niego i zrobic takze podnoszenie szybek? Jezeli tak to jaki kolor bedzie miał ten przewod?
-
[B5 ABC] Nie wchodzi 5 bieg w automatycznej skrzyni biegów
Witam, problem jest taki ze nie wchodzi mi 5 bieg, problem pojawił sie niespodziewanie działało wszystko ok i po odpaleniu za chwile przestało, swieca sie takze na wyswietlaczu wszystkie biegi na raz a nie sa podswietlone w zaleznosci od biegu?! Co radzicie?
-
[B5 ABC] silnik po uruchomieniu pracuje cały czas na 1500 obr/min
Witam, mam taki problem mam a4 z 96 roku z silnikiem 2.6. Po odpaleniu silnika bez wzgledu czy jest zimny czy ciepły samochod pracuje na 1500 obr/min jest to tym bardziej denerwujace bo mam skrzynie w automacie i trudno utrzymac samochod w miejscu. Prosze o jakies porady! * proszę o stosowane własciwego prefixu, dla typu silnika zamontowanego w pojedzie o który pytasz oraz precyzyjniej formułuj tematy wątków ( prefix uzupełniony, temat porpawiony) [Musashi]