Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gacek51

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gacek51

  1. Posiadam do sprzedania komplet zacisków do S4 B9 przód i tył 350/330mm po kompletnej odbudowie i malowaniu proszkowym,tylne zaciski galwanizowane elektrolitycznie. Cena 3500zł.
  2. Dzięki Kamil za odpowiedź. Normalnie tak nie było, pamiętam że ok.2200 był pełny boost,teraz łaskawie przy 3000 dopiero takie osiąga.Wczoraj zrobiłem BS grupy 4 i różnica w ciśnieniu jest poniżej 0.1 , trochę za mało, trzeba będzie wyjąć turbinę chyba i do sprzedania, znalazłem zdjęcie z ustawieniem sztangi to się sprawdzi przy okazji.
  3. Od dłuższego czasu mam problem z brakiem mocy i postanowiłem się tym wreszcie zająć,ale do rzeczy. Silnik Awx po cztpie na 186 kM i 392 NM , turbina hybryda BRD+wirnik CAHA,brak kata,FMIK ,wtryski seria , jakoś to jeżdziło do czasu kiedy padła turbina,wymiana na nową i tak przejeżdziła zime.Ostatnio wymieniłem wszystkie przewody podciśnienia i N75 zamieniłem z N18 bo EGRa tak nie mam,jest trochę lepiej ,ale szału nie ma.Na szybkiego zrobiłem logi 03,08 i 11 TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM
  4. Nie, ta tarcza z Q5 jest za płytka , daj z A6 C6 i jeszcze dystans będzie potrzebny .
  5. Tarcze pasują , zaciski też a osłony tylne muszą być od Quatro.
  6. W dziale DIVY jest opisane jak wymienić i nr tego mikrostyku.
  7. Odpowietrznik ma gwint M10x1 , a numer 0039. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  8. Napewno 345mm lub 356mm w dobrych pieniądzach. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  9. Jeżdżę felgach Aluteca z takim Et i ten zacisk wchodzi bez problemu,nawet ten pod 320mm wchodzi z dużym zapasem. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  10. Są zestawy na Alle w cenach podobnych do OZ ,dlatego pytałem , tylko szkoda że niema serii Xtra do S4. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  11. Ktoś zakładał ostatnio tarcze Brembo ? albo jak się mają do tarcz OZ ?. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  12. Gacek51 odpowiedział(a) na Tricky temat w Audi A4 B6/B7
    Musi być dwumembranowe, końcówka numeru może być inny , ale wygląd musi być taki sam jak masz. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  13. Tak,tarcza S4 B6/7 Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  14. Zrób procedurę ustawienia linki ręcznego i ustaw tłoczek , powinno być lepiej. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  15. 345 z A6 C6 a tyły 330 były opisane z 2-3 strony wstecz. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  16. Nie. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  17. Trzeba wiedzieć co się chce i szukać , bo jako komplet to nigdzie nie występuje. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  18. Dlatego o tym pisałem, bo też miałem 300mm i była bieda, zmiana na 324mm i jest zdecydowanie lepiej,a koszty podobne ,to po co robić dwa razy to samo. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  19. Niema gotowych takich zestawów, chyba że ktoś akurat sprzedaje,tarcze z S4 B8 trzeba stoczyć do 324mm , jarzma z A6 C6 , zaciski z S4 B6 lub hybrydy i śruby specjalne lub wiercić zwrotnice. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  20. Servo i pompa zostaje stara, różnicy jakiejś niema,wymiana tyłu to zawsze lepiej dla przodu,jak chcesz wymieniać to zakładaj odrazu 324 mm , zdecydowanie lepsze niż 300mm. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  21. To całkiem inna bajka , porównaj sobie parametry tarcz to zobaczysz różnice. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  22. Tak.[emoji3] Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  23. Zacisk z klockami podejdzie , tarcze nie. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  24. Gacek51 odpowiedział(a) na kokee temat w Audi A4 B6/B7
    Mogłeś tłoczki zostawić , tylko je zabezpieczyć i wtedy oddać , oni tak nie robią , są zarobieni.[emoji41] Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  25. Gacek51 odpowiedział(a) na kokee temat w Audi A4 B6/B7
    Przednich nie rozkręcałes przed piaskowaniem ? , a w tylnych to pewnie nawet gniazda prowadnic wypiaskowali. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.