Treść opublikowana przez Gacek51
-
Zaciski S4 B9 350/330mm
Posiadam do sprzedania komplet zacisków do S4 B9 przód i tył 350/330mm po kompletnej odbudowie i malowaniu proszkowym,tylne zaciski galwanizowane elektrolitycznie. Cena 3500zł.
-
1.9 AWX brak mocy
Dzięki Kamil za odpowiedź. Normalnie tak nie było, pamiętam że ok.2200 był pełny boost,teraz łaskawie przy 3000 dopiero takie osiąga.Wczoraj zrobiłem BS grupy 4 i różnica w ciśnieniu jest poniżej 0.1 , trochę za mało, trzeba będzie wyjąć turbinę chyba i do sprzedania, znalazłem zdjęcie z ustawieniem sztangi to się sprawdzi przy okazji.
-
1.9 AWX brak mocy
Od dłuższego czasu mam problem z brakiem mocy i postanowiłem się tym wreszcie zająć,ale do rzeczy. Silnik Awx po cztpie na 186 kM i 392 NM , turbina hybryda BRD+wirnik CAHA,brak kata,FMIK ,wtryski seria , jakoś to jeżdziło do czasu kiedy padła turbina,wymiana na nową i tak przejeżdziła zime.Ostatnio wymieniłem wszystkie przewody podciśnienia i N75 zamieniłem z N18 bo EGRa tak nie mam,jest trochę lepiej ,ale szału nie ma.Na szybkiego zrobiłem logi 03,08 i 11 TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Nie, ta tarcza z Q5 jest za płytka , daj z A6 C6 i jeszcze dystans będzie potrzebny .
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Tarcze pasują , zaciski też a osłony tylne muszą być od Quatro.
-
Nie pokazuje mi się na komputerze otwarcia drzwi od pasażera z przodu i drzwi z tylu.
W dziale DIVY jest opisane jak wymienić i nr tego mikrostyku.
-
jaki gwint odpowietrzników a b6 1.8t ?
Odpowietrznik ma gwint M10x1 , a numer 0039. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Napewno 345mm lub 356mm w dobrych pieniądzach. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jeżdżę felgach Aluteca z takim Et i ten zacisk wchodzi bez problemu,nawet ten pod 320mm wchodzi z dużym zapasem. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Są zestawy na Alle w cenach podobnych do OZ ,dlatego pytałem , tylko szkoda że niema serii Xtra do S4. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ktoś zakładał ostatnio tarcze Brembo ? albo jak się mają do tarcz OZ ?. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
Serwo hamulca A4 B6
Musi być dwumembranowe, końcówka numeru może być inny , ale wygląd musi być taki sam jak masz. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
Zaciski 320/300 z B8 do B7
Tak,tarcza S4 B6/7 Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
Słaby hamulec ręczny koła tylnego
Zrób procedurę ustawienia linki ręcznego i ustaw tłoczek , powinno być lepiej. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
345 z A6 C6 a tyły 330 były opisane z 2-3 strony wstecz. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Nie. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
Swap hamulców A4/S4 B6 - serwo i pompa hamulcowa
Trzeba wiedzieć co się chce i szukać , bo jako komplet to nigdzie nie występuje. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
Swap hamulców A4/S4 B6 - serwo i pompa hamulcowa
Dlatego o tym pisałem, bo też miałem 300mm i była bieda, zmiana na 324mm i jest zdecydowanie lepiej,a koszty podobne ,to po co robić dwa razy to samo. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
Swap hamulców A4/S4 B6 - serwo i pompa hamulcowa
Niema gotowych takich zestawów, chyba że ktoś akurat sprzedaje,tarcze z S4 B8 trzeba stoczyć do 324mm , jarzma z A6 C6 , zaciski z S4 B6 lub hybrydy i śruby specjalne lub wiercić zwrotnice. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
Swap hamulców A4/S4 B6 - serwo i pompa hamulcowa
Servo i pompa zostaje stara, różnicy jakiejś niema,wymiana tyłu to zawsze lepiej dla przodu,jak chcesz wymieniać to zakładaj odrazu 324 mm , zdecydowanie lepsze niż 300mm. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
Zimmermann Sport vs ATE Power Disc
To całkiem inna bajka , porównaj sobie parametry tarcz to zobaczysz różnice. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak.[emoji3] Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zacisk z klockami podejdzie , tarcze nie. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
Piaskowanie zacisków
Mogłeś tłoczki zostawić , tylko je zabezpieczyć i wtedy oddać , oni tak nie robią , są zarobieni.[emoji41] Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
Piaskowanie zacisków
Przednich nie rozkręcałes przed piaskowaniem ? , a w tylnych to pewnie nawet gniazda prowadnic wypiaskowali. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka