Treść opublikowana przez Gacek51
-
lusterka
Ponizej 5st. napewno powinny dzialac,jesli tylna szyba grzeje to lusterka tez powinny grzac i temperatura niema tu nic do rzeczy.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Z S4 tak ,bo rozstaw jest taki jak w rs4 i jest inny,ale z 3.0tdi jest taki sam.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nic nie trzeba przerabiać,otwory pasują. Blacha z Q ma podebranie pod przegub a w ośce niema przegubu i jest bardziej dopasowana do zwrotnicy.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tylne osłony może kupić z ośki,ale nie musi ,te z Q przecież pasują. Osłony z ośki do Q nie pasują.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak,wszystko p&p, bez problemu.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Niestety inżynierowie te się uczą na błędach. Zgadza sie z tymi tarczami,ale pewnie miało to zastosowanie przy tyłach wyposażonych w tarczobębny,gdzie były nawet zaciski dwutłoczkowe np.opel.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie trzeba długo szukać,w A6 są seryjnie 345/330mm,czyli inżynierowie poszli po rozum i sami to zastosowali.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pod tył 300mm pasują na styk osłony z 288mm.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Osłony tył pod 300mm zostają,ale bardziej pomyślałbym nad 330mm,byłoby idealnie.
-
Swap/ zmiana skrzyni biegow z 5 na 6
Raczej nic z tego nie wyszło,problem z impulsatorem w skrzyni .
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ok,nie pasuje ,dzięki.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ok,dzięki ,oto mi chodziło,a tak z ciekawości to duża jest różnica,ile gdzieś brakuje.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
zacisk w B8 jest elektryczny ,dlatego byłby z A4 B7 tak ,jak pisałem wyżej ,tylko czy będzie pasował pod to jarzmo z B8
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev to pytanie raczej do ciebie,czy taki komplet na tył będzie pasował: -tarcza 300mm z A4 B8 -jarzmo z A4 B8 pod 300mm -zacisk z A4 B7 pod 288mm wiem ze był tył wentylowany 300mm,ale mi chodzi o lity.
-
Komunikat OLDRUCK - silnik nie pali - proszę o pomoc
U mnie jest ten sam problem ,tylko moge odpalić auto i tak jeżdze.Powodem może być spalony licznik.Czy u ciebie jest podświetlenie iluminacji kokpitu i słychac przekaznik od kierunków,bo u mnie tego niema.
-
kontrolka oleju,brak podswietlenia ,problemy z licznikiem.
Tylko jesli poleciała pamięc ,to wszystkie kontrolki by działały,imo pozwolił odpalic silnik,bo somochód normalnie jezdzi. Brakuje jeszcze obrotów i nie słychac przekaznika od kierunków,ale fizycznie są.
-
kontrolka oleju,brak podswietlenia ,problemy z licznikiem.
Wczoraj podłączałem się do licznika z panel od webasto,licznik odłaczony z 2 godziny lezał z boku.Po podłączeniu licznika zanim odpaliłem nie reaguje manetka,nic nie można zmienic na liczniku,nie wykazuje też otwarcie drzwi,Po odpaleniu wyskakuje błąd braku oleju,drzwi dalej nie pokazuje że otwarte,oprócz maski na którą reaguje,brak podświetlenia całej konsoli.poziom oleju jest dobry ok 3/4 bagnetu,błedów na liczniku brak,wszystkie kontrolki są poprawne a błąd oleju swieci non stop.Ręce normalnie opadają.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Ok,dzięki za potwierdzenie ale niestety ten zbiornik nie pasuje do B6 ,musiałem kupić 8E0...453AP na dwie pompy i bez osłony termicznej,ale powinien pasować bo jeszcze nie zamocowany.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Panowie mam pytanie odnośnie zbiorniczka ,wiem że do pieca pionowego wchodzi zbiornik o numerze 8E0955453AP ,ale on ma tylko wyjście pod szyby,a ja szukam pod xenon i szyby,znalazłem zbiornik pod dwie pompki i z osłoną termiczną o numerze 8E0955451AL lub AK tylko czy on podejdzie,może to ktoś potwierdzić.Podam link do aukcji z takim zbiornikiem: zbiorniczek zbiornik spryskiwaczy audi a4 8e0 (3609549213) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Jak zdemontować prędkościomierz w A4 B6?
Sruby trzymające licznik są na dole 2szt. za plastikiem między przyciskami,trzeba go wyjąc i śruby będa za nim,tak dość głęboko.Najlepiej też zdjąc osłone bezpieczników i ręką od środka sobie pomóc,na górze trzymają jeszcze rzepy.taki test tylko można VAG-iem .
-
Wyjęcie pompy i Serwa pomoc
Tam są tylko gwinty,śruby są z przodu ,w swoim opisie podałem co trzeba odkręcić zeby wyjąc servo.
-
Wyjęcie pompy i Serwa pomoc
W jakim celu chcesz wyjmować ten stelaż z pedałami?
-
Wyjęcie pompy i Serwa pomoc
Ostatnio wymieniałem servo i łatwo nie było ,ale się da.Napewno trzeba odkręcic rozpórke kielichów, wkret trzymający zbiorniczek płynu hamulcowego, śruby trzymające servo (klucz 10 torx 10-kątny) i odkręcić pedał hamulca.jeśli nic nie bedzie robione przy hamulcach to mozna wyjac servo z pompą ,droga przez męke bo ciasno jak diabli,ale się da.jeśli coś planujesz robic przy hamulcach to radze odkręcic przewody hamulcowe,znacznie ułatwia prace,tylko trzeba odpowietrzać potem.
-
Padnięte servo
Właśnie jestem po wymianie serwa,niestety musiałem kupic o takim samym numerze,bo samochód był użytkowany na codzien i był brak możliwości porównania z innymi o róznych numerach.W moim serwie była rozwalona membrana przez olej który dostał się do środka z niewiadomych przyczyn,po wymianie hamulce wróciły do normy.
-
Padnięte servo
Padło mi servo,a objawia sie to tym ze podczas hamowania pedał twardnieje jak coraz mocniej wchodzi w podłoge a na samym dole nawet podnosi się do góry,mam numer serva 8E0612105M,trudno jest je dostać,a większość też przepuszcza,ktoś moze wie czy można je podmienić na jakieś inne np.nowsze lub lepsze,moje jest z blachą aluminiowa przy mocowaniu.Spotkałem dużo serv z końcówką P tylko ciekawe czy podejdzie.