Treść opublikowana przez Gacek51
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Panowie mam pytanie,a niechce zakladac nowego watku:w swoim awx mam pompki AR,do jakiej mocy one wystarcza? . Szukam tez numeru turbiny gtb2056vk ,czy to jeden z nich 059 145 702S ?
-
[B6 AVF] Problem z xenonem
Lampa bixenon ma przetwornice z tyłu i jak patrzysz od tyłu na lampe to obok soczewki jest elektromagnes do sterowania przesłoną , a xenon ma przetwornice od dołu lampy i brak elektromagnesu , a jak ci paruje lampa to chyba masz bixenon,bo w niej woda dostaje sie przez sruby regulacji wysokosci .
-
[B6 AVF] Czym sie kierowac przy kupnie Modulu komfortu??
wymieniasz i podpinasz vaga ,jak kodowanie ci pasuje to zostawiasz a jak nie to robisz nowe kodowanie,wszystko masz opisane w tym watku: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=129290.0
-
[B6 AVF] Czym sie kierowac przy kupnie Modulu komfortu??
Jak potrzebujesz do siebie,to vagiem sprobuj sie połączyć i spisac numer modułu ,a jak nie mozna to musisz go wyciągnąć i spisać jaki masz,chyba ze planujesz coś jeszcze dorezać w przyszłosci to szukaj taki jaki potrzebujesz,na gorze tej strony masz opis modułów z opisem funkcji.
-
[ALL B6] Ksenony źle świecą
Jak to bixenon to smiało wyciagaj soczewke i sprawdz odbłyśniki,bo od nich trzeba zacząć,nic nie mozna zepsuc.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
tarcza z A8 napewno nie podejdzie p&p ,bo jest wentylowana ,a zacisk tez nie podejdzie bo jest inne mocowanie linki i trzeba byloby cos dopasowac,chce wykorzystac tylne hample w 100% dlatego sie pytam. czarny558 a ten 244 to od czego? pelne czy wentylowane?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie pytanie:czy przy przodzie 320mm z A6 tył 288mm jest dobrze dobrany? ,czy moze jest za słaby lub za mocny?,ktoś moze stosował inne srednice z tyłu i jest z nich zadowolony?,czy ktoś montowal moze 280x22 wentylowane z A8 ,jestem ciekawy jakby sie sprawowały.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ile za te aluski dałeś? 650zl
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ostatnio tez szukałem stalowek do swojej audi i nie znalazlem,bo zadna sie niemiesciła na zacisk od A6 3.0TDI ,nie chcialem stosowac zadnych dystansow i kupilem alusy od A4 Allroad 16" ET 32
-
[All Audi] Różnica między D2S a D1S
Obydwa palniki mają taką samą ogniskową i mozna je stosowac zamiennie jesli jest taka mozliwosc.
-
[B6 AVF] Ksenon na Bi ksenon
Wpisz w Allegro Laguna2 i bedziesz wiedział oco chodzi,a jak czegos takiego niema to wystarczy troche pomyslec i sobie taki kabelek zrobic.
-
[B6 AVF] Ksenon na Bi ksenon
Czyzby nie było osobnych zapłonników pod D2S,nawet w A4 B6 w xenonie starter jest na stałe z przetwornica ,a przy wymianie na przetwornice 4 i 12 pinowe stosuje sie dołączane startery na D2S pod gniazda D1S.
-
[B6 AVF] Ksenon na Bi ksenon
A dlaczego NIE ???? jesli przetwornica obsluguje palnik D1S to napewno obsluzy D2S ,to tylko kwestia okablowania i starterow,a w B6 obydwie przetwornice obsluguja D2S. Z czego wytargales te soczewki bi xenon ,bo napewno to nie sa oryginalne jak na D2S ?.
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
Uszczelnienie srub regulacji załatwia sprawe ,przetestowane na 2 kompletach lamp.
-
[B6 AWX] Przetwornica xenon
Zamien palniki miejscami i zobaczysz czy to przetwornica. Zamiast tej przetwornicy mozesz zamontowac inną Valeo ,kwestia przerobienia tylko kostki zasilajacej,bo mocowanie przetwornicy jest takie samo lub inną nowszą małych rozmiarów, mocowanie nie bedzie pasowac napewno ale pozyje napewno dluzej niz oryginalna Valeo.
-
[ALL] Zestaw xenon
Tak,bedzie pasowac to do tych przetwornic z palnikami D2S.
-
[ALL] Zestaw xenon
Tak,zarnik D1S wpinasz w ten pleciony przewod,a ta niby oprawa(statecznik,powielacz) jest do zarnikow D2S. Zasilanie przetwornicy podłączasz pod dwa grube przewody brazowy(-) i zołty (+) ,pierwsze od tego plecionego przewodu i to wystarczy do odpalenia.
-
[ALL] Zestaw xenon
Ta przetwornica nie obsluguje zarnikow D3S,na obudowie jest wybite jakie zarniki ona obsługuje D1S/R i D2S/R. Dorwałes całe kompletne wiazki lamp z wtyczkami,napewno wszystkich kabelków nie wykorzystasz,tylko od ciebie zalezy do czego i co chcesz w nich wykorzystac.
-
[ALL B6] Problem z szybami
Musiałem kiedys rozebrac drzwi i przewody trzymaly sie dosłownie na włosku,dlatego nic sie nie zdazyło zrobić.
-
[ALL B6] Problem z szybami
Zacząłbym od sprawdzenia przelotek w dzwiach czy niema przerwy w przewodach.
-
[ALL] HIDy nie zawsze się zapalają
Najlepiej jak sa 5000K,ale na tej aukcji takich niema,osobiscie brałbym 4300K,
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Dawaj Bartek te zdjecia ,bo to moze byc wiekopomna chwila
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Ja tez byłem,przywitałem sie z ekipą i do następnego spotkania.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
To jak z tym spotem w niedziele,bo moze bym sie skusił podjechać
-
[ALL B6] Moduł świateł dziennych, włącznik DRL i rozładowany aku
Wywal wszystkie diody i spróbuj takiego podłaczenia : 3- wyjscie z DRL-pin6 4- podswietlenie wlacznika swiatel Jesli zasilanie przełącznika DRL jest po stacyjce to powinno byc dobrze.